Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Zgadzam się, niestety Barcelona przegrała mecz o Puchar Króla. Na szczęście był to tylko wypadek przy pracy i dzisiaj nie było wątpliwości, kto był lepszy. Zresztą gdyby nie fuks Realu w tym pucharze, to też w drugiej połowie tamtego meczu istniała tylko Barca :P Nienawidzę, jak ktoś psuje piękno futbolu, piękną grę - wiedząc, że w normalnej grze nie jest w stanie zagrozić Barcelonie, Real chowa się na swojej połowie i tylko kopie i fauluje. Wstyd, taki klub jak Real, któremu też zawsze kibicuję, powinno zależeć na pięknej grze, a nie na faulach i przepychankach (także słownych Mourinho). To jest żenada. Real grał pięknie jeszcze kilka lat temu, jakoś nie może się odbudować. Teraz jest czas Barcy, która gra pięknie, z polotem, i tylko czasem jakąś brudną grą ktoś jest w stanie z nią wygrać. Zupełnie jak Michael Jordan i Chicago Bulls w latach 90 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż w sumie mam to gdzieś, piłkę oglądam od wielkiego dzwonu - jak np. gra Real z Barceloną albo Brazylia z Argentyną :) Nie oglądam meczów naszej reprezentacji, bo szkoda mi czasu na takie żenujące widowisko :) Go Messi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko kod lyoko
Flirtował, podrywał, dawał nadzieję... Być może nawet podejrzewał, że się zakochałam. Wychodziłam z założenia, że jest nieśmiały, że jest dżentelmenem, podobało mi się to. A potem nagle olał, na moich oczach poderwał MOJĄ koleżankę. Tydzień zajęło mu uwiedzenie jej. Cofnął wszystko, cokolwiek miłego mi kiedykolwiek powiedział. Ja nie dałam mu do tego żadnych powodów. Więc? Skąd coś takiego? Dorosły mężczyzna, żeby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Ja też nie jestem jakąś zagorzałą fanką piłki, ale wynik lubię znać :) Też spadam,bo muszę jeszcze wysłać emaila. Jutro napiszę o co chodzi z tym jutrzejszym dniem...Kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczka nin
ale ja nie chce w miescie mieszkac;/ tylko chce miec normalny dom z ogrodkiem itd.. o d czterech miesiecy nam sie nie uklada, wczesniej to ja go troche olewała , a teraz on azaczal , ciagle jest zajety , teraz to zawsze ja wspomonam o spotkaniu a on nic;( a jak juz sie umowilmy to potrafi napisac w ostatnim momencie z enie przyjedzie;( co m robic , moze odpuscic, i czekac na jego inicjatywe bo byc moze poczul sie pewny siebie;/ bardzo go kocham i chce zeby bylo tak jak kiedys;(co zrobic??? on teraz jest ciagle zamyslony , powiedzial mi ze duzo musli o tej gospodarce bo z jednej strony mnue kocha , przynajmniej tak pisze a zdrugiej wie ze ja nie chce miec gospodarstwa;( co robic i jak mam sie zachowywac;(? doradz mi;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedznierzeka
kiedy sie pan ode mnie odpierdoli, na wszystkie sposoby na jakie sie przypierdolil????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jembialyterazalezoltytezlubie
i czy lubi pan ser zolty czy bialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda kocicaaa
miau miau o poranku mily watek. rozkrecilo sie. fanie:) pytanie na dobry poczatek dnia- czy tesknisz za miloscia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ spoko kod lyoko Nie mam pojęcia jakie były jego motywy. Może od początku myślał o niej, a Ciebie wykorzystał, żeby ją poznać? Czasem trudno zrozumieć człowieka, jeśli się tym człowiekiem nie jest (a nawet jeśli się nim jest heh). Poważnie nie przychodzi mi jakiś sensowny motyw do głowy. Może, jak to mówią, serce nie sługa, i nagle poczuł, że ona go bardziej kręci? Jeśli z jego strony padły jakiekolwiek deklaracje, to jest to dziwne. Jeżeli nie, to widocznie traktował to jako przelotny flirt, miłe łechtanie - tak bywa. tineczka nin Wydaje mi się, że zawsze najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa (o ile obie strony chcą i umieją rozmawiać). Można wspólnie przeanalizować problem i przedstawić swój punkt widzenia. A możesz zdradzić powód, dla którego nie chcesz mieć gospodarstwa? Wiesz, to już nie te czasy, że z sierpem lub kosą będziesz 3 miesiące kosiła zboże... Gospodarka chyba nie wyklucza normalnego domu z ogródkiem (a obok będą przy okazji świnki i koniki hehe). Ty masz jakiś pomysł na życie na wsi, on chyba inny. Czym Ty chciałabyś zajmować się na tej wsi? W tej chwili widać, że wasze wizje się rozjeżdżają i jeśli tego nie przegadacie, to wspólne życie może nie być szczęśliwe. Więcej doradzić nie potrafię. ruda kocicaaa Populacja kotów się nam powiększa ;) No tak, w chwili zadumy oczywiście tęsknię. Podejrzewam, że większość tymczasowo niesparowanych (a także część sparowanych) ludzi z normalnie rozwiniętą emocjonalnością tak ma. Miłego dnia wszystkim. A ser lubię