Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bernadeta 77

dj na wesele,tomasz bielusiak

Polecane posty

Gość donadona
Czytam ...i nie trybie jak mogła się wydarzyć taka historia jak z tym dj.Facet nie ma meldunku,rachunku bankowego,oficjalnie ma niby dochód 1oo zł na m-c a jeździ Mercedesem,za jedno wesele bierze 4000 zł i gra w wielu klubach .Stać go na 65.000 zł kaucji i uzyskał z oszustw 500.000zł a alimenty za niego płacimy my podatnicy i od 2000r nie zapłacił byłej żonie 15.000 zł, za mieszkanie, które sprzedał z nią i swoim dzieckiem a jego dług wisi do sprzedania w internecie. Nie będę oceniała to indywiduum i godną jego obecną partnerkę, bo wszystko o nich napisano.Dziwi mnie jednak, że w demokratycznym kraju jakim jesteśmy,mogą być takie przypadki.A wszędzie pieją w radiu i telewizji żeby mieć więcej dzieci.Coś tu jest nie tak na maxa z opieką nad rodziną i cały ten system jest chory i do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodyguard
Tak więc, TB nie wyszedł na wolność za kaucją! Po przeczytaniu wszystkich postów napisałem to tylko po to by pokazać wam jak łatwo można wami manipulować. cokolwiek i ktokolwiek napisał na TB od razu rzucaliście się na to info jak piranie na mięso, a skąd pewność z nie były to w czesci informacje wymyślone tak jak i moja o kaucji?? Skąd wiece, ze jego była żona go nie zdradzała lub nie robiła innych świństw, ze tak postąpił wobec niej ?? Skąd wiecie, ze inne sprawy miały przebieg jaki miały ??!! nie macie pojęcia a robicie syf !!!! Ten system jest chory i czesto dzieją się w nim paradoksalne rzeczy!! mieszkając w tym kraju powinniście o tym wiedziec !!! Chciałem także zaznaczyć, ze nie bronie TB, nie był dla mnie żadną istotną osoba, choć znam go... Jeśli zapadnie wyrok, linczujcie, piszcie, wchodźcie z buciorami w jego życie, ale dopiero wtedy gdy bedziecie mieć pewność bo w przeciwnym razie zupełnie przypadkiem poddając sie banalnej internetowej manipulacji, możecie spieprzyć komuś życie. Od wydawania wyroków są sądy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona
A toś się gościu popisał brakiem logiki i znajomości faktów.Bronisz tak żarliwie tego alimenciarza i oszusta a sam się dopuszczasz głupiej manipulacji,która świadczy tylko o tobie.To czy ten dj wyszedł z kicia czy nie, niczego nie zmienia a tylko potwierdza że to jest bardzo poważna sprawa.Ja zanim się włączyłam do dyskusji to przeczytałam całość i artykuły prasowe i wszystko się zgadza a materiały do druku są na bank sprawdzane.Tak więc się okazuje,że to on skopał totalnie życie swojej ślubnej żonie a córka wychowuje się bez ojca i my płacimy za niego alimenty.Niegodziwością są w tej sytuacji insynuacje pod jej adresem.Skrzywdził też inne osoby o czym piszą w postach. Nie uznajesz też faktu,że żyjemy w wolnym kraju i ludzie powinni wiedzieć z kim mają do czynienia,jeśli go wpuszczają do domów.To on sobie wybrał działanie publiczne jako dj.Ważniejsze osoby niż on muszą się liczyć z oceną ludzi ,także postawy moralnej. Masz rację,że sąd wyda wyrok,tylko że on nie wykonuje wyroków, o czym świadczy jego dług z wyroku na stronie www.wyroki.pl jak i to że nie płaci alimentów a jak piszą ludzie ma wiele innych spraw.To że go znasz nie tłumaczy tego abyś na siłę bronił takiego podłego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zewicz
