Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bernadeta 77

dj na wesele,tomasz bielusiak

Polecane posty

Gość Bernadeta 77

dziewczyny!znany dj tomasz bielusiak jest dłużnikiem i figuruje na portalu www.wyroki.eu ,ma dług ponad 15.000 zł.Uważajcie na niego,bo na weselu może się zjawić komornik.A może kupimy jego dług i będzie musiał grać u nas? Ale heca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Ja też szukam sprawdzonego dj na wesele. Dzięki za ostrzeżenie przed dłużnikiem dj Tomaszem Bielusiak, nie chciałabym aby na weselu zjawił się windykator, to byłby dopiero obciach.Podajcie mi aktualne, pewne nazwisko dj i ile na ten cel mam szykować pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może ma i długi, albo jesteś porzucona przez niego panna, ale zapewniam cie ze komornik niema prawa wejść na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
To mnie nie przekonuje,bo znam taki przypadek, że windykator wszedł na imprezę i zajął sprzęt i zapłatę dla dj . Wolę się na to nie narażać i nie popieram nieuczciwych ludzi-spójrz na podany przez bernadetę77- portal www.wyroki.eu .Nie pij do mnie osobiście,bo odpowiem tak:że może ty też jesteś dłużnikiem i uderz w stół a nożyce się odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak na pewno, komornik zajął jedyny sposób zarobkowania ha ha ha wtargnął na wesele i zabrał sprzęt, powalając młodych na ziemie taaaaaaaaaaaa na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Teraz są oficjalne firmy windykacyjne i mają różne uprawnienia.Dług z wyroku można sprzedać, wystawić na giełdę itp.A komornicy działają też poza godzinami służbowymi, jeśli jest taka potrzeba ( np. dłużnik ukrywa swoje dochody i działa w szarej strefie ).Wiem to ,bo moja kumpela pracuje przy windykacji długów.Ale ale....ja chciałam poznać sprawdzone nazwiska dj z okolic Tych-a nie dyskutować o ich długach.Czekam na aktualne nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Już znalazłam fajnego dj, przy okazji dowiedziałam się że dj Tomasz Bielusiak jest tez dłużnikiem alimentacyjnym.To wstyd,aby zgarniać tyle kasy i nie płacić nawet na dziecko.To na marginesie, teraz szukam odpowiednich dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELA 81
Jedni maja honor i cenią wartości-innym to nie jest dane. Ale w życiu...zło wraca. A dodatki można wybrać w internecie i nie trzeba latać po sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
To prawda,każdy w końcu dostaje to na co zasłużył. Ja wolę wybrać dodatki osobiście,bo czasami zakupy w internecie nie są udane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
październik11 komorniczej i mielismy raz taka sytuacje poslzismy na czynnosci w teren do dluznika i otwierajacego dzrwi pytamyczy mieszka tu taki i taki no mieszka my na to ze do niego a on ze wlasnie jest wesele pytamy czuje a on ze ten owy dluznik jest panem mlodym mielismy prawo wejsc mielismy prawo dokonac spisu majatku ale z grzecznosci przyszlismy w innym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pracuje w kancelarii
październik11 co wiecej gdyby uniemozliwiono nam wjescie moglismy dzownic po asyste policji i moglismy rozwalic to cale wesele i rozgonic towarzystwo zbey ustalic majatek dluznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
A może trzeba egzekwować długi (zwłaszcza alimentacyjne) nawet w opisanej sytuacji.Może to wreszcie nauczy ludzi szacunku dla prawa i mniej będzie takich cwanych lawirantów,jak opisywany dj.Zauważcie,że miga się od wykonania wyroku aż od 2000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Poprawka!W ostatnim zdaniu zamiast 2000zł chciałam napisać -2000roku.Bo tak to wynika z z tego wyroku na ogłoszeniu długu tego dj.To z pośpiechu, bo właśnie wybieram się na zakupy,ale chcę brać udział w tej dyskusji, bo nie mogę zrozumieć jak można tak długo bezkarnie unikać odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey ty józefina
coś się go tak uparła? znam gościa od strony warsztatu i to jeden z najlepszych DJ na imprezy typu wesele jakiego spotkałem w życiu, a widziałem wielu czarodziejów już gwarantuje, kwestia moralna choć jak widzę dla niektorych ważna nie powinna mieć wpływu na jego wizerunek jako DJ no chyba że jesteś tą, której jest winien, to by nawet pasowało do schematu kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadeta77
hey ty bez podpisu To ja wywołałam ten temat,więc daj spokój Józefinie. Mnie zaszokowało to,że ten dj , chwalony też przez Ewelinę (szukając dj -czytałam wpisy),bierze zapłatę do ręki ,bez umowy a unika płacenia wyroków.Przecież nieświadomie przykłada się wtedy rękę do oszustwa. Nie chciałabym takiego na swoim weselu ,chociażby grał jak najlepiej.Brzydzą mnie tak nie uczciwi ludzie i jak widać nie tylko mnie.Dla jednych, to mało ważne ale wielu ceni moralność i wartości religijne Dla mnie to byłby zły omen na dalsze życie.. A chyba wszystko składa się na wizerunek tego dj i każdy może się wypowiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berna coś tam
