Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 26.

gdzie jeździcie na zagraniczne wakacje? jakie biuro podróży polecacie?

Polecane posty

Gość gość
Ja byłam w kilku miejscach w Europie, ale chciałabym chyba teraz gdzieś dalej. Zawsze sama organizuję wyjazdy, bo biura pordozy wg bardzo ograniczają. Marzy mi się jakos Tajlandia, w sumie to nei wiem czemu. Tylko, że nie wiem za bardzo w jakie miejsce. Na platformie turystycznej Traveloppa mam do wyboru oczywiście Bangkok ale też Krabi, Koh Samui, Trang. Trochę czarna magia :P Był ktoś z Was w tych miejscach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze do Grecji i w rozne regiony. Bardzo lubie ten kraj. W tym roku samochodem na Wegry sie wybierzemy na gorace zrodla lub nad Balaton. Dziecko ma 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wrecz przeciwnie, mam uprzedzenie co do biur podrozy - staram się zawsze sama organizowac wycieczki np. na traveloppa. Ostatnio zrobilam rezerwacje na wyjazd do Grecji -bardzo fajna sprawa bo wszystkie rezerwacje dokonalam na 1 stronie. A biura podrozy? Nabijaja ludzi na kase….lepiej poszukac samemu ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny jestem ale ostatnio byłem w Azji Południowo Wschodniej przez 6 tygodni,polecam,jedyne 58 tys. zł wyszło strasznie drogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Azja to jest czad! No faktycznie trochę droga "impreza", ale pewnie warto bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak z dziecmi to tylko TUI a gdzie ? Wszedzie :) oprocz krajow arabskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Świetnie mi się wypoczywało w Chłapowie rok temu na terenie ośrodka Oland. Ja wynajmowałem akurat domek letniskowy z rodziną. Tanio wyszło biorąc pod uwagę fakt, że była pełnia sezonu (lipiec) i domek był z kuchnią, łazienką, dla 4 osób spokojnie, a nawet by się więcej zmieściło bez problemu. Zdjęcia domków i całego ośrodka są na ich stronie www.oland-wczasy.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagart
Na pewno w tym roku znowu pojadę do Chłapowa na Ranczo Oland ( www.oland-wczasy.pl ). Najlepsze pokoje z nieduże pieniądze, z łazienkami, z aneksem kuchennym, z pełnym wyposażeniem. Z jednej strony – nad samym Bałtykiem, a z drugiej z dala od mas turystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I w Polsce jest bieda jakoś nie widzę po tym co czytam.Same zarobaski mieszkają w tej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulo
"lina30"też własnie słyszałem o tego typu platformach , znajomi moi tez rezerwuja tam, a mogłabyś mi powiedziec jak to cenowo wyszło? rzeczywiście taniej niz w biurach i o ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataliakato
Od kilku lat jeżdżę z biurem Rego bis i jestem zadowolona. Jak patrzyłam na rożne biura, to oni maja dobre ceny i fajnie, że można wszystko załatwić przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dante44
W dobrej cenie można wynająć cały domek letniskowy w Chłapowie, chodzi mi o Rancho Oland dokładnie. Domki mają z łazienką i kuchnią, także niczego co do życia potrzebne nie brakuje. Więcej o całym ośrodku i cenach jest na ich stronie www.oland-wczasy.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benderdddd
Ja mam świetne wspomnienia z wakacji tegorocznych w Chłapowie. Zatrzymałem się z rodzinką na Ranchu Oland i mogę polecić. Na stronie www.oland-wczasy.pl jest dokładny dojazd do nich na mapie. Fajne ceny, komfortowe domki drewniane do wynajęcia z pełnym wyposażeniem, do plaży rzut beretem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w tamtym roku byłam w Grecji, dzięki http://www.traveliada.pl/ pojechałam za 999 zł na 4 dni, z pełnym wyżywieniem i dwoma wycieczkami w cenie, wyjazd rewelacyjny! W tym roku niestety nie stać mnie na wakacje, ale zimą jadę obowiazkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie znasz Tropical Sailing to zobacz rejsu u nich na stronie, mają ciekawą ofertę. Doświadczona załoga, fajne jednostki i zabawa pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie Ela-Travel? Warto się zapoznać www.ela-travel.pl . Wilno, Ryga i cała masa ciekawych wycieczek krajowych i zagranicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na