Witam. Ten typ to wałkarz jakich mało, poznałem gościa ładnych parę lat temu, nabijanie ludzi w butelkę to jego sposób na życie, piramidy finansowe, cudowne ziółka, perfumy. Granie na imprezach nawet mu wychodziło, ale natura i tak wygrała i na tym też zaczął kręcic wałki. Numer z mieszkaniem sprzedanym w pakiecie z żoną i dzieckiem to mistrzostwo świata, dziwi mnie fakt że dopiero teraz policja i prokuratura wzięły mu się za dupę, ale co zrobic, taki kraj. Oby tylko nie skończyło się to jakimś wyrokiem w zawieszeniu, bo chłop szybko wróci do swoich "legalnych" zajęc, a ludzi którzy go nie znają jest mnóstwo i zawsze ktoś do oskubania się nawinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość firanek
takiego dj oczywiście w cudzysłowiu to mam w d.... jak on biertze 4 koła za wesele to nie wiem co on ma w cenie , chyba obietnice, moja córa wychodziła za mąż i grała kapela za 1500 zł i wszyscy byli zadowoleni p.s za dwa dni także o takich pajacach to można by polemizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boddo
masz racje teraz jest taka konkurencja że nawet za taką cenę można zrobić zajefajne wesele pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durin
ho.ho ale on jest jedyny w swoim rodzaju ,dlatego ma takie ceny ,no jak ktoś chce się dorobic okularnika merca no to kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley A-Z
No no...Tak można tłumaczyć każdą podłość .Chęć posiadania gabloty lub innych rzeczy, ma rządzić życiem ludzi? Jpd taki układ.Przestaje jorgać takich osobników jak ten dj.,który nauczył się jumać innych, nawet własne dziecko.A przecież nawet zwierzęta opiekują się swoim potomstwem.To jest typowy joteja.Dobrze że siedzi,może go to czegoś nauczy, chociaż to jest recydywista i szanse są marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durin
Dobry początek nowej drogi życia - szybko opanuj przedślubny chaos http://ewyksiazki.eu Po zaręczynach - czyli wszystkie przygotowania do chwili zawarcia małżeństwa Formalności i planowanie - czyli co gdzie załatwiać i kiedy się za to zabrać Przyjęcie weselne - czyli co zrobić, by zadowolić wszystkich malkontentów Ślub to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Decyzja o tym, z kim chcemy spędzić resztę życia, ma ogromne znaczenie i wpływ na nasze życie, rodzinę, a także przyjaciół. Nikogo nie dziwi więc pragnienie, by moment zawarcia małżeństwa był absolutnie idealny i został w naszej pamięci jako jedno z najprzyjemniejszych wspomnień. Niestety, częściej bywa tak, że państwo młodzi, śmiertelnie zmęczeni formalnościami, przygotowaniami i zabawianiem gości podczas przyjęcia weselnego, po długim, stresującym okresie przedślubnym marzą tylko o tym, żeby jak najszybciej mieć całą imprezę za sobą. Na szczęście nie musi tak być!Książka Ślub i wesele. Poradnik bez kantów podpowie Wam, jak bez nerwów przetrwać czas od zaręczyn do końca wesela. Dowiecie się z niej, co i kiedy trzeba załatwić, jak wygląda ślub w różnych obrządkach, ile kosztuje przyjęcie weselne i czy warto zatrudnić ślubnego konsultanta, który zajmie się wszelkimi szczegółami. Znajdziecie tu także opis wszelkich kwestii związanych z weselem - od wyboru miejsca, przez rozsyłanie zaproszeń, do strategii usadzania gości przy stole. To cenna wiedza - warto się do niej odwołać, aby nie popełnić żadnego faux pas, które z pewnością stałoby się przedmiotem kpin na wszelkich późniejszych imprezach rodzinnych. Dlaczego warto wiedzieć?Ślub zawsze wiąże się z zamieszaniem i i stresem, a przygotowania do niego mogą poróżnić niejedną parę. Zamiast kłócić się i denerwować, lepiej spokojnie wszystko sobie zaplanujcie. Znacznie łatwiej będzie zrobić to z poradnikiem, w którym uwzględniono wszelkie aspekty takiej imprezy - dzięki temu zyskacie pewność, że niczego nie przeoczyliście. A więc do dzieła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanley A-Z
