Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

egzamin zdany :D jutro mam kolejny i zarazem ostatni, dlatego sie nie odzywam cały dzień :) jutro jak zdam to będę tyle pisała że będziecie mnie miały dośc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier chyba przyblakal sie jako nagroda, uosobienie relaksu podczas odchudzania. i w efekcie wam powiem ze czasem pcham w siebie slodkosci nie majac na nie ochote. no ale jesli juz to nie cale ale wszystko co w kuchni po trochu. czasem nawet dzemy otwieram :D no. ja tez ide spac bo musze przed 6 wstac. dobranoc dzieweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
katia197- wogóle pisze się ó. Pytałaś wiec odpowiadam. Co do Twoich obiekcji językowych to ja tam niczego nie zauważyłam. Tangeska kup koniecznie ten magnez i zazywaj 3x w ciągu dnia. Pomaga. A zwłaszcza jak piszesz , że Jesteś łasuch na słodkie:) Ja wczoraj umknęłam koło 22 do spania. Obudziłam się o 11 by przygotować synkowi picie i faktycznie tak jak krakał mąż byłam głodna;) nawet spoglądałam w kierunku ssłodkiej bułeczki, ale chęć snu była silniejsza. Natomiast dzisiaj po 6, zjadłam 3 kanapki z serem białym, ale już bez zieleniny. Podziwiam was z tym liczeniem kalorii. Ja stwierdziłam, że powinnam się ograniczyć z posiłkami i może coś z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalne kosmetyki
mydła glicerynowe, mydła wyszczuplające z gąbką loofah. Glinki, sole. www.miastokobiet.nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, Wszystkiego Najlepszego z okazji Naszego Święta, bądźcie zawsze młode i piękne :D !!! Cieszę się,że się zemną zgadzasz Tangeska w sprawie tych linei :) Wieczna dieta, gratuluję egzaminu,a ten ostatni zdasz na bank,trzymamy kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety,ale w pracy poległam dietowo,jeśli chodzi o ciasta, dziewczyny napiekły i przyniosły,więc rozumiecie nie wypadało mi nie spróbować(ale się tłumaczę :( ). One też przechodzą od jutra na diektę( to moja sprawka,aby zadbały o siebie :) ) także może już nie będą mnie tak kusić :P Panowie spisali się na medal tylko mój facet śpi po nocce,więc wybaczam mu tym bardziej,że już wybrałam sobie prezent :) Oprócz jogurciku na śniadanie, później jogurt muslie z Jogobelli to później porażka,: kawałek sernika,kawałek kołacza z serem,4 ciastka, no i hektolitry kawy(ale tym razem bez mleka-taki mój mały sukcesik-chociaż tyle :| MASAKRA !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAWZAJEM! ;* ja tez poleglam :( wszystko co zakazane. niech to cholera wezmie. raczej nie powinno przekroczyc 2000kcal (za dzien) ale KATASTROFA!!!! mega wyrzuty :( Evella, solidarnie, nie jestes sama ;( zastanawiam sie czy przestac liczyc kcal.. troche zaczelam swirowac i wiedzac ze jem mniej niz wynosi zapotrzebowanie podswiadomie czulam sie zle. oslabiona itp a tak to myslalam ze jem jednak nie malo wiec samopoczucie tlumaczylam sobie np pogoda. jak myslicie, liczyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
no więc ja też Was pocieszę. Weszłam rano na wagę a tu zamiast 62,5 to 64. Choć wczoraj nawet jadłam kolację o 18 i bardzo zdrową:/ A już było 62.5. stwierdzam że jestem obżarciuchem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie nastawienie: DZIEWCZYNY, bierzemy sie w garsc!!!!!! bo w takim tempie nie zdazymy!!!! :D :D :D haha o matko jaka entuzjasta ze mnie, jak trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego!!!!Nie martwcie się!Dziś jest ten wyjątkowy dzień.Za jeden dzień jeszcze nikt nie przytył .Jeden dzień każdemu się należy .Ja ,co prawda ,cały dzień na kefirku ale teraz popijam martini-tak sobie umilam ten dzień. wieczna dieta-mam nadzieje że twój egzamin ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powracając do odchudzania-przez cały dzień czułam się fatalnie i myślę nad dietkom dukana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow katia, u ciebie juz 57.3kg.. dukan chyba by sie sprawdzil, bo w sumie ile mozna na kefirze? ;p a jaki jest Twoj wagowy cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie pocieszyłyście, a myślałam,że tylko ja jestem takim wstrętnym obżarciuchem :D Ktaia najlepiej i najwytrwalej z nas wszystkich się trzyma diety Szcun :) !!! Moje drogie,koniec basta finito,od jutra w garść i bez żadnych już wpadek i wymówek, trzeba się zaprzeć,natłuc sobie do głowy,że chcemy i będziemy wyglądać i ważyć tyle ile każda z nas marzy !!! MOCNE POSTANOWIENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nowe postanowienia m.in. zeby ustrzec sie jojo :) 1. maksymalnie 1200kcal na dzien. 