Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agata 17 Krasnystaw (wulgarna)

podpaski czy tampony? co lepsze?

Polecane posty

Gość salsa sabinka
jak ktos trzyma caly dzien tampona w srodku to niech sie nie dziwi, ze ma nadżerke albo grzybice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa sabinka
wylewasz krew do kibelka, płuczasz we wodzie i sru spowrotem do środka. No tak, tylko w publicznej toalecie np. w pracy to jak ? Plukac przy swiadkach ta krew do zlewu ?? fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tampona zmieniam częściej - chyba że w ostatnich dniach miesiączki ale to w tedy mam tak że nawet po tych 3-4 godzinach wyciągam czystego prawie. Pierwszy i drugi dzień mam obfity to nie wiem tak nawet teraz co ile zmieniam, ale pamiętam że jak chodziłam do szkoły to co przerwę zmieniałam zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jioepwqw
to jest krew, w krwi może być hbv, hiv a to wszystko nie usuniesz zwykłym płukaniem, mnie to brzydzi, ktoś zostawi jakąś krew na kiblu albo umywalce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa sabinka
Ja sie brudze krwia jak zmieniam tampona (ale rece oczywiscie myje ! ) i nie wylewam przy okazji tej krwi na urządzenia sanitarne, przeciez z takiego kubeczka to sie wylac moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa sabinka
Ja sie NIE brudze mialo byc *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
i co zużywasz 10 tamponów dziennie? Tampon też zawiera środki chemiczne które mogą zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salsa sabinka
Nie liczę ... zresztą pisalam, ze nie używam tylko tamponów ! Używam zarowno podpasek, jak i tamponow. I podpaski też zmieniam więcej niż raz na kilka godzin, bo nie wyobrażam sobie chodzić kilka godzin ze śmierdzącym syfem miedzy nogami. :o Nigdy w życiu nie miałam nawet żadnej infekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
podpaski się zmienia częściej o tamponie łatwo zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
poza tym nie chwal się że jesteś taka czysta, może po prostu krwawisz obficie, sama mówisz że pod koniec okresu trzymasz 4 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23232323
bez dostępu powietrza kiśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MalaBlondynka - no tam cena jest podana tyle ze nei mieskam w Pl wiec tutaj zerkne w sklepie czy cos takiego jest i w jakiej cenie. ale sama nie wiem bo faktycznie w publicznej nie bardzo jest to jak wyczyscic, a w domu za kazdym razem trzeba by zlew odkazac. ale i tak zerkne z ciekawosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tampony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×