Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda9913

prezent z okzaji wieczoru pnieńskiego

Polecane posty

Gość młoda9913

hmmm właśnie zostałam zaproszona na wieczór panieński przyjaciółki emocje opadły i pozostał problem ;/ co kupić? macie jakieś sprawdzone pomysły? wydaje mi się że jest tu dużo panien młodych :) więc może wy cos doradzicie z czego najbardziej byście sie ucieszyły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najpierw podaj
jakimi finansami dysponujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała wredna
nie to, że narzekam, ale ja osobiście dostałam dużo niepotrzebnych pierdół, prawie wszystkie koleżanki kupiły jakieś gumowe penisy, zboczone gadżety, no śmiesznie było, ale liczyłam, że dostanę jakiś kosmetyk albo podwiązkę albo chociaż niebieski majteczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała coś praktycznego :) śmieszne pierdółki kupowało się na 18 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka1298
jakaś seksowna bielizna na " noc z mężem " ( fajne są w la vantil lub la senza )- każdej z moich koleżanek na panieński kupiłam coś takiego ( były bardzo zadowolone, podobnie jak mężowie ) , ja również dostałam kilka takich kompletów- fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też bym była
za bielizną albo kosmetykami, z tym zastrzeżeniem tylko, że dla przykładu, moja koleżanka się obraziła jak jej kupiłam majtki rozmiar M i nie weszła w nie, a ja wcale nie zrobiłam tego celowo, tylko że ona tak to odebrała, że niby kupiłam jej za małe majtki żeby pokazać, że ma schudnąć (to jej słowa) więc uważajcie z bielizną, bo niektóre kobiety mogą być przewrażliwione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka1298
to masz nadwrażliwą koleżankę :), ale zawsze można zabrac z sobą paragon i zaznaczyć koleżnce, że istnieje możliwość wymiany na inny rozmiar :). ja też dostałam jeden komplet za małej bielizny ( a był najładniejszy) , osoba od której go dostałam wymieniła go dwa dni później i nie było problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani mirelka
Najlepszym prezentem będzie bon na zakupy np. karta upominkowa do H&M albo innego sklepu, który lubi przyszła panna młoda, wtedy sama wybierze co zechce i nie będzie marudzić, że dostała za małe majteczki hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuaaaa
są takie opaski na oczy (takie jak do spania) i są dwustronne, obszyte koronką i z jednej strony pisze "today hot", a z drugiej "today not" Fajne i nie trzeba się stresować rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domis90
jak byłam ostatnio u kuzynki na panieńskim, to z dziewczynami zrobiłyśmy zrzutę i kupiłyśmy kilka rzeczy: - bieliznę na noc poślubną - futerkowe kajdanki i żelowego penisa - uszy króliczka i opaskę na oczy z penisem - książkę dla przyszłych matek - komplet filiżanek. Kuzynka była zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar-jola-88
ja wybadałam koleżankę i kupiłam jej wymarzoną szminkę, którą bardzo chciała mieć do ślubu, ale nie było jej stać, a raczej było jej szkoda pieniędzy, więc też zrobiłyśmy zrzutkę i kupiłyśmy jej szminkę guerlain, o taką: http://allegro.pl/guerlain-rouge-g-de-guerlain-pomadka-klejnot-1-i1453360875.html i do kwiatuszki - no i Magda przyszła panna młoda się rozpłakała ze szczęścia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezentem, który zawsze się sprawdza i wywołuje radość w każdym wieku jest biżuteria. Najlepiej, aby była niepowtarzalna, wyjątkowa oraz hitem mody. Znalazłam taką w sklepie "Niebieski-koralik". Jest ona włoskiej marki Biagi, do składania samemu i cała ze srebra o próbie 925. Jest w czym wybierać, asortyment stale się powiększa. Tylko w tym sklepie można znaleźć koraliki bursztynowe- moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nędzne kryptoreklamy
wstawiacie, wstydźcie się 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×