2. maksymalnie 400 kcal na posilek. 3. gdy brakuje mozliwosci jedzenia w ciagu dnia, zwiekszyc kalorycznosc sniadan. 4. podliczac kalorie ale nie wariowac. 5. slodycze wyeliminowac, ewentualnie do 200kcal na dzien. 6. gdy jest czas, warunki i sila, cwiczyc. 7. codziennie brac witaminy. zobacze czy wypali, najwyzej bede modyfikowac. poradzcie mi, podliczac te kcal? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska, jak dla mnie to bardzo rozsądny plan :D Muszę powiedzieć,że wyręczyłaś mnie we wszystkim, bo też miałam wypunktować.I dokładnie tak to sobie wyobrażam jak napisałaś :D Kalorie,wiesz ja będę liczyć, bo większość mam już w głowie i szybko wszystko przeliczam,a pozatym skoro zakładasz,że będziesz jadła 1200 kcal i po 400kcal, to chyba raczej powinnaś kontrolować,ale nie wariuj na tym punkcie. Wydaje mi się,że jak dnia poprzedniego np wieczorkiem zaplanujemy co będziemy jadły przez cały następny dzień i podliczymy to to będzie ok,i nie będziesz musiała obsesyjnie o tym myśleć,bo wszystko będzie już obliczone. Najważniejsze,to nie wykraczać poza linię planu dnia !!! Co ty na to :D ? PS:sorki za literówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to super. jedziemy na tym samym wozku ;) no niby tak.. ale to planowanie posilkow mnie meczy i czesto bierze leb. ok mam pomysl. bede ograniczac jedzenie a podliczac pod koniec dnia. powinno sie udac. bo widzenie zamiast np miski z platkami, cala tabele kalorii zawsze wg bylo ladnym wstepem do obsesji. a tego nie chcemy. :) bede sie ograniczac jak bedzie cos tlustego, a jak mniej to lukne do tabeli ile moge wszamac. :) kurna ugrzezlam na necie. DO ROBOTY!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, Ty rób Tangeska tak, a ja spróbuję jak pisałam wcześniej z tym planowaniem, muszę ćwiczyć silną wolę :D Właśnie zrobiłam plan na jutro,ale napiszę go po skończonym jutrzejszym dniu :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
a ja dziewczyny pije piwko:) juz mi nic nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączę chętnie,na zdrowie :D w takim dniu, sama widzisz,że wszystkie Świętowałyśmy w taki czy inny sposób :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
Evella-dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dziewczęta,czas wieczornej toalety i spać. Kolorowych snów i do jutra :D Jutro będzie lepiej,nowy dzień nowe możliwości :D!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evella - o, i z takim nastawieniem mozna przenosic gory! damy rade! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Dziewczyny :D Zaczynamy Nowy Dzień,wszystko od początku( zważyłam się i niestety,ale po wczorajszym obżarstwie waga jak stoi 60kg tak stoi,ale nic to dzisiaj mam już plan dnia i zamierzam się go twardo trzymać) Wam również życzę powodzenia :)!! Nie poddawajcie się dziewczyny,bo żeby osiągnąć celu trzeba się trochę wysilić !! Pilnujemy się dzisiaj,a wieczorkiem bilansik, co która ile zjadła i ile ćwiczyła :P Miłego Dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) no niestety wczorajszy egzamin oblałam :( no ale pani profesor dała mi szansę poprawienia się i w następną środę zaliczam :P więc nie bede musiała płacic za poprawkę :) więc mimo wszystko się cieszę :) Co do diety wczoraj z jedzeniem ok, natomiast z dziewczynami wypiłam dwa piwa, ale ale ale byłam też na siłowni 1,5h i nie obijałam się :) więc spaliłam to piwko :) Dzisiaj kurde zjadłam tylko pół jogurtu naturalnego i tak wegetuje. Trzeba bedzie coś zszamac, na obiad zrobie sobie dwa jajka sadzone + jeden ziemniak + duuuuzo sałatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już jestem po obiadku :) dwa jajka, dwa malutkie ziemniaczki, duzo sałatki i 4grzybki :P Bede musiala to podliczyc ile to wszystko mialo kcal ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×