Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mama 26.

gdzie jeździcie na zagraniczne wakacje? jakie biuro podróży polecacie?

Polecane posty

Gość Rachelkaa
A Almatur ma jakieś wycieczki do Grecji, ktoś się orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycjafg
Ja wyjezdzam do grecji z biuro podróży poznań http://www.travelstyle.pl/ Z polecenia znajomej, która korzystała z oferty: wyjazdy motywacyjne, wyjazdy zagraniczne dla firm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystamy z żadnego biura podróży :) a jeździmy zimą i w wakacje, do różnych krajów, ale zawsze tam, gdzie jest bezpiecznie, lubią turystów itd do miejscowości typowo turystycznych i nie korzystamy z żadnych okazji :) i zawsze mamy udane wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to stary wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym jeździć często, ale niestety środki finansowe mi na to nie pozwalają. Na zagranicznych wakacjach jestem raz na dwa lata, ostatnio byliśmy w Egipcie, z tym biurem podróży: http://www.cortina.com.pl/ i było fantastycznie, dla mnie to niezapomnienie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę głównie do Sharm z http://www.zory.expertwakacje.pl – odpoczywam tam i cieszę się widokami. Mam znajomych z Żor – zgrana paczka, z którą można poczuć, co to prawdziwe wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojechałabym nigdy z biurem podróży, o którym wcześniej nie słyszałam. A pierwsze słyszę o tej Cortinie. Więc odradzam. Wybierz jakiegoś touroperatora typu Tui, Neckermann, Itaka, Rainbow Tour albo jedź na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedziemy na Kos, z Grecosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez rozwazam Kos lub Korfu. Bylam z grecosem na Rodos , polecam to biuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćop
Zgadzam się z powyższym .Tylko te biura biorę pod uwagę ewentualnie jeszcze Alfa Star. Nie warto ryzykować wakacji z niesprawdzonych biur bo można zostać bez wakacji i bez pieniędzy a w najlepszym wypadku wylądować w jakiejś "dziurze";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la maciorra
Ja polecam Marsylię (Francja). Byliśmy na własną rękę więc biura podróży nie polecę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w maju byliśmy w toskanii. było bosko - polecam. z biur nigdy nie korzystamy - jak zna się język, to człowiek sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ja to dość często jeżdżę nad Drawsko, zwłaszcza w Starym Drawsku mi się podoba. Urokliwe miejsce nad samym jeziorkiem. W sumie też dobry dojazd, zwłaszcza jak się jedzie od północy od strony Połczyna. Tutaj mam taką swoją ulubioną restaurację Stary Drahim się nazywa. Oprócz dobrego jedzenia (polecam kołduny) są też pokoje gościnne. Zdjęcia masz na ich stronie www.starydrahim.pl . Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waćpannaaa
Ja byłam w kwietniu z moim 5 latkiem na Teneryfie z Itaką. Co to były za wakacje... :d oby dwoje często o nich wspominamy. Biuro spisało się na medal. Jedyna wada Teneryfy to taka że treba lecieć aż 5,5 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oneka34
Zdecydowanie rainbow tours. Od 5 lat jeżdżę na wczasy z nimi. sprawdzeni, konkretni, rzetelni. Super rezydenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellewinka
Też od jakiegoś czasu latam z Rainbow Tours. Wcześniej podrózowałam z innymi biurami, ale teraz to juz chyba swego rodzaju przywiązane do marki ;) cenię ich za profesjonalizm i świetną kadre pilotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siorka888
Ja z różnymi biurami niemniej staram sie wybierać te większe. Masz większą pewność,ze takie biuro na przykład nie upadnie. Warto jest sobie porównać wszystkie oferty w porównywarce. Tutaj masz na przykład dobre miejsce: http://www.qtravel.pl/ Jest to agregator ofert tak więc dzięki niemu masz większą szansę na to,że natrafisz na jakieś fajne last minute. Czasami da się coś upolować nawet za mniej niż 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izuzyzu
ja z mezem mam wakacje zimna tak wiec wyjeżdżamy za każdym razem na narty z biurem bfc. Śmiało mogę polecic bo firma jest solidna, swietny kontakt z organizatorami no i wyjazd zaplanowany zawsze tak jak chcemy. Byliśmy już znimi w Pinzolo 2 razy, w tym roku pod koniec marca również się wybieramy tym razem do La Thuile. Program jest nastawiony na dużo nart, więc dla nas rewelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie za bardzo wiecie gdzie jechać na wakacje, to polecam lekturę na stronie http://www.travelovo.com.pl/ - znajdziecie tam opisy ciekawych miejsc, w których można spędzić urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja już drugi raz z rzędu jadę do Egiptu z tym biurem podróży www.sharmesti.pl jestem z nich bardzo zadowolona no i mają oferty na każdą kieszeń:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnobyl
Ostatnio bylismy w Czarnobylu . Bardzo fajna okolica. Duzo do zwiedzania. O pozwolenie czeka sie 2tyg tylko osob pozniej 18 roku zycia nie wpuszczaja. Ma sie tam zaraz jedzenia na swiezym powietrzu i przemycania zwierząt. Koniki tam sa fajnie, duzo zieleni. Super przeżycie. Miasto troche opusztoszale. Te blokowiska i przedszkola itd. Az chce sie tam wracac. Narazie tam sa 4 dogodne miejsca typu kawiarnie gdzie mozna zjesc. Gadajac z osobami które tam pracuja mowili ze 2tyg pracuja i 2tyg wolnego maja. Goraco polecam czarnobyl. Niedługo w 2016 bodajze beda poprawiac konstrukcje sarkofagu. To dopiero bedzie wydarzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sporo ciekawych miejsc, które można odwiedzić, do wyboru do koloru, według mnie warto przed wyjazdem zapoznać się z daną kulturą, miejscem gdzie się wybieramy, dużo czytałam ostatnio na http://tourystyka.pl/ ciekawie opisują różnego rodzaju miejsca warte odwiedzenia i w Polsce i za granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenekt
Dobre wczasy mają w ofercie w biurze Odlotowe Podróże – www.odlotowepodroze.pl . Organizatorzy z górnej półki, nie ma problemów z hotelami, czy jedzeniem. Miałem okazję z nimi pojechać do Turcji i zadbali o wszystko. Wyjazd dla rodziny z dziećmi zorganizowany idealnie, a wcale nie kosztował tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falafalafala
Na pewno któryś z gigantów. Moim zdaniem (i nie tylko moim) tak jest najbezpieczniej i często najtaniej. Poza tym duże biura mają wystandaryzowane procedury i trzymają wysoką jakość. Próbowałam chyba wszystkie (opróćz Neckermanna), a ostatnio Rainbow Tours i jeśli chodzi o wczasy to póki co moj lider.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teneryfa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetapozn
Podróżując z dziećmi za granicę od dwóch sezonów wybieram Rainbow Tours. W kilku swoich hotelach otwierają "Figlokluby", w których polscy animatorzy zajmują dzieciom czas przed- i po obiedzie. Animatorzy po młodzi ludzie, przeszkoleni, pełni energii :) takze każdy członek rodizny może wypoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mima_a
A ja jadę w tym roku do Figloklubu do Hiszpanii! :) Nie mogę się doczekać, moje dzieci zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spottka
Figloklub to dobry pomysł - byliśmy z rodzinką rok temu i rzeczywiście odpoczeliśmy porządnie, a dzieci wyszalały się z nowymi ciociami i znajomymi - rozwiązanie dla rodziców godne zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×