Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 26.

gdzie jeździcie na zagraniczne wakacje? jakie biuro podróży polecacie?

Polecane posty

Gość Justynaa33
Kiedy jeździmy za granice z rodziną to do rezerwacji apartamentów korzystamy z platformy http://www.volare.pl/ . Mają tam świetny wybór pod względem wizualnym, funkcjonalnym oraz przede wszystkim cenowym. Można tam znaleźć fajne miejsca zarówno w lecie na wczasy jak i w zimie na wypad narciarski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam noclegi u osób prywatnych. Często podróżujemy ze swoim mężem i nocujemy u lokalsów. Oferty noclegów wyszukujemy na portalu airbnb, można dość tanio coś znaleźć. Szczególnie nowi mają rabat 85 zł na start. To zawsze pozwala zaoszczędzić. Można o airbnb poczytać więcej w necie np tu http://www.okazyjny.net/2014/11/78-z-znizki-na-noclegi-na-caym-swiecie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dezyyy8
ja sama organizuję swoje wakacje, szukam promocyjnych lotów i potem rezerwuję fajne noclegi na bookingu czy bookaparcie i jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo - od lat nie korzystam z biur podróży, organizuję wyjazdy sama. Podróż po Azji kosztowała mnie o wiele taniej niż w jakimkolwiek biurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też najczęściej korzystam z Bookapartu i Trivago, nie ma co przepłacać na prowizjach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od lat wybieram BUT, dobre zaufane biuro, z bardzo bogatą ofertą wycieczek dla dzieci i młodzieży! Polecam każdemu kto ceni dobrą organizację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rainbow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Na suncenter są bardzo fajne oferty na wakacje i ja zawsze tam szukam bo jest tanio i dobrze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycca
Zależy gdzie uda się kupić coś w atrakcyjnej cenie i lokalizacji, ale zazwyczaj Rainbow. A gdzie? Tunezja, Egipt, Grecja, Chorwacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatynka
Ja przestałam korzystać z biur podróży, teraz wolę sama organizować sobie wakacje. Na razie jeżdżę po Europie :) Zazwyczaj poluję na jakieś promocyjne loty i potem szukam noclegów na Bookaparcie czy Bookingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domimisia
Nie wiem jak z dziećmi, ale w ostatnie wakacje byłam z chłopakiem za granicą właśnie z biurem podróży i w sumie wszystko mieliśmy załatwione w cenie, m.in. lot. Cała wycieczka wyszła nas stosunkowo tanio właśnie przez wybór biura podróży i linii czarterowych, akurat wtedy były to linie Enter Air. Nie mam co narzekać, bo wylecieliśmy punktualnie, dotarliśmy na czas, podróż minęła szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pieniążki na wakacje zapraszam do www.igortreneronline.pl. Można zyskać i piękną sylwetkę i dodatkowe kieszonkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nam się spodobała Teneryfa z biurem www.kostravel.pl i to w last minute udało się dorwać naprawdę korzystną ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Teneryfa to taki Ciechocinek dla emerytów, zjechałam całą i nic specjalnie ciekawego, ale co kto lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia66
Od dwóch lat jeździmy z netholiday - polecił ich nam znajomy, który korzystał z ich oferty kilka razy. Wydaje mi się, że w najbliższym czasie tak już pozostanie, bo każdy wyjazd był naprawdę udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ulka
A ja już drugi raz wybieram się na Sardynię. Byłam w zeszłym roku ale nie zaliczyłam nawet połowy atrakcji na których mi zależało z barku czasu, teraz chciałabym uczyć się też kitesurfingu http://wakacjenasardynii.pl/wycieczki/surfing-windsurfing-i-kitesurfing a to prawdziwe wyzwanie ale zawsze o tym marzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylemma
no ja jestem bardzo zadowolona z Coral Travel - biuro sprawdzone, ubezpieczone i każdy z nimi wyjazd jest pewny i bez przykrych niespodzianek! jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wycieczki do Azji to osobiście polecam biuro CT Poland. Byłam już z nimi w Chinach i Tajlandii i nie zamierzam na tym poprzestać, bo wycieczki jakie organizują to spełnienie najskrytszych marzeń. Można z nimi przeżyć naprawdę świetną przygodę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Rainbow. Lecę z nimi 11-y raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też Rainbow, mimo że nie jestem wierna tylko co roku w first minute mają najlepszą dla mnie ofertę. W tym roku będzie już 7 raz, no i 4 raz moje ukochane Włochy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku Cypr z TUi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toczynka
Rainbow - zawsze cos nowego w ofercie, duzo miejsc do zobaczenia, fajni piloci i ciekawe programy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanda
W tym roku lece z R. pierwszy raz. Zobaczymy jak bedzie mysle ze fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirka88
Staram się dwa razy w roku, gdzieś wyjeżdżać. Od dwóch sezonów wakacje spędzam w Grecji (ostatnio byłam na Rodos z netholiday). Jakoś ten rejon jest dla mnie synonimem udanego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama bylam w wielu miejscach an swiecie ( brazylia, bali, malezja, singapur, sri lanka, kuba, jamajka, dominikana , dubaj, duzo miejsc w eueropie ale bez grecji). z moim mezem bylismy na zanzibarze, sami plus 3 dni w omanie , 1 luksembur, 1 monachium. bajka!!! Dla mnie dominikana I Zanzibar to numer 1.polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzień lecę na tygodniowy wypad na Teneryfę. zdecydowaliśmy sie lecieć z biura bo wszytko oni ogarniają i się przejmować nie trzeba. lot mamy enterem rano ale damy radę. Z biura panie nawet dały nam zniżkę na parking niedaleko lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuliaa
dla mnie pewniakiem jest Coral Travel - na prawdę dobre i sprawdzone biuro, które ma sporą ofertę. jeżdżę z nimi od dwóch lat i bardzo mi podpasowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita

My z mężem wybraliśmy się niedawno już 3ci raz z Mega Wakacje- tym razem do Turcji, hotel Club Paradiso. Ładnie, czysto, wszystko jak w ofercie 🙂 Polecam mają fajne oferty i dobre ceny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timbulka

Coral Travel ma teraz fajne i dobre last minut. Jest w czym wybierać i w dobrych cenach. Bardzo fajne jest to biuro!jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×