durin Widać, że też jak ten dj chcesz się szybko dorobić , skoro nawet w Święta uprawiasz reklamę i chciało ci się wklepać taki wielgaśny tekst. Wystarczyłby tylko sam link,po co to przynudzanie,każdy niech sam decyduje jak sobie urządzić wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś czy już wyszedł? Bo chcielibyśmy go z narzeczonym na nasze wesele w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszedł. nie wiem czy gra czy nie gra. Ale stanowczo nie polecam po przygodach jakie mieli z nim moi znajomi. Jak chcesz żyć w stresie czy szanowny DJ sie pojawi na waszym weselu to owszem spróbuj go zaprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, opanujcie się trochę. Znacie tego człowieka tylko z plotek lub informacji z prasy, które są niekonkretne i tylko go oczerniają a jak dobrze wszyscy wiecie każdy medal ma dwie strony. Mówicie, że jak kobieta mogła odbić mężczyznę innej kobiecie w ciąży a wiecie jak było dokładnie? Bo nie sądzę żeby którekolwiek z was znało tego człowieka osobiście, żebyście mogli go oceniać. Nie znacie ich sytuacji więc może nie oceniajcie ludzi pochopnie bo takie plotki mogą ludziom zrujnować życie. Łatwo jest oceniać ludzi i ich krytykować przez internet gdzie wszyscy jesteście anonimowi. Jako że znam go osobiście jestem pewna że gdyby którekolwiek z was anonimów spotkało go gdzieś i zaczęło z nim rozmowę nie wiedząc nawet kim on jest założę się że wywarłby na was dobre wrażenie i polubilibyście go a nie patrzelibyście przez pryzmat tego co ludzie o nim mówią bo popełnił w życiu parę błędów jak każdy z nas. Pozdrawiam serdecznie wszystkich tych którzy lubią opowiadać niestworzone historie usłyszane pocztą pantoflową i przekazują ją dalej. A mówienie o kimś że "nie jest chyba katolikiem" (ANGELA 81) jest nie na miejscu bo to że ma się problemy, albo wzięło się rozwód nie świadczy o katolicyźmie czy wierze w Boga, bardziej bym mogła zadać tobie jaką TY katoliczką jesteś skoro masz czelność tak obrabiać d**ę ludziom którym w ogóle nie znasz. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donadona
A to dziwny post,nawołujący dopiero po pół roku od ostatniego wpisu do zaprzestania pisania na temat tego wałkarza dj bielusiaka .Jest to szczyt hipokryzji i dno moralności,bo z faktów jasno wynika,że to podły obłudny cwaniak,alimenciarz i kryminalista,który krzywdzi swoje dziecko i uczciwych ludzi. Opamiętaj się kobieto i nie liż mu tej części ciała o której piszesz.Tak łatwo dajesz mu rozgrzeszenie a gdyby to ciebie zostawił w ciąży a potem sprzedał mieszkanie z tobą i dzieckiem,nie płacił alimentów i ukrywał się jak szczur przed komornikiem-też byś go broniła, bo robi dobre wrażenie. A co do twoich wypocin odnośnie zasad chrześcijaństwa i moralności, to nie warto tego komentować,bo wynika z nich,że nie masz w tym zakresie żadnego pojęcia.Dobrze,że ludzie się przed nim ostrzegają i daj sobie spokój z dalszymi wpisami,bo już wszystko na jego temat napisano.Chyba, że chcesz wznowić na nowo dyskusję, bo może warto przyjrzeć się co robi obecnie po wyjściu z więzienia i czy spłaca swoje długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe ale historie tu są wypisywane :D hejterzy mieli co robić :D współpracuje z Tomkiem od wielu lat i żadna z wyżej wymienionych sytuacji nie miała miejsca, polecam go jako DJ, jest fachowy i ambitny przez co będzie starał się spełnić wasze wszystkie oczekiwania co do imprezy weselnej (lub innej okolicznościowej). ja polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×