Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

berenka ehehe ja nie należę do atrakcji turystycznych trójmiasta :P Fajnie, na stopa przez całą Polskę fiu fiu ja w sumie mało stopem jeździłem. W Stanach i na Słowacji trochę :) I kilka razy z internatu żeby na bilecie oszczędzić oj co to były za czasy heh To poranne bieganie - mieszkałaś w Gdańsku? Na tunel zieleni jeszcze chwilę trzeba poczekać, ale już podobno ktoś widział pąki na drzewach, więc lada chwila. No to jak już pisałem tak czynię ;) DObranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam,teraz juz nalezysz - hehe mieszkalam najpierw w Gdansku,potem w Sopocie i chwilke w Gdyni i wsio w jedne wakacje :) fajna ekipe poznalam po prostu, ale od momentu,gdy rozstalam sie z tym facetem z Gdanska (spotykalismy sie moze z pol roku albo i dluzej), to ekipa pozostala przy nim..kontakt mam tylko z nim jak co jakos to dziwnie sie poukladalo,ale niczego w zyciu nie zaluje, zazwyczaj podejmuje decyzje sluszne, a tamte wakacje byly naprawde udane pod wzgledem turystycznym :) nawet na jakis oboz harcerski pojechalismy do zabojczo pieknego lasu (wkrasc sie kumplowi,ktory ten oboz prowadzil) hehe fajne czasy coz,w takim ukladzie - do nastepnego :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie w Oliwie tez chwile mieszkalam ,najmniej w Sopocie jeju,juz malo co konkretow pamietam, ale dobrze ten czas wspominam :) oprocz jednej rzeczy - w pewnym momencie (chyba nawet po miesiacu mnie to dopadlo,w zwiazku z czym pojechalam na tydz do domu :P ), a mianowicie - tam bylo dla mnie za plasko,strasznie mi zaczelo brakowac gor, nawet pagorkow jakis.. ale tak bardzo strasznie, ze az zaczelam sie obawiac,ze to jakis rodzaj agorafobii - hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Hej, przeczytałam wszystkie wasze posty i musze powiedzieć, że wyglądasz na interesującego człowieka. Napisz coś więcej o tym wyjezdzie do Stanów, jak to załatwiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
kupiłam sobie Wprost i "rozsmakuję" się w wywiadzie którego udzielił tygodnikowi Jarosław Kaczyński , ale to dopiero po obiadku przy kawie bądź herbatce ... taaaaa , Romanistka , autor topiku to wymarzony zięć :) w sumie NIE KAŻDY na kafe ma skończone MBA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim:) jak mija Wam dzień? Co u Ciebie słychać autorze? Polecam Wam książkę pt." Świat u stóp" Lesley Lokko. Wpadnę wieczorem na jakąś ciekawą rozmowę:) berenka Skąd jesteś? Pisałaś, że gdy mieszkałaś nad morzem brakowało Ci gór...Przepraszam za ciekawość, ale ja też z gór jestem i tak pytam:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
Reso Aethra,dopiero od połowy i jak dla mnie za dużo szelestów :) takie trochę bałaganiarskie ..ze wszystkim tak mam ...w malarstwie nie lubię bazgrołów , denerwuje mnie abstrakcja , uważam że każdy to potrafi ( nawet słoń ) lubię neorealizm , art deco , secesję(ale to to akurat każdy teraz lubi ) lubię jak coś jest skończone, dopracowane , wyważone i do bólu estetyczne. W architekturze ciężkie formy , klasycyzm,art deco , socjalistyczne budownictwo lat 50 tych , symetria i fabryczne hale. Posłucham reszty , wczoraj nie mogłam. Aha , cześć wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Suzie ,dlaczego akurat zięć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej black :) wlasnie mialam do Ciebie wczoraj zagadac,ze moze ta sama okolica :) mieszkam kolo Kraka aktualnie, chociaz ostatnio rozwazam ponownie powrot do norge.. eh mam jakis slabszy dzien chyba dzis.. milego dnia jak co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
a to nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Jasne, że prawda i to nie tylko zięć.. .Zdziwiło mnie troche, że tak nagle z tym wyskoczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
wcale nie nagle , dziewczyny piszą tu że chętnie by się przejechały do Gdańska :) zresztą ja sama też gdzieś napisałam że jest wirtualnie pociągający , Ty napisałaś że jest interesujący .... no to co jest dziwnego w tym co napisałam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
ok, masz rację. Miałam na myśli tego zięcia...ale to już nieważne. Jakie miejsca polecacie na wakacje nad polskim morzem? Macie już jakieś plany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
jak to jakie ? wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
