Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Gość suzie max
co to bo nie mogę teraz odtworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
The knife, tomorrow in a year, to też jest na dobre słuchawki (opera , ale fajna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1992
Jak nikt nie chce to ja się zdemaskuje;)ja to bym chciała takie imie na M;)I teraz rozkminiajcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezapominajka1992
Ale ja jestem naprawde blondynka.i w przenosni i w rzeczywistosci.nie pomyslalam z tym PIT-em.ale i tak jak zawsze polezy do ostatniego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) popatrzyłam a raczej przesłuchałam z ciekawości te linki które tutaj wkleiłeś i muszę przyznać, że nie każdemu może to się podobać przyznaję bez bicia, że również zaliczam się do tej kategorii:) każdy ma swoje gusta;) a z opery jedynie co znam to Duch w Operze czy jakoś tak:) a czy u was też taka ładna pogoda jak u mnie? Słonko i prawie 20 stopni?:) A co do tańczenia we śnie, to śniłam zupełnie o czymś innym ale nie pamiętam o czym po prostu kalejdoskop barw:) życzę Wszystkim miłego dnia:) pozdrawiam wpadnę wieczorkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Cześć wszystkim , Borys , posłuchałam , fajne , video też , te wszystkie szelesty..nie mam dobrego sprzętu audio...szkoda a tu z tej płyty The knife , chyba najlepszy kawałek ( długi 11 minut , nie wiem czy wytrwasz ) http://www.youtube.com/watch?v=ezut4049mcM i chyba umyję okno w salonie , zabieram się bo mi chęć przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
u nas 11 stopni szału nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
długo już pracujesz w tej pracy co masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) black_cat20 No pewnie, każdy lubi to, co lubi :) W Gdańsku dziś szału nie ma: +5C i chmury, ale dopóki siedzę w pracy, pochmurne niebo mi nie przeszkadza ;) suzie max Szkoda, bo na dobrych słuchawkach te wszystkie drobne smaczki wychodzą :) Kawałek pożarłem cały, jest świetny, mimo że wolałbym, żeby tego głosu operowego nie było, bardziej pasował mi ten stonowany, normalny wokal. Fajny klimat, jakoś tak mi na myśl przyniósł muzę gotycką, Bauhaus itp. Gorillaz też lubię ;) Praca ta sama od 4 lat, czuję potrzebę zmian, ale chyba za wygodnie mi tu i trochę się zasiedziałem :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak masz w koncu na imie😡? ja bylam w pracy do 12 a teraz ide znowu na 16:-o do 21.... ale tam tez mam internet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Cześć okno umyłam , ale to mniejsze :) w sypialni. Umyłam też balkon po zimie no i ogólnie ogarnęłam. Ruszyłam się trochę , poszłam na szybki godzinny spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To u was coś cienko z tą pogodą:) u mnie tak ciepło, że w samych koszulkach/bluzkach z krótkim rękawem ludzie spacerowali:) i nawet podczas spacerku widziałam takich bez koszulek:) co u was słychać wieczorkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
eeeee nic .. już się wykąpałam czekam kiedy łóżko mnie wciągnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja teraz jestem
w silowni:D pozdrawiam kath,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie coś straszne masz te łóżko;) ja bym się bała w takim spać, jeszcze by mnie nie wypuściło:) a Ty się nie boisz?:);p oczywiście żartuje;) pewnie po myciu okien zmęczona jesteś:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
po jednym małym oknie to nie za bardzo ...ale coś śpiąca jestem cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
śmierć topiku :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ehh... beznadziejny dzien:( jechalam sobie moim rowerkiem po miescie pelna checi do zycia a tu bach i nie zauwazylam samochodu... oczywiscie mialam mp3 na uszach:-o Dzieki Bogu zyje jednak moj rower troche sie powyginal... no i dostalam ostry opier... od pana kierowcy. Zadzwonilam po chlopaka, odwiozl mnie do domu ale w tym szoku nie czulam jakiegokolwiek bolu... a teraz wrocilam ze szpitala bo tak mnie noga zaczela bolec😭 i okazalo sie, ze mam peknieta kostke. No wiec gips i siedzenie w domu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
tzn że Twoja była wina ? byla policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej hej Ooooj katharssis bardzo współczuję :( Gdyby to nie był 1 kwietnia to bym uwierzył :) hehe Nie wierzę, że Twoja tendencja do wpadania na różne rzeczy przybrała tak ekstremalną formę :D Ale jeśli tak, to współczuję, mimo że jestem niewiernym Tomaszem ;) Jak tam nastroje przed weekendem? Jakieś plany na dziś? Hej jest ekstra, jest piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle nabrałyście dziś kogoś/nabrał ktoś Was? Już wiem, że katharssis nabrała suzie max, ale może coś jeszcze ;) Ja nabrałem dwie koleżanki w pracy, mnie póki co nikt nie nabrał, a kilka osób próbowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×