Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość udzielam_wywiadu_rzeki

Facet 28 lat odpowiem na prawie wszystkie pytania

Polecane posty

Cześć wszystkim, nic się nie dzieje , cały dzień leczę kaca. Wczoraj byłam na grillu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
zdechło? co z tym Twoim weekendem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dobrze ... niech zdechnie .. od kompa psują się oczy, pogarsza się także funkcjonowanie wielu innych organów :/ A propos oczu.. sama sobie trochę lewe oko popsułam jak po pijaku w sobotę w nocy wyciągałam sobie niezdarnie soczewkę z oka .. ciężko to szło bo coś się odwodniłam i suche oko miałam ...ta soczewka (jednodniowa , cienka jak szmatka) przylgnęła do oka i nie chciała wyleźć. Przepraszam wszystkich którym niedobrze się robi od opowieść o organach . Z Łachudrą sama nie wiem co mi odbiło , nietrzeźwa byłam :) Lubię to słowo. Trochę się ostatnio zbiesiłeś to i może nie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, a więc dobijamy topik, w sumie wszystko co miało być powiedziane, zostało napisane ;), a okoliczności są zbyt piękne, żeby zamiast w nie wpatrywać się w ekran komputera/telefonu. Co prawda planowałem zrobić wielką fetę na 100. stronie topiku i wtedy z pompą się pożegnać, ale nie ma sensu ciągnąć trupa ;) Miło się pisało, pozdrawiam i trzymajcie się ciepło i zdrowo :D Łachudra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj przepraszam, odpowiem jeszcze na wiszące pytania, które pozostawały bez odpowiedzi. Romanistka Weekend - w skrócie znajomi, 3 godz. snu, rower, jazda do rodziny na komunię, 3 godz. snu, komunia, jazda z powrotem do Gdańska, salsa i wyczerpanie :) suzie_ Same opowieści mnie nie ruszają. Rusza mnie, gdy to widzę, np. jakieś kontuzje. Ostatnio na meczu jeden zawodnik upadł tak nieszczęśliwie, że przemieścił mu się łokieć :/ Nie mogłem patrzeć ajj... No, to teraz mogę bez wyrzutów sumienia udać się na kafeteryjną emeryturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee , nie szkoda Ci? bo mi trochę tak :) fakt ze ostatnio mało się udzielam ale trochę mam głowę zajętą tym zaplanowanym zabiegiem...to trochę tak jakby ktoś wcisnął pauzę , zawieszenie , oczekiwanie ... noo , napisałam że niechby zdechł ..ale to chyba tak z przekory aha , ciekawa jestem jak Twojemu bratu pójdzie na maturze .. ile będzie miał punktów i czy to wystarczy żeby się dostać tam gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako lekarz nie mogępozwolić żeby cośumarło , to nieetyczne , reanimuję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
suzie, zrób coś, w końcu jesteś lekarzem! udzielam... miałeś zdradzić swoje imię na koniec;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś udzielałem
Hej, Hah suzie :) Pewnie, trochę szkoda - co zresztą widać po tym, że jeszcze tu zaglądam, żeby zobaczyć, czy ktoś się nie chciał pożegnać ;) Ale cóż, wszystko ma początek i koniec (chyba). A znajoma Pani medyk opowiadała mi, że po reanimacji, elektrowstrząsach itp. generalnie to już nie jest ten sam człowiek... Może z topikami też tak jest? ;) Trzymam kciuki z zabiegiem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie ok i rozumiem stresik. Ufam, że sobie z nim poradzisz. A z racji tego że już dwukrotnie się żegnałem głupio teraz wracać do tego topiku :D Chyba że obmyślę jakąś rezurekcję, powrócę jako jakieś zombie ;) Tymczasem w ramach żałobnego requiem dla uśmierconego wątku podsyłam dwie nutki. I hope you like ;) http://www.youtube.com/watch?v=9bKNTXJKoAw http://www.youtube.com/watch?v=8PhSpJppLu4&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś udzielałem
