Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość whiskey

DOBRA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO-KRAKÓW???

Polecane posty

Gość gość
Polecam Vivid Centrum Językowe, małe grupy, świetni nauczyciele i atmosfera, dzięki której otworzyłam się na angielski. Poleciła mi ją koleżanka, a teraz ja polecam ją innym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vivid przy rondzie Młyńskim szkoła położona na uboczu, nie trzeba dojeżdżać do centrum, rozsądne ceny, spoko nauczyciele, zajęcia z native speakerem mój syn chodził przez całe liceum, matura poszła mu świetnie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też polecam vivid, moja mama chodzila i bardzo sobie chwaliła. na zajęciach jest ponoć śmiesznie, ale dużo się z nich wynosi. po dwóch latach mama mówiła już dośc płynnie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Białegostoku
Learning System to sieć która zrzesza szkoły Speak Up i Empik. Speak Up działa na złodziejskich zasadach, niezgodnie z prawem. Ostrzegam wszystkich, którzy rozważają tam naukę!! Miła atmosfera, stek kłamstw na początek, presja podpisania umowy , kończąca się właśnie promocja, umowa mikro-drukiem, z której później nie sposób wyjść. oczywiście na wstępie zapewnią cię , że w każdej chwili możesz zrezygnować bez żadnych konsekwencji. Obciążą cię kosztami przyszłych kursów i książek i będą miesiącami zwlekać z rozwiązaniem umowy aby naciągnąć cię na kolejne miesiące kosztów. Umowa ze szkoła i bankiem są traktowane odrębnie i raty obciążają klienta. Jednak nie możesz się z nich wycofać. Speak Up bierze z banku z góry pieniądze za przyszłe kursy, w których możesz nawet nie chcesz uczestniczyć policzone na podstawie niekompetentnego level testu. Później w razie wypowiedzenia szkoła nie chce bankowi zwrócić tych pieniędzy i musisz spłacać raty sam. Na rozliczenie czekasz miesiącami i jeśli nie płacisz do banku rat wysyłają natychmiast dział windykacji, który nęka telefonami codziennie niszcząc twój spokój. Zgłaszajcie sprawę do rzecznika praw konsumenta i zakładajcie sprawy w sądzie. Nie można pozwolić na takie złodziejstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Ci polecił VIVID koło ronda młyńskiego, chodzę tam już drugi rok. Jest to mała szkoła językowa, dzięki temu grupy również są niewielkie, lektorzy znają każdego ucznia, więc atmosfera jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina2626
A słyszeliście o szkole językowej Rapid-English? Ponoć jest mega sympatycznie i fachowo ;) Moja kumpela uczyła się tam angielskiego metodą Callana. Ogólnie ceny są całkiem niezłe, no i jest duży wybór jeśli chodzi o kursy, które odbywają się też online, myślę, że każdy coś dla siebie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno naprawdę dobrą szkołą jest http://www.ce.edu.pl/ w Warszawie. Słyszałam, że sama szkoła ma super opinię, wysoki poziom nauczania a lektorzy traktują kursantów bardzo indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do lincolna i sobie chwalę zajęcia ;) po pierwsze zajęcia są bardzo ciekawe, po drugie szybko się ucze i jakoś taka zmotywowana wyjątkowo jestem do nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silphium
Ciekawe jestem ile tutaj jest prawdziwych uczniów, a ilu podszywa się i tworzy tzw. marketing szeptany albo "ukryty". No przyznać się!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak inni, ale ja chodziłem do empik school i bardzo miło wspominam zajęcia i kadrę, a co do samego języka do zrobiłem duży postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową http://www.wieliczka.leaderschool.pl/ mają bardzo ciekawą ofertę. Przeróżne obozy i kolonie dzięki, którym poznajemy nowych ludzi i najważniejsze język ;) Korzystałam i naprawdę zrobiłam duży postęp. Uważam, że był to dobry wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj szkołę językową Mission na Armii Krajowej. Uczyłam się tam kiedyś i bardzo polecam. Nie pamiętam numeru telefonu ale ich strona internetowa to www.mission.eu. Są też na facebooku. Fajna, mała szkoła i dobrzy lektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam Vivid przy ulicy Pilotów. Chodzę już trzeci semestr i jestem zadowolona. Nauczyciele, atmosfera i cena godna polecenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_jarek
ja mam dobre doświadczenia ze Speak Up'em. małe grupy, elastyczny plan zajęć, który możesz połączyć z pracą czy studiami. przed zapisaniem się do szkoły robiłam wywiad pośród moich znajomych i z polecenia kilku osób zdecydowałam się właśnie na tę szkołę. na razie nie żałuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovvitanka
Justyna-jarek- a długo do nich chodzisz? Dużo płacisz? Chcę od października się gdzieś zapisać, na razie kilka osób też mi poleciło tę szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może pojechać na zagraniczny kurs językowy? Ja byłam na takim z Glossą i jestem zachwycona. Można się szybko dużo nauczyć a przy okazji pozwiedzać i poznać bardzo fajnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mi90
właśnie, jak jest z cennikiem w speak up? też chcę się do nich zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie speak up'a - zadzwoń do nich to powiedzą Ci ile wynosi cennik za konkretne zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćO
polecam Three Lions w Krakowie. Szkoła super, miła atmosfera i nauczyciele tylko z za granicy. Można się odblokować w mówieniu :D mają dużo grup i godzin do wyboru, cena też bardzo przystępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Lincoln, chodzę od roku i faktycznie udało mi się nieźle podskoczyć ze swoim angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sprawdzić sobie ofertę jaką ma Lincoln, są na Karmelickiej, chodzę tam już 4 lata, w przyszłym roku mam maturę, a już próbne robię na 95% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cennik speak upa jest różny w zależności od kursu, więc ciężko powiedzieć jaka cena ogólna, zadzwoń to się dowiesz wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w speak up'ie kładą nacisk na konwersacje? Bo tego najbardziej potrzebuję od szkoły językowej w tym momencie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CELingua na Bohaterów Września. Na zajęcia uczęszczałam ja, ale też mój 10 letni syn i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Ceny naprawdę nie są wygórowane a mi w ciągu roku udało się całkiem nieźle nauczyć angielskiego, a mój synek ma same piątki z angielskiego w szkole. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaMaria
Ja, mogę polecić CE Lingua, przyjazna kadra dobrze mi się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia3109
Mi służy szkoła językowa z Wieliczki http://www.wieliczka.leaderschool.pl/ dobre ceny i po pół roku mój angielski bardzo się poprawił. Polecam, ze względu na profesjonalnych nauczycieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boguś_
Tak, w Speak Up'ie jest nacisk na konwersacje. Odpowiadam na powyższe pytanie. Jak komuś zależy na podszlifowaniu języka, to ta szkoła jest do tego całkiem odpowiednia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Z tego co się orientuję bardzo dobrą szkołę językową znajdziesz na http://www.lang.com.pl/ Ja rozważam zapisanie się do nich bo już od jakiegoś czasu myślę o nauce angielskiego ale jakoś tak nie było czasu. Teraz w końcu udało się ogarnąć to co pilniejsze i będę mogła pozwolić sobie na naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×