Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość hhhhhh
hej mam ytanie czy to normalne ze wole starszych mazczyan zniz takich w moim wieku? ( mniej wiecej 10 lat starszy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaRinKa_
1.jak smerfy radzą sobie z jedną smerfetką? 2.po co gargamel zrobił sobie sasetkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się że spacerek udany był:) świeżego powietrza nigdy za dużo;) ja dzisiaj też dużo na słonku przebywałam a dokładnie graliśmy w siatkę z przyjaciółmi:) co za wstyd moja drużyna przegrała 3:0 hahaha to jest śmieszne:) ale za tydzień rewanżyk:):) a co do wzrostu mój instruktor jazdy był tak wysoki jak Ty:) zawsze gdy z nim rozmawiałam to starałam się stać na jakimś krawężniku bo od tego patrzenia w górę to mnie szyja bolała:);) no i nie chciałam wyglądać na taką malutką:):) Heh ja też bym się chętnie do Gdańska przejechała, może w te wakacje? Nigdy nad morzem nie byłam, ehh daleka droga z drugiego końca Polski:( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Kiedy się dowiedziałeś jej chorobie? Teraz? To ta która wyjechała za ocean? Trochę dziś byłam zajęta ... rano spacer nad jeziorem Miedwie (hydrozagadka :) w drodze powrotnej byłam w rosssmanie i pól godziny rozmazywałam podkłady , w końcu kupiłam taki sam jaki miałam. Potem obiadek , kawa i pół czekolady ( może trochę mniej) Potem grzebałam w allegro i zalicytowałam kurtkę ( przelicytowali mnie ) W ogóle jestem zdania, że jak ja coś chcę sprzedać , to albo nikt tego nie chce , albo pójdzie za grosze . A jak ja coś chcę kupić to zawsze wylicytują nie wiadomo ile :/ Potem bylam u koleżanki , nie chciało mi się tam iść bo ona jest nudna potwornie ...ale to długa i nieciekawa historia.W sumie poszłam tam żeby poużywać nóg , ona mieszka na drugim końcu miasta Potem zrobiłam sałatkę i jej nie zjadłam tylko jabłko. A teraz tu siedzę ale zaraz pójdę pod prysznic . W ogóle po co ja to piszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd tyle nienawiści ale bardziej rażą mnie te określenia. Jak tak można? Dziecko to też człowiek....Rozumiem, że nie każda kobieta chce mieć dziecko i w ogóle ale bez przesady. Rozumiem, że każdy człowiek ma swoje zdanie i to szanuje ale czasem mam ochotę komuś takiemu przywalić w twarz. No przecież autorki tu piszące na tym topicu urodziły się jako dorosłe kobiety. Jakaś ewolucja chyba. Jestem oburzona tym przedmiotowym traktowaniem małego człowieka na tym topicu. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4204409&start=210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wpadłem jeszcze na chwilę :) hhhhhh Nie widzę powodu, dla którego trzeba by to było uznać za nienormalne. Ludzie mają różne potrzeby, widocznie Ty potrzebujesz dojrzałego mężczyzny. 10 lat to jeszcze nie jest jakaś masakra. zawsze uśmiechnięta Nie trzeba pytać, można pisać :D Witaj 🖐️ karinka 1. Smerfetka ma dublerki ;) Widzowie nie mogą tego zobaczyć, ale zdradzę Ci, że gdy z wioski znika ekipa filmowa, pozostałe wychodzą spod łóżek swoich kolesi ;) 2. To pytanie chyba do niego, może obudził się w nim instynkt dziadkorzyński hehe Albo to dobrze maskujący się pedofeel. black_cat20 Siatkówka fajnie! Ja się ustawiam z kumplami na meczyk w kosza. Mamy nierozstrzygnięty zakład z jesieni :) Musimy złoić im d. i pokazać kto rządzi obręczą :D Nigdy nie byłaś nad morzem oj... Musisz to nadrobić koniecznie. Jesteś z gór? Gdybym mógł wybrać to pół roku mieszkałbym w górach (zima), a pół nad jakimiś jeziorami/morzem. Ale w sumie nie jest źle, w połowie mam to co chcę mniej więcej :) Ale od morza wolę jednak jeziora. suzie max W piątek się dowiedziałem, szok, co prawda zerwałem wszystkie kontakty gdy się rozstaliśmy, ale życzę jej jak najlepiej i współczuję, musi mieć ciężko :( Za ocean wyjechałem ja :) Sałatkę mogę pomóc Ci zjeść :D Uwielbiam sałatki. Miałaś ciekawy i bardzo emocjonujący dzień, te aukcje na allegro czysta adrenalina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jak już prawie zasypiam i mało nie uderzam nosem o biurko to i ludzie się odezwali :D ja to tak zawsze mam...no ale dziękuję za przyjęcie mnie do grona piszących na wątku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat jest niesprawiedliwy kobieta która pragnie dziecka nie może go mieć a ta która nie chce " bachora" ( to określenie z topicu wklejonego powyżej) ma problem bo nie będzie się jej w nocy chciało wstawać albo rozstępy będzie miała i dlatego nie chce dziecka. Rany. Irytują mnie takie idiotki. Wybaczcie ale jestem wkurzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