wiesz co idź dalej słuchać radia maryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadeta77
Hej ty bez nazwy! Jak się nie ma argumentów, to się tak zachowuje Nie należy kpić z religii i przekonań innych;zwłaszcza jak się nie ma kręgosłupa moralnego. Ciekawe co byś powiedział,gdyby twoja córka w przyszłości została bez alimentów i sama musiała wychowywać dziecko. A może ty jesteś tym dłużnikiem ? Bo podejrzana jest taka postawa a piszesz,że go znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Dzięki Bernadeto.Dzisiaj przeczytałam wypowiedź tego dłużnika lub jego klakiera,bo po co facet wchodzi na forum dla kobiet. No faktycznie "wysoki poziom",to co pisze określa go jednoznacznie.Coraz bardziej rysuje się problem społeczny- nie wszyscy potępiają alimenciarzy i dłużników, ale powoli to się zmienia o czym też świadczą wpisy w tej sprawie. Ja już zrobiłam prawie wszystkie zakupy i nawet jestem z nich zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadeta77
To prawda, dj T. Bielusiak pokazał swoje prawdziwe oblicze.Na początku byłam zdziwiona,że ma takie duże długi, bo zgarnia kupę kasy. Dopiero potem wyszło,że jest alimenciarzem i ukrywa swoje prawdziwe dochody i to mówi o nim wszystko. To fajnie,że zrobiłaś już wszystkie swoje zakupy, ja latałam po sklepach do ostatniej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhjhjhjhjh
Polecam Dj Grześka z Muzycznego Centrum. Jest nie tylko " czysty" ale i przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANGELA 81
Potwierdzam, że dj Tomasz Bielusiak prowadził 5 marca imprezę ostatkową w Szatni a znajoma mówiła,że grał też wczoraj w Avangardzie a jutro będzie miał imprezę śledzikową w Jokerze. Rwie forsę wszędzie gdzie się da.Dlaczego nie płaci alimentów i długu z wyroku, nie mogę zrozumieć. A co na to komornik, przecież to nieprawdopodobne jak u nas narusza się wszelkie zasady i przepisy.Macie rację,trzeba go unikać i nie zamawiać na wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena 22
Czytam Wasze wpisy i chcę się włączyć do dyskusji. Faktycznie,dj T. Bielusiak lata z Klubu do Klubu i zbija kasę.Ja też się dziwię, dlaczego za niego nie bierze się "skutecznie" komornik. Ciekawa też jestem, jak doszło do takiego stanu rzeczy,może ktoś wie więcej na ten temat? Alimenciarze,to naprawdę problem społeczny, tak u nas jest gdy "tatusiem" jest taki cwaniak jak ten dj.To dobrze,że w geście solidarności nie chcecie go mieć na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Józefina 6
Już jestem po swoich uroczystościach,były podniosłe i będę je zawsze pamiętać. Wszystko wypadło dobrze,jestem zadowolona,z muzyki też. Do dyskusji włączę się później( mam nowe wiadomości),ale teraz jest czas postu i trzeba się wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bernadeta 77
Gratulacje Józefino-wszelkiej pomyślności.To fajnie,że jesteś zadowolona z przebiegu Uroczystości ,to ważne bo wspomnienia pozostają do końca życia.Teraz trzeba odpocząć, bo to jest jednak duży wysiłek fizyczny jak i psychiczny. Do naszej dyskusji wrócimy później, teraz trzeba powoli przygotowywać się do Świąt.Ale najważniejsze za 3 dni Wiosna-hurrrra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda majowa
Witam, dziś znalazłam wasze forum i poprostu szczęka mi opadła.... W zeszłym roku Tomek Bielusiak grał na moim weselu (był ze swoim najstarszym synem-doszkalał go) i na drugi dzień miał komunię średniego syna. Na każdym spotkaniu opowiadał o swoich pociechach i nie wydaje mi się, że mowa tu o tej samej osobie. Co do jego konferansjerki, to uważam że jest to najlepszy DJ, jakiego miałam możliwość spotkać!!! Pełen profesjonalizm, a impreza w 100% udana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-wodzirej
Zapraszam do współpracy i zapoznania się z moją ofertą www.mdjwodzirej.jasky.pl Dogodne ceny, pewne wykonanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena 22
Do Młodej Majowej! A jednak to prawda, to dj Tomasz Bielusiak jest tym alimenciarzem i dłużnikiem. Dzisiaj w gazecie "Twoje Tychy" (strona nr 6 ) pojawił się ciekawy artykuł, z którego można wywnioskować,że to on figuruje na portalu www.wyroki. eu i jest to dług mieszkaniowy a oprócz tego ma zaległości alimentacyjne. Mnie też "szczęka opadła" jak przeczytałam jak on oszukuje wszystkie instytucje i pierwszą żonę a przede wszystkim krzywdzi swoją córkę . Udaje biedaka a wszyscy widzimy jak zbija duża kasę.To nie do wiary,abyśmy jako podatnicy łożyli na alimenty za takiego cwaniaka , który jest przestępcą i powinien ponieść odpowiedzialność karną a nie prowadzić oficjalnie jako dj imprezy w klubach a zwłaszcza imprezy weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×