i żółty, i biały hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerka , fotograf ?? o co chodzi? Romanistka ? co to za wydarzenie , ciekawam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że pit można rozliczyć do 2 maja , może zdążę :D co rok to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suzie No wiesz, muszę szybko dowód osobisty wymienić. Fotka wyszła nieźle, a bałem się, że wyjdzie gorzej niż ta sprzed 10 lat :D A z PITem to wiesz, jak się za to zabierzesz to raptem 10 min... Leń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Hej zdałam prawko, za pierwszym podejściem:D Wreszcie mogę zacząć rozglądać się za jakimś samochodem:) idę coś zjeść i lecę na próbę;) do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe ze
facet nie jest zazdrosny o kobiete? Ze wszystko mu jedno, czy go zdradza czy nie itd? Czy tylko sie zgrywa ze taki zajebisty jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No też zauważyłam, że populacja kotów się powiększa tylko, że ja jestem tym czarnym, pechowym:) heh:) Wyzdrowiałam:) i proszę Cię byś następnym razem ( oczywiście mam nadzieję, że takiego nie będzie:) ) nie zarażał mnie chorobą:) nie lubię być chora, z resztą kto lubi?:) Dziś piękna pogoda:) byłam na spacerku:) pięknie rozkwitają grusze i jabłonie:) kocham wiosnę:) do wieczora:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tineczka nin
jak mam sie zachowac gdy od 4 miesiecy moj chłopak nie pisze o spotkaniu i w ogole , , chodciaz mowi mi ze mnie kocha , to ja teraz zanim latam i może to wykorzystuje , bo kiedys ja go olewalam troche , co mam zrobic zeby byl dla mnie taki jak kiedys , jestes facetem wiec doradz mi;/(p.s. jestem pewna ze nie ma innej dziewczyny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka Gratulacje, witaj w klubie hehe Co za próba? czy to mozliwe ze Możliwe - jeśli mu nie zależy. tineczka nin Mam nadzieję, że nie oczekujesz konkretnej odpowiedzi, bo takiej nie da się udzielić. Jako facet wiem tylko, że czasem nie da się nic zrobić, żeby było jak kiedyś. Poza tym widzę tu trochę dziwny układ: "najpierw ja go olewałam, teraz on mnie olewa, a w ogóle mamy zupełnie inne wyobrażenie o przyszłym życiu". Na pewno nie powinnaś się narzucać, bo to zawsze jest złe. Jeśli musi coś przemyśleć i potrzebuje od Ciebie odpocząć, to nic nie wskórasz - a narzucaniem się i lataniem za nim tylko go zmęczysz. Niech wie, co czujesz, i że trzeba poważnie pogadać o przyszłości i problemie w związku, ale nie bądź nachalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak odróżnić depresję od lenistwa ??? kto to wie .... ogólnie jest kilka rzeczy których nie lubię robić np gotować no i wypełniać pitów , zaniosłam do biura rachunkowego O! troche był pokręcony ten pit nie wiedziałam czy lepiej razem czy osobno...poza tym dochody jego z zagranicy ...jakiś papier z biura maklerskiego ...nie chciało mi się i tyle (czyli na koniec wychodzi że leń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka , GRATULACJE z powodu prawka ! sukces :) zaraz będziemy wybierać samochód :) Polacy znają się na tym prawie tak dobrze jak na chorobach i na polityce :) masz coś na oku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
no myślę o volvo s60 sedan z 2005, ale jestem otwarta na wszelkie propozycje:) jeśli chodzi o próbę to mam swój zespół no i trzeba ćwiczyć, bo mieliśmy krótką przerwę...a podpisaliśmy parę umów na imprezy;) dzięki za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak cicho? Gdzie się wszyscy podziewają? Co znowu impreza beze mnie?:) No jak cholera się obrażę:) Autorze masz u mnie przechlapane!:) Znów żadnego zaproszenia:) no nie!:) :) Heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
hmmm linki...no są jakieś nasze kawałki na youtube, ale nie mogę podać linków, bo mnie tam widać ,a chcę zostać anonimowa. Poza tym to są głównie banalne weselne piosenki, jakieś disco polo itd. Nie gniewajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
Gram. Chodziłam do muzyka i jestem też samoukiem, klawisze i saksofon. Chwilowe zajęcie dopóki nie skończę studiów. Łatwa kasa, szczególnie dla studenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo podziwiam , ja nie umiem grać na niczym , śpiewam teżbeznadziejnie ..ale dobrze tańczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm ja kiedyś też myślałem, żeby dla beki pograć na jakichś weselach, ale jakoś ta beka mi przeszła ;) Ale uwaga, znalazłem na youtube dwa Twoje teledyski :) http://www.youtube.com/watch?v=mr61rD7sbB0 http://www.youtube.com/watch?v=JcobBAHeMQc&feature=related Na dziś spadam, idziemy ze znajomymi posiedzieć gdzieś wśród ludzi ;) Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×