Imię... To chyba nieważne, dobrze nam się pisało i bez imion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co? To jest chamskie! No cholera jaki koniec?!:) Ludzie no!:) :) Obrażę się na zawsze, obiecuję:) :) A tak serio skoro chcesz zakończyć ten jakże wspaniały topic to no cóż Twoja strata:) heh:) ( tu w tym momencie zarobiłeś ode mnie patelnią w głowę albo czymś podobnym:) możesz sobie wybrać:) ) Hmm...świetnie się mi z Wami pisało:) i bardzo się cieszę, że jakimś cudem natrafiłam na ten topic;) Życzę udanych wakacji i życia ( no co żegnam się, jak już to porządnie:) ) wszystkim na tym topicu a szczególnie Tobie autorze uparciuchu jeden:) chociaż mam nadzieję, że autor za dużo na słońcu przebywał przegrzał się i teraz sam nie wie co pisze:) Ok już nie przynudzam:) do zobaczenia mam nadzieję:) Papa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ale nie mogę na razie nic napisać ani posłuchać to mam wpisywać w karte godzinę zgonu? czy jeszcze dać mu sznasę ?... cuda się zdarzają hipotermia ....te sprawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imienia to Bartosz Bartłomiej albo Konrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Bartłomiej albo Konrad
No dobra to jedziemy dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o certyfikat autentyczności wpisu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
ooo suzie udało Ci się! albo patelni się wystraszył:D Mam wolny karnet, może skocze na mecz wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanistka Wszystkie środki zadziałały w połączeniu ;) I reanimacja, i patelnia :D Jaki karnet jaki mecz? Ja tradycyjnie gram dziś w kosza, ale spadam już teraz porelaksować się na plaży przed ciężkim meczem albo popatrzyć jak studenci grillują z okazji juwenaliów ;) Do miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berenika klucha
Czy jak atrakcyjna dziewczyna ma haluksy (niezaawansowane) i ogólnie jej stopy nie grzeszą pięknem to ma szansę u fajnego faceta? Ma szansę na pożądanie z jego strony i miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tam u was? Ja spędziłam cały dzień na świeżym powietrzu;) pogoda jest wręcz wspaniała i taka letnia:) gorąco jak na patelni;) ehh co za wspaniały czas:) ale kurczę doszły mnie słuchy, że w weekend ma się aura pogorszyć:( mam nadzieję, że to tylko jakaś głupia plota:) do zobaczenia wieczorkiem:) Autorze cieszę się, że wróciłeś do tego świata wirtualnego:) i cieszę się, że ta patelnia zadziałała:) miłego wieczorku:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romanistka
widzę,że wraz z odrodzeniem nowy nick:D Z meczu jednak zrezygnowałam,bo czekam na kogoś. Siatkówka, gramy z Fartem Kielce, ale Ty się na pewno nie orientujesz:) A karnet mi kolega załatwił. Było na co popatrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gejowty?
jesteś gejem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały dzień w szczecinie ...jestem padnięta aha , coś opowiem , poszłam sobie na stronkę gdzie lekarze nawzajem sobie pomagają konsultować przypadki trudne i tam jeden doktor opisywał jak to pacjentka przyniosła Holtera(całodobowy zapis czynności serca) i opis dnia, i o konkretnej porze było tam napisane że miała stosunek .. doktor gapi się w badanie, a o tej porze ( co niby ten sex mialbyć ) na zapisie tęno 60/min ... :D niezły sex :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Bartłomiej albo Konra
berenika klucha Oczywiście że ma szansę. Muszę przyznać, że kręcą mnie kobiece stopy, ale jeśli nie są piękne to wcale nie oznacza, że przekreślają całość. black_cat20 W Gdańsku dziś pogoda 10/10. Czyste niebo, bardzo ciepło, ale jeszcze nie na tyle upalnie, żeby nie dało się wytrzymać. Perfekt. Szkoda by było, gdyby się pogorszyła, ale zobaczymy... Co do patelni głowa trochę boli, ale może zasłużyłem hehe Romanistka Wpadłem tylko na chwilę się rozejrzeć i nie było jeszcze zbyt wielu studenciaków, impreza dopiero startowała, a ja szybko zmyłem się na kosza, na którym dziś dla odmiany kiepsko szło. Zbyt gorąco... Rzeczywiście pierwszy raz słyszę o Farcie Kielce ;) gejowty? Tak oczywiście 🖐️ haha suzie Hehehe może praktykują seks tantryczny i eksperymentują z oddechem i regulacją tętna? :D To rzeczywiście trudny przypadek hehehe W ogóle życzę Ci burzy z piorunami :), zrób foty. O kurde myślałem że idę poczytać, a tu już 24 :/ Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×