Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krispi

Gdzie jakieś dobre i sprawdzone porady dotyczące rehabilitacji?

Polecane posty

Gość krispi

Ostatnio mam coraz większe problemy z kręgosłupem, byłem u lekarza, ale mimo wszystko szukam jakiegoś portalu czy czegoś takiego, gdzie ludzie wymieniają się swoimi doświadczeniami związanymi z rehabilitacją. Sporo tego jest w internecie, ale albo są to "martwe" fora albo zupełnie niesprawdzone informacje, gdzie w głównej mierze wypowiadają się "dzieciaki" nie mające pojęcia na temat leczenia, rehabilitacji ani urazów. Byłbym wdzięczny, jeśli znacie jakieś dobre i sprawdzone portale czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eelina72
mam sprawdzonego masażystę jak sobie życzysz to podam ci nrkontaktowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitalianka
mi lekarka zaleciła basen na wzmocnienie mięśni. nie wiem zcy to i tobie pomoże. nie pwoiem jest trochę lepiej ale przedewszytskim aż tak się nie wykosztowałam bo córka załatwiła mi karnet na www.wykupto.pl po niższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mardynek
Basen faktycznie w większości przypadków jest dobrym rozwiązaniem, ale czasem może niestety zaszkodzić. Zwłaszcza, jak się pływa żabką. Więc lepiej zawczasu dowiedz się czy w Twoim przypadku basen jest ok. A co do portalu, to ostatnio rehabilitant, u którego byłem, założył profil na facebooku, gdzie udziela fachowych porad za darmo. Wiadomo, że to nie to samo co wizyta u specjalisty, ponieważ przez internet nie otrzymasz konkretnych informacji, ale zawsze czegoś możesz się dowiedzieć. Jakby co zajrzyj sobie tutaj: http://www.facebook.com/profile.php?id=1479452737#!/pages/KRM-Darmowe-Porady-Rehabilitacyjne/189770734369454 .Mam nadzieję, że przyda Ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krispi
Dzięki za odpowiedzi. Basen lekarz też mi polecał, chodzę sobie 3 razy w tygodniu, ale jakoś nie widzę dużej poprawy... :/ Dziękuję Eelina72, ale jakoś do masażystów nie mam przekonania:) Może jak dalej będzie mi doskwierał ten ból to się zgłoszę:) I dzięki Mardynek za ten link, w sumie o coś takiego mi chodziło, ale widzę, że póki co niewiele się tam dzieje. Ale na pewno skorzystam, nawet dobry pomysł ze strony tego KRM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krostak
Odsyłam tutaj - http://forus.co/ Nie porady, a miejsce i dobry specjalista. Bez tego nie ma szans na efektywną rehabilitację. Na NFZ ciężko się dostać, są problemy z odpowiednim wyposażeniem, ale kto przechodził przez ten temat ten wie czego się można spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×