Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no nie wiem czy tak do końca

gdzie mozna dobrze i niezbyt drogo zjeść we Wrocławiu?

Polecane posty

Gość gość
niedrogo i dobrze to na pewno misz masz, prawdziwe obiady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka wstańka
Miesiąc temu na wycieczce w górach podali nam gulasz zbójnicki w bochenku chleba i muszę przyznać że dawno czegoś tak dobrego nie jadłam. Radzę uwzględnić swojskie, regionalne restauracje we wszystkich romantycznych wypadach. W końcu przez żołądek do serca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie gulasz ale dobry żur można zjeść z chlebka w swojskiej knajpie na rynku, poza nim jest tam jeszcze kilka bardzo polskich potraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bar Feniks na rynku - nie jest zbyt drogo, łatwo trafić (to jest w domu handlowym), a jedzenie dobre. Tylko trzeba uważać na żulików i Cyganów, jak wszędzie we Wrocławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bar fenix? Obok masz Burger Kinga. Kawał dobrego mięsa w bułce. Osobiście i tak wolę coś bardziej domowego, gdzie dostaję świeże warzywa a nie mrożonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wspomnę o tym jak trudno dostawcom dowozić towar do lokali w rynku-bo uczepiliscie się tego rynku jak rzep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety rynek jest nieodłączną częścią Wrocławia i głównie tam będziemy gdy zgłodniejemy na wycieczce podczas zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do bańki wstańki - ja jadłam cos lepszego niż gulasz zbojnicki - płonący gulasz z koguta :) prawie zapiałam po zjedzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zupy w chlebie są obłędne przez wzgląd na to, że są bardzo pożywne, bo po zjedzeniu zupy można skonsumować chlebek, który zwykle jest mokry w środku i przyjemnie chrupiący:) i nie trzeba drugiego dania, no chyba że ktoś jest tak glodny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie podają tylko w nielicznych restauracjach, w okolicach rynku próbowałam w Spiżu i Kurnej chatce, oba miejsca często oblegane, ale w spiżu czekałem kiedys ponad pół godziny na swoją zupę, myślałem, ze dopiero zaczęli lepić ciasto na ten chleb....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliciau
ja bym tyle nigdy nie wytrzymała, chyba, że przy dobrym towarzystwie i lampce wina, ale ceny w kanajpie musiałyby mnie przekonać do jego zamówienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w Kurnej mają już przygotowane te chlebki wczesniej, bo tam to bardzo dużo ludzi zamawia, są z tego dość znani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, ja widziałam że najwięcej osób to bierze schabowe albo pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierogi też mają tam pyszne, nawet można zamówić "dechę", jeśli jest się w kilka osób, decha obejmuje wlaśnie pierogi, kopytka, kapustkę zasmażaną i można stwierdzić śmiało, że jest po prostu w dechę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cypher
Jestem miłośnikiem kuchni kresowej i szukam we Wrocławiu miejsca gdzie mógłbym zjeść rzadko spotykaną potrawę jaką są Kolbusze. Czy ktoś wie gdzie mógłbym znaleźć ten smakołyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falconna
kolbuszów nie jadłam ze 100 lat, a najlepsze to robiła moja babcia ;) w kurnej chacie czytałam na stronie że mają ale nie byłam jeszcze więc nie wiem czy są tak dobre jak babcine ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bywam we Wrocławiu jadam w http://barmiszmasz.pl/ Mają dobre jedzenie w przystępnej cenie. Są też różne promocje, z których chętnie korzystam. Najczęściej zamawiam tam gołąbki. Są przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apadopek
Jeśli lubisz pizzę we włoskim wydaniu to idź do Dominium. Na pewno lokal jest przy rynku głównym, ale pewnie są jeszcze inne w mieście. A piszę ze względu na smak pizzy, jakość sosów. Pizza na cienkim cieście. Zwracam uwagę na sosy - zazwyczaj są one nijajkie. Tutaj faktycznie widać, że przygotowano je z porządnych produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKalina
W przystępnej cenie porządny posiłek można zjeść w Siesta Trattoria, to jest włoska restauracja przy ulicy Ślicznej. Menu i ceny są dostępne na stronie internetowej. Zupa z pomidorków, spaghetti, krewetki... Ja mieszkam po drugiej stronie miasta, ale raz na jakiś chętnie wygospodaruję czas, żeby tam zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie we Wrocławiu na ulicy Ślicznej jest super restauracja Siesta Trattoria :) Pyszne włoskie jedzenie, niedrogo i naprawdę ładny lokal a to rzadko idzie w parze. Także gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula777
W fajnych cenach są pizze w pizzerii Pizza Party, jest szerokie MENU, dla każdego coś dobrego się znajdzie. Pizze są bardzo syte, ja jako klientka zawsze wychodzę zadowolona ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe jedzenie jest w express kuchnia marche w galerii dominikanskiej ;) czesto tam jadam bo mam po drodze na uczelnie i naprawde mi posmakowalo. maja spory wybor, wszystko jest świeze, a ceny tez na studnecka kieszen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antek889
Zacząłem się stołować od niedawna na Odrzańskiej w barze Nadwaga ( www.barnadwaga.pl ). Świetny lokal, super zaaranżowany z dobrą, domową kuchnią na każdą kieszeń. Z takich lepszych rzeczy jakie u nich jadłem to na pewno smacznego robią De Vollailsa z ziemniaczkami. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka89
Wspólnie z narzeczonym mamy swoją ulubiona pizzerie Gusto na Jedności Narodowej 77, obowiązkowy punkt przyjeżdżając do Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizzeria Gusto maja smaczna pizzę i Dania obiadowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MajeczkaK
Tez byłam z rodzinka w Gusto i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flynn
Też mogę polecić Party Pizza. Mają dobre pizze w bardzo fajnych cenach. Bardzo szybko realizują zamówienia na dowóz, bo często zamawiam ich pizze do pracy. Polecam http://partypizza.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mężem to najczęściej zamawiamy jedzenie z Margaret, tu we Wrocławiu. Nigdy się nie zawiedliśmy. Jedzenie jest smaczne i świeże no i z dowozem wcale nie wychodzi tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam www.GustoPizza.pl na Jedności Narodowej 77 bo mają naprawdę smaczna pizzę i ładny lokal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×