Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

A czy do kobiet zza granicy podchodzisz inaczej? Tzn wiesz traktujesz je w inny sposób? Masz świadomość tego, że jesteś Polakiem i chcesz w taki podświadomy sposób zrobić dobre wrażenie na nich? Czy raczej Twój urok osobisty jest tak wielki, że to nie ma znaczenia i nie zwracasz sobie głowy dobrym wrażeniem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
dziś nieogarniam , wybaczcie...trochę gadam przez skype

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh :) powiem szczerze,ze faktycznie musisz cos z tym nick'iem wyczarowac, bo po 1." autorze" to taki oficjal straszny po 2. "jelen" jakos nie czuje tu specjalnego uroku :D :P po 3. "flisak" (czy jakos tak) tez niekoniecznie zdaje sie po 4. "udzielam" hmmm :) nie wiadomo jak tu sie zwracac czasem..chociaz z drugiej strony wazniejsza tresc przekazu,bo i tak Ciebei nie widac :) wiec moze po prostu imieniem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Nie przesadzajmy z tym urokiem osobistym. Po prostu są kobiety, które lubią zamkniętych w sobie mruków z pochmurną twarzą, wiecznie narzekających socjopatów ;) hehehehe Nie mam poczucia, że muszę cokolwiek udowodnić kobiecie tylko dlatego, że nie jest Polką, dlatego jestem po prostu sobą i nie podskakuję przy nich jak króliczek na Duracellu. Normalnie rozmawiam, normalnie żartuję, normalnie tańczę :) Czasem szybko znajduje się jakiś wspólny, ciekawy temat rzeka i od razu robi się miło, gdy jest jakiś konkret, o którym można pogadać zamiast o pogodzie. To działa tak samo w przypadku obcych, jak i Polek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha berenka, sprytnie ;) OK, możecie zwracać się do mnie imieniem, będzie wygodnie i sympatycznie :) Ale dla ułatwienia, bo imię trudno odgadnąć ;), możecie też zwracać się per hmmmm może Rumcajs? lubiłem tę bajkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Rumcajs nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe eee tez niezbyt - Rumcajs mlody nie byl (choc mial mloda dziewke) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jeny suzie jak Ci ciężko dogodzić :/ Jeleń nie, Rumcajs nie... To może Patryk? Czasem jak się muszę komuś przedstawić, a nie mam na to ochoty, to przedstawiam się jako Patryk hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak są kobiety, które gustują w takich mrocznych facetach spod ciemnej gwiazdy i do tego socjopatach:) haha rozwaliłeś mnie tym:) a tak poważnie to pewnie sprawisz takie pierwsze wrażenie a to pociąga kobiety:) po Twoich wypowiedziach można łatwo wywnioskować, że jesteś inteligentnym facetem z którym można porozmawiać na każdy temat;) a co do tego enneagramu "arystokrato" haha to podobno romantykiem jesteś:) wiec wiesz:) a co do tego gustowania w pochmurnych facetach to tak kobiety mają wyobraźnie kochanie się z mężczyzną o chmurnym spojrzeniu i zabójczym uśmiechu itd:) to jest podniecające:) aaaa nie wiem czy zrozumiesz coś z tego mojego pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
bo ja wybredna jestem strasznie :) ja chcę Borys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! nie wyjezdaj z Patrykiem,skoro nas lubisz - to nie byloby fair Janosik,to tylko mlody Marek Perepeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Rozumiem, co Ty pisać, ale z tą chmurą i socjopatią to żartowałem ;) No wydaje mi się, że wnętrze mam romantyczne, ale wiadomo różnie to bywa. Ale prowadzę rzeczywiście dość bujne życie wewnętrzne. suzie max :P Borys... A może Jurand? Nie, Jurand to piwo :/ A może Fiodor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja naprawde nie obczajam jak to mozliwe by facet swiadomy swych zalet normalnie "wstydal" sie swego wlasnego imienia,przeciez rodzice chcieli dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może po prostu umawiamy się, że jeśli padnie jakieś imię męskie, to jest to adresowane do mnie? ;) Bo żadne imię męskie nie bierze udziału w dyskusji póki co. Będzie zabawnie i każdy może użyć dowolnego - ale zastrzegam męskiego hehe - imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
niedojda dziś ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze myszko/misiu/ rybeczko hahaha tak dziewczyny chyba zwracają się do facetów:) więc jeśli chodzi o Twoje życie wewnętrzne to lubisz mieć czas dla siebie i przemyśleć sprawy w samotności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, wowczas - jak wyskoczymy ze swymi typami imion,to wlasciwie same zdradzimy swe preferencje (tudziez znajomosci) :D nie no,poplynelam juz :) :D ale gdybys nie napisal "sprytnie", to zapewne nie podazalabym tym tropem :) co swiadczy o tym,iz sam to sprowokowales,czyli jasno z tego wynika,iz kultura wymaga normalnie sie przedstawic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleh (ze Oli) moze Wlodzimierzu (dostojniej), tudziez Delfiniatko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok demaskuję się nazywam się Olivier Janiak i być może znacie mnie z TV ;) Możecie teraz ocenić, czy to co pisałem do tej pory pokrywa się z Waszymi wyobrażeniami o mnie powstałymi na skutek mej kreacji scenicznej znanej ze szklanego ekranu :D black_cat20 Tak, lubię sobie przemyślać czasem różne sprawy, mam taki obszar rozkminek w duszy tylko dla siebie :) Myszko? Rybeczko? Poważnie tak dziewczyny zwracają się do FACETÓW? ;) Chociaż może :) berenka Nie mam jak wykorzystać takich poufnych informacji jak Wasze preferencje dotyczące imion męskich, więc jesteście raczej bezpieczne :) Chyba w tej chwili będę niekulturalny i jakoś postaram się wymigać ;) O patrz, samolot! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
piłeś coś dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy potrzebuje inspiracji nieprawdaż? A ja chciałabym tańczyć pod gołym niebem i uciec daleko stąd...Nie myśleć o niczym tylko marzyć i śnić i patrzeć jak pada deszcz...Idę spać dobranoc bo piszę głupoty:) dzięki za rozmowę:) papapa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
ja pół piwa , żeby nie było że potępiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie max Wypiłem chyba ze 2 litry wody mineralnej. Niczego innego nie piłem. Byłem ustawiony ze znajomymi na piwo, ale plany nie wypaliły. A Ty? ;) A jak to u Ciebie z obcokrajowcami wygląda? :P black_cat Miłego tańczenia we śnie ;) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
cienko, na studiach jeden pół-Serb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×