berenka Ja mieszkam dalej na południe:) do Ciebie mam nie całe 2 godziny samochodem, tak samo jak do Zakopanego trochę bliżej do Wisły:) więc na skoki czasem jeżdżę:) i mam całkiem blisko do granicy Polsko - Słowackiej;) więc góry góry i jeszcze raz góry:) nie wyobrażam sobie mieszkać na takiej płaskiej powierzchni z horyzontem:) też muszę mieć pagórki:) heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam widzę, że wszyscy wypoczęci po weekendzie zabrali się ostro za pisanie :D A raczej wszystkie i zabrały, bo nie widzę męskich głosów poza moim. W Gdańsku dziś pięknie leje ;) Tak więc można się już poczuć jak w wakacje na upragnionym deszczowym urlopie ;) Szaro, mokro, Grunwaldzka zakorkowana - jupi! hehehe berenka Co do atrakcji turystycznych - Groupon negocjuje ze mną obniżkę ceny biletu grupowego dla turystek z południa heheh Hmm ja teraz mieszkam w Oliwie :) Romanistka Cześć. Sama procedura związana z formalnościami była bardzo prosta. Wystarczyło się zgłosić do terenowego rekrutera, który przeprowadził rozmowę rekrutacyjną i wypełnił formularz, później potrzebne były referencje od 2 osób, pogadanka z konsulem w Wawie, wpłata kasy za program - Camp America to było, i pakowanie walizek :) Aha, i jeszcze mały szczegół - zaliczenie wszystkich przedmiotów na studiach przed zerówkami ;) Jednego nie zdążyłem i rozminąłem się ze stypendium. Ale warto było :D suzie max Słyszałem w sumie kiedyś takie słowa jak wymarzony zięć czy wymarzony chłopak, ale to były osądy na podstawie kontaktu realnego, nie pisanek internetowych heh Przecież posty mogę ściągać z Google, a z wykształceniem ściemniać ;) Aethra dla mnie takie małe cudeńko. Przywodzi mi trochę na myśl numer Burial - Distant lights: http://www.youtube.com/watch?v=hBlKpshuIA8 Ja też w abstrakcji za bardzo nie gustuję. Jeśli chodzi o malarstwo, to zawsze największe wrażenie robili na mnie barokowi wymiatacze pokroju Rembrandta, uwielbiam też impresjonistów. Natomiast jeśli chodzi o architekturę, to zawsze były to gotyckie katedry hehe oj tak. Socjal z lat 50. nie przemawia do mnie, zbyt surowe formy, nie lubię monumentalizmu w takim totaliltarnym wydaniu. black_cat20 O czym ta książka? Kurcze dziś obiecuję sobie poczytać, bo leżą i leżą te książki :/ Ostatnia pozycja którą dokończyłem to 120 dni sodomy ;) Romanistka U mnie póki co plany zerowe, ekipa żeglarska wymaga u nas odświeżenie, bo powoli da się odczuć zmęczenie materiału, i potrzeba nowych twarzy :) Ale na pewno jakiś pomysł powstanie na ciekawą wyprawę. Co do polskiego morza, to wydaje mi się, że wszędzie jest podobnie - czyli dźwięki cymbergaja i zatłoczone chodniki heh Najważniejsze, to żeby plaża była szeroka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black_cat20 Co do tego płaskiego terenu to się zgadzam, w Gdańsku wbrew pozorom nie jest najgorzej, jest trochę pagórków, klif w Gdyni itd. Najgorzej jest na Żuławach Wiślanych - jeden wielki płaski stół... Widoczność chyba ze 40 km :D Nie mogłbym chyba żyć w takim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
może tez mi się uda kiedyś wyjechać.. A angielski, jakiego poziomu biegłości wymagają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jeszcze nie pada ale zanosi się na deszcz:( Książka jest ciekawa, bardzo dobrze się mi ją czytało:) autorka opowiada historię czterech kobiet, przyjaciółek i 20 lat ich życia. Wielowątkowa powieść o przyjaźni i miłości rozgrywająca się na tle ważnych wydarzeń politycznych u schyłku XX wieku. Pokazane są problemy ludzi a także ich walka ze stereotypami i uprzedzeniami społecznymi i rasowymi. Naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suzie max
o 120 dni sodomy piszesz już trzeci raz, oglądałeś "Salo, 120 dni Sodomy " Pasoliniego? jakie wrażenia , nie jest co co prawda ekranizacja , ale mnie ten film zmroził ....chyba nie wytrwałam do końca , dawno oglądałam słucham burial , podoba mi się ten kawałek , nawet bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie góry to jest to:) byłeś kiedyś w Zakopanem nad Morskim Okiem? Piękne widoki:) a to powietrze:) kiedyś wybiorę się nad morze, na pewno mnie oczaruje ale góry to mój dom, tu czuję się najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka Nie trzeba znać angielskiego perfekt, natomiast wskazane w miarę swobodne porozumiewanie się z tubylcami. Zdarzały się osoby, które bardzo słabo znały język, w tym jedna, która chciała szybko znaleźć męża, żeby "mieć papiery" haha black_cat20 No to jak ogarnę bieżące tytuły plus Śnieg Pramuka, to może sięgnę, brzmi sympatycznie, taka kobieca proza ;) jedyny sensowny O nic, musiałem się jakoś nazwać, żeby w miarę odpowiadało też tematowi topiku. suzie max No wiesz jak komuś zrobić przyjemność w pochmurny dzień :) Zamki i katedry hehe Co do Pasoliniego, to kiedyś próbowałem się za to zabrać, ale ostatecznie nie obejrzałem, chyba szkoda mi było czasu na to. Trzeci raz, no cóż, nie ukrywam, że książka pozostawia ślad na długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to ma być miejsce adoracji? Wywiadów udzielają ludzie, którzy mają coś do powiedzenia (bądź by zarobić pieniądze). Tu ani nie zarabiasz, ani nie jesteś autorytetem. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyny sensowny chodzi o zwykłą rozmowę z kulturalnym człowiekiem bez idiotycznych tekstów i wyzwisk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×