Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZAWIEDZIONA www

CZY MOŻNA BYĆ SAMĄ I SZCZĘŚLIWĄ ?

Polecane posty

Chusteczko, no ja amadzieje, ze naucze sie w pełni zyc sma. Najważniejsze by zapewnic sobiepodstawowe warunki do zycia. Na szczęscie z moimęzem bylam całe 30 lat szkolona do bycia samej:) , on po prostu był. przywykłam do niego, na prawde troszcyłam sie jak umiała. trudno, stało sie jak stalo.mam nadzieje,że znajde te pracę i będe ja umiała wykonywac, bo tez i tego se boje. Mąz całe zycie podkreslł, ze ja ni nie umiem...., bardzo to lubił mówic...:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkolona do bycia samej, czyli była razem jednak osobno...tylko daczego bylo mi tak trudno zwłaszcza w świeta? Dlaczego było tak trudno gdy miałam skoki cisnienia,a on nie odbierał telefonów by mnie wesprzec? Rozumiem,z epora pzrestacpisacsms, musze sie odciąc od iego, bo jego rodzina widac trzyma reke na pulsie by ze mna uwrał całkowity kontakt. Z synem tez urwał kontakt.... Tak sobie mysle, czy on nadal uważa, z ejego rodizn ago skrzywdziła, że omeła go w podziale majatku po dziadkach, bo o to miał okropnyzla...widoczine mu przeszło.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po cichu sobie myśle, że terazon narzeka do nic na mnie,akiedy był wdomu narzekał 30lat na nich.:) haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litości gazia
staraj się pisać poprawnie po polsku, bo piszesz bardzo niezrozumiale, jakoś tak dziwnie przestawiasz litery i mieszasz , że nie da się zrozumieć treści w tym chaosie pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, musze czytac zanim wyle. tak jak pisze tak i mówie, szybko..bez namysłu.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze , juz nic nie pisze, bo chyba na obiecankach skończe, a nadal bede przestawiała litery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogda
Jestem sama i czuję się bardzo samotna a zarazem przez to nieszczęśliwa. Bardzo chciałabym poznać jakąś osobę która też jest samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONA www
Widac jest nam dane liczyć na siebie Też jestem sama ,ale jakoś czas zapełniam sobie to czytaniem lubie też gotować , piec , dobry film i tak dzień zleci Najgorzej jest w niedziele ,ale i to przeleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWIEDZIONA www
Jest niedziela siedze sama , przed telewizorem cisza w domu i na forum, coś zrobiło się nudno . Nikt nie chce pisać czyzby każdy był taki zagoniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódż miasto syfu
nikt kto ma dzieci a nie ma męza nie może powiedzieć że jest sam to po pierwsze, nie czytałam wszystkiego od początku ale amtki z dziećmi to nie są samotne osoby, owszem, będą za parę lat jak się dzieci wyprowadzą samotnyum jest sie wtedy gdy nie ma ani rodziny ani sąsiadki, dzieci i nic, nie łazi się na ploty do mięsnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódż miasto syfu
a można być szczęsliwym żyjąc samotnie tylko trzebA MIEĆ jakies zainteresowania poza komputerem i netem, jestem sama od wielu lat nie mam dzieci coraz mniejsze szanse na faceta, w sumie to zawsze zyłam sama i jakoś dawałam radę na bratnią dusze trafiłam raz a le nie wyszło, ale wiem co to miłośc po zatracenie, przezyłam wiele i nie żal mi teraz mojej samotności bo zaznałam prawdziwego uczucia wcześniej i zapamiętałam to i wiem że nie łatwo będzie to powtórzyć, teraz zyje tylko dla siebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna , tylko trzeba mieć za co żyć. trzeba miec na odizeż, buty, opłaty i jedenie. Jesli to bediz e, można zyc amej az do konca swych dni, zwlaszcza gdy sie juz jest leciwa starsza panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódż miasto syfu
gazia a co posiadanie nowych butów ma związek z byciem samą w związku lub w innej realcji? szukasz sponsora na sandały? to współczuję czyli jednak baba che byc z facetem tylko po to żeby ją utrzymywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetes porbana. Byłam tyle lat na utrzymaniu meża, który pozedł sobie z domu. teraz jestem w beznadzei, czy ty uwazasz, ze niedostatek to mały pikus? To gratuluje. Obys nigdy nie poznała co to znaczy brak kasy i perspektyw na jutro. Tak , jak bym miała prace , kase to MOGE BYC SAMA DO USMIANEJ SMIERCI> PASUJE? I nie wypowiadaj sie w taki podły sposób bo uwazaj , żebys nie poznała tego miodu. Zamartiwania sie czy starczy ci kasy na opłaty, gaz , prąd, ubranie lub jedenie. Teraz masz pełne konto i umysł pełny frazesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A! I obys nie poznała oszczedzania kazdego zasr.grosza. PaNIMAJESZ HRABIANKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nIE MASZ BLdego pojecia bo na konicie u Ciebie spoczywa kasiora ogromniasta i stąd pycha wali z twych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli uważasz , ze to Ciebie nigdy nie spotka to Ci powiem , że zycie bywa przewrotne. Panimajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam, ze moe byc sama , bo tak bedzie. ale martwi mnie sprawa finansów, bo DOTĄD była na utrzymaniu meża, sama mam emeryture. Nieduża. Nie wymagam od męza niczgeo, chciał to poszedł. Ale napisałam, ze jak bede miała pieniadze to NIKT nie jest mi potzrebny. NIKT. NIKT.NIKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie uważam, tak jak napisałas baba : chce byc z facetem dla kasy!!! Chce byc szczęsliwa.!!!!Przede wszytskim. Ale jak juz zyje tyle lat pod opieka męża, nagle zostając sama, to odpowiedizałam, ze moge byc sama. Tylko martwi mnie niedostatek , a w perspektywie bieda , kto wie w jakim stopniu. Ty nie masz pojecia o czym mówie. KTO ZATRUDNI emerytkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo nie. Nadal uważam, ze mozna byc sama szczęsliwa. Tylko jak mozna byc szczęsliwa lekając sie o jutro? Nie rozumiem ludzi nadzianych kasa i narzekajacych na to, ze sami. My starsze kobiety musimy wiedizec, ze w pewnym wieku trzeba byc pogodzony z samotnościa,!!! Ale trzeba byc zabezpiecoznym w stopniu minimalnym w podstawowe srodki do zycia.!!!!! Czy to zrozumiałe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gazia-pleciesz jak potłuczona
to w końcu jak tto jest z mieszkaniem? raz piszesz że wasze, potem piszesz że twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestes potłuczona. Gdzie ja napisałam o mieszkaniu cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak daszmi prace mości pani to ja moge sobie egzystowac samotnie jak długo zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hrabini pozwoli ze sie pozegnam : To ja spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gazia-ciekawa z ciebie osóbka:) 30 lat małżeństwa-czyli domniemam że masz coś ponad 50-dziesiątkę Ale słownictwo i zachowania nastolatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×