wycieczkę z Ela-Travel. Ich adres to Rynek Zygmunta Augusta 15/2 w Augustowie. Trochę się bałam, ale niepotrzebnie jak się okazało. Mają dosyć ciekwą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwykle na wakacje wybieram się latem i tylko na ten okres planuje, ale zdarza się, że często przeglądam oferty last minute od biur podróży bo może trafi się akurat okazja, której nie będę mogła odmówić. Jeśli chodzi o same biura podróży to zdecydowanie moim najbardziej zaufanym jest - http://www.kostravel.pl/page_wakacje.html i jeśli będziesz planować to zdecydowanie warto właśnie tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudia3069
Ostatnio, nigdzie nie wyjeżdżałam. W tym roku planuje skorzystać z oferty Wytwórni Wypraw. Jeżeli chodzi o konkretny kierunek to będzie nim Rumunia. Wycieczka jest autokarowa. Wytwórnia Wypraw oferuje mnóstwo miejsc do zwiedzania w tym kraju. Jednym z nich jest Wilkowo. Pewnie niewiele osób słyszało o tym miejscu. Zapewniam, że to wcale nie znaczy, iż to miejsce nie ma swoich zalet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię naprawdę fajne, dalekie podróże i miejsca, gdzie jest po prostu ciepło i przyjemnie. Zawsze jeżdżę z http://www.variustur.pl/ wszystko jest zawsze fajnie zorganizowane i dopięte na ostatni guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AmandaDraszkiewicz
W ubiegłym roku byliśmy z mężem w Grec ji z biura Grześkowicz. Ale czy można tam jeździć z dziećmi to najlepiej by było zadzwonić i zapytać. w naszej grupie sami dorośli byli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energe
ja bym mógł polecić rejsy po morzu śródziemnym :) Ostatnio z kumplami wybraliśmy się na coś takiego i muszę powiedzieć, że zabawa przednia. Płyneliśmy z tą firmą www.globtourist.com Można zadzwonić i się zapytać jak coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energye
Ja w sumie od pewnego czasu wypływam na rejsy z globtourist. Cena nawaet atrakcyjna, a przeżycia zawsze lepsze niż leżenie plackiem na plaży :) Tylko rzecz jasna, trzeba się jakoś przygotować , bo w końcu to morze. jak cos to zostawiam wam stronkę, to sobie popatrzcie www.globtourist.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja latam namietnie do Wloch , rowniez Sardynie i Sycylie zwiedzilam , jak lecimy z dziecmi to z TUI a jak sami to sami sobie zalatwiamy hotele i loty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można, pewnie wyjdzie nawet taniej, ale wymaga to stosownego przygotowania, zobaczcie to - http://elvia.pl/ubezpieczenia-podrozne/ Ubezpieczenie to absolutna podstawa - bez niego odradzam jakiekolwiek wyjazdu - potencjał ogromnego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JacekB
Ostatnio wiele słyszę, czytam o wakacjach właśnie na bałkanach. Albania, Czarnogóra. Kierunki są o tyle atrakcyjne, że nie ma tam obecnie aż takiego zagęszczenia turystów i mozna na spokojnie podziwiać i poznawać te kraje. Niedługo pewnie zrobią się tak oblegane jak Chorwacja, więc to na pewno dobry czas na wizytę w tym miejscu. Dla nas dodatkowym atutem na pewno będzie niski koszt tam na miejscu. Claudia z ciekawości zajrzałem na stronę Wytwórni i mają fajne ceny, właśnie przeglądam ich ofertę na bałkany i licze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli mówimy o cenach to możesz sobie sprawdzić to biuro podróży - http://www.kostravel.pl/wypoczynek/page.html dla mnie jedno z lepszych i przede wszsystkim ciekawszych biur podóży. Bogata oferta, wszystkie warunki jasne i przede wszystkim cena. Atrakcyjna cena, która pozwala mi wypocząć poza granicami naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś z Częstochowy lub okolic, to przejdź się do biura podróży Wesley - www.bpwesley.pl - zamiast Chorwacji mozesz wybrać na przykład Włochy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ło matko !!, ale tu się sępy zlazły i reklamują te swoje nędzne firmy na krzywy ryj, WSTYD I ŻENADA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kabałek84
Wiele zestawień na temat biur podróży można znaleźć na tej stronie: http://gosciniec-zacisze.com.pl/ . Polecam w szczególności jeszcze ktoś szuka jakiejś wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×