nie wiem dlaczego pomyślałam że to ona wyjechała... podobało Ci cię za oceanem , długo tam byłeś ? co robiłeś? z tym emocjonującym dniem to chyba nadużycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Powiedziałbym nawet, że dziecko to człowiek, a dorosły nie każdy, nie zawsze... Można dzieci nie lubić, można się nimi męczyć, ale można też przy tym zachować jakąś kulturę i ludzką twarz. Ja tam dzieciaki uwielbiam, może dlatego, że sam ich jeszcze nie mam i nie narzekam na nadmiar obowiązków z nimi związanych. Dzieci są prawdziwe, szczere, ciekawe świata, pełne energii. Wiadomo, że oprócz tego także uparte, podstępne, szantażują itd. Ale one same się na ten świat nie pchały i człowiek poważny to potrafi wziąć pod uwagę. A ludziom, którzy nienawidzą dzieci nikt nie broni ich unikania. Skoro nie są im do szczęścia potrzebne, to będzie lepiej, gdy ich nie będą mieli. Pół soboty wujkowałem takiej małej dwójce wyobraźcie sobie że jak się dostały na kolana to okazało się, że we dwójkę mieszczą się na jednym udzie :D Oczywiście musiało to zostać uwiecznione na zdjęciach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frentii Ja tez nie znosze bachorow, za to kocham psy i w zyciu nie spieprze sobie zycia wydalajac ze swojego organizmu gada, ktory tylko bierze nie dajac nic od siebie zamiam, a fee... Kłaki bym takiej wyrwała!!!! Boże co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Tak to już jest. Zamiast wydawać kasę na dziecko niektórzy wolą poodkładać na operacje plastyczne, żeby do końca życia wyglądać sexi ;) Nie wszyscy jednak nadają się na rodziców i dobrze by było, gdyby tymi rodzicami nigdy nie zostawali. suzie max Podobało :) Wyjechałem na studiach na 3 miesiące wakacji. Najpierw pracowałem na campie dla dzieciaków w górach Catskills - cudowne okolice, takie wyższe Bieszczady, dziki klimat - i było świetnie, a potem przeniosłem się na Long Island i pracowałem jako kelner w takiej fancy restauracji, mieszkałem u fajnej rodzinki emigranta z Rumunii, który poślubił emigrantkę z Wietnamu chyba. W restauracji były czasem fajne przyjęcia, np. po zakończeniu zdjęć do takiego jednego filmu zjechała się bananowa ekipa filmowców, aktorów i aktoreczek :) Zostały z niego dla mnie dwie flaszki świetnego włoskiego wina, które zostały opróżnione na plaży nad oceanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię rozumiem ale czy świat jest sprawiedliwy? Nie wiem jak tak można pisać o dzieciach które są taką radością? Gdzie jest napisane, że dziecko to istotka która tylko leży w łóżku i nic więcej? A co mają powiedzieć rodzice których dzieci tylko mogą leżeć bo są chore, niepełnosprawne? Którzy marzą aby ich dziecko było takim żywym srebrem? Żeby mogło biegać i grać w piłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz każdy ma prawo do swojej opinii i swoich odczuć. Dla mnie jest to fajne, że można komuś pokazywać świat, uczyć życia itd. Inni mogą nie dostrzegać niczego poza kupą ;) A świat nigdy nie był, nie jest i nie będzie sprawiedliwy, trzeba się z tym pogodzić i mieć swoją drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Muszę się pożegnać, z żalem. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ta piosenka którą wkleiłeś kojarzy się mi z nurkowaniem w oceanie, ale świetny kawałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaOna
Dzieki autorze :) postawiłes mnie troche psychicznie na nogi ... ale czuje ze najgorsze to chyba dopiero przede mna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim (i stalym bywalcom i swiezym) :) udzielam.. - w Gdansku do obczajenia ,oczywiscie, jestes Ty :D a poza tym dlugo mnie tam nie bylo juz Kiedys cos mnie tchnelo i po prostu pojechalam z drugiego konca PL nad morze i juz :) i to na stopa (ale wtedy to jeszcze fajne i bezpieczne bylo) aa - przypomnialo mi sie jak zlapalam (na stopa) jakiegos kolesia chyba pochodzenia tureckiego - mowil,ze bal sie zatrzymac, bo myslal,ze mam siekiere w plecaku - takich historii sie nasluchal piernik wie gdzie (i autentycznie sie obawial) :D ale potem juz spoko poza tym w Gdansku mam bylego (nota bene dzis nawet poklikalismy przez neta - next time za kilka lat zapewne) A najbardziej to mi sie teskni za porannym bieganiem wzdluz morza z Gdanska do Sopotu (powrot juz tramwajem,bo mi sie nie chcialo) ooo! i wiem co! park w Oliwie! taki fajny byl chodnik z tunelem zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Taaa, to ta sama liga chyba :) zagubionaaOna Wiadomo, lekko nie będzie, ale głowa do góry, postaraj się nie popadać w zbyt wielką melancholię. Wiosenna aura sprzyja poprawie samopoczucia, ciesz się, że to nie deszczowa, szara jesień :) Spadam. Udanego wskoku w nowy tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos wzrostu,to spotykalam sie kiedys z chlopakiem wyzszym ode mnie chyba o ok.30cm - ciekawie to wygladalo :) a jak jeszcze czasem gralismy w przeciwnych druzynach (w siate), to tez bywalo szalenie - heehe tak wlasnie zdalam sobie sprawe,ze co drugi moj facet to Tomek mial na imie :) hmm z takich powazniejszych zwiazkow,to wlasciwie od Tomka sie zaczelo i myslalam,ze na Tomku sie zakonczy.. chociaz i tak w sumie nie wiadomo ,musze sie ogarnac! zatesknilo mi sie za siatkowka w sumie (za halowa,plazowa jakos mi "nie lezy") ekipa od siatki (i zarazem od nogi,kosza) juz dawno sie porozjezdzala po swiecie :( p.s.mam nadz,ze nie pisze wlasnie sama do siebie,bo to moze podchodzic pod jakis "paragraf" ,tudziez "bilety wstepu" do kliniki niby niewiadomego pochodzenia i takie tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×