Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

No proszę ale dziewczęta macie wyśmienite wyniki i bilansiki na dzisiaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj bilans na dzis mnie w pełni satysfakcjonuje, ale jestem mega głodna :( popijam własnie ciepłą wodę, bo nie chce zepsuc dnia, mam ochote dzis na wszystko co niezdrowe i tuczące i na piwko wieczorkiem przed tv, ale trzymam się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczna Inspiracjo - i tak właśnie trzymaj!! Ja też jestem głodna jak wilk bo dzisiaj wypiłam tylko trzy kefiry po 400g (660kkcal) ale zaraz pójdę spać i mam nadzieje, że jutro też wytrwam na kefirach. Marzy mi się... nie powiem co ale bardzo chcę odzyskać moją wagę sprzed roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie idę spac, opiłam się wody ale nic nie zjadłam, jestem z siebie dumna :) mam nadzieję że jutro też mi tak dobrze pojdzie i wytrwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo :) tez juz nic nie zjadlam ale za to nazulam sie gumy;d do jutra kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dzisiaj próbuję być drugi dzień na kefirach ale powiem wam, że ciężko jest i nie wiem czy dam radę... Evella, a jak tobie idzie Dzień Jogurtowy? Dajesz radę? Wieczna Inspiracja, tangeska - a to nam się wczoraj ładnie udało dietkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołącze chętnie
Witajcie dziewczyny , długo nie pisałam bo miałam najrózniejsze problemy. Widzę , że macie bardzo dobre efekty. Ja schudłam dwa kilo ale to raczej z nerwów, pewnie to teraz nadrobię, no ale jestem pozytywnie nastawiona wiec może sie uda:) pozdrawiam Was i gratuluję efektów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jednak jak wstaje się rano następnego dnia, to człowiek patrzy na wszystko zupełnie inaczej :) Stokrotka, jakoś idzie wypiłam już kefirek naturalny(400ml) opiłam się i nie było tak źle :) a teraz przymierzam się do jogurcików :) Nastawiłam się,że nic innego dzisiaj nie wciągnę a tutaj bankiet kurcze test silnej woli, ale dam radę MUSZĘ DAĆ RADĘ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evello, dasz radę! Obie damy radę!! Wszystkie damy radę!!! Trzeba tylko spojrzeć za okno i pomyśleć, że za kilka tygodni nadejdą prawdziwe upały i w co się ubierzemy?? W bikini!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie dałam radę na MC.Zrobiłam drugie podejście i lipa....Cały czas byłam bardzo głodna...Wróciłam na swoją :5 razy dziennie jedzonko po troszeczku ,białko,więcej warzyw i mniej owoców.Jedząko tylko do 18-19...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katia, ja tak patrzę na twoja stopkę i widzę, że masz idealną wagę (słyszałam, że powinno się mieć tyle co ponad metr minus dziesięć więc ty się kochana nie katuj dietami tylko rób tak jak napisałaś i utrzymaj swoje 59 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. jestes, dołącze chętnie!!!:) ja dzis spieprzylam po calosci. rano normalnie to co zwykle, a o 14 zjadlam kanapke z kurczakiem z subwaya i to byl blad. zrobilam sie taaaaaaka glodna ze jak wrocialam do domku to rzucialam sie na wszytsko co slodkie:( no ale coz, zdarza sie:) jutro reakywacja:) a dzis pocwicze bo wczoraj jednak nie zdazylam:) i moze zmierze sie w sobote rano:) musze jakos wygladac na plazy w czerwcu;) teraz jestem padnineta.. nie wiem jak u Was ale w warszawie tak wieje ze mi parasol zlamalo:( i strasznie cisnienie niskie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka-wagę to ja mam idealną tylko wyglądam gorzej:):)W tym jest problem że tak ciężko mi schudnąć-mój organizm się broni.Ja stopki nie zmieniam ponieważ to jest bez sensu-moja waga lata po między 56-59.6-zależy od wody i wc:):)Ale moją zmorą są nogi-ja jestem bardzo szczupła z góry,można nawet powiedzieć chuda(po tym jak straciłam tych 5-6kg),ale mam "mocne" nogi i cellulit(wodny):(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta norweska jest dość rygorystyczną dietą, ale jak zwykle bywa w tych przypadkach, bardzo sktuteczną. Dieta norweska pozwala w ciągu 14 dni schudnąć 10 kg. Jej nazwa pochodzi, od tego, że została opracowana przez specjalistów od żywienia uniwersytetu w Oslo. Żadna dieta nie wymaga tak niewielu wyrzeczeń (choć potrzeba do niej cierpliwości), jak Dieta norweska. Jadłospis jest bowiem monotonny - opiera się głównie na jajkach (tylko gotowanych!) i grapefruitach. Jedynym wymogiem diety jest to, że musi być stosowana przez dwa tygodnie bez przerwy. Jeśli taka nastąpi, dietę trzeba zacząć od nowa. W diecie można jeść nieograniczone ilości jedzenia, ale tylko te produkty, na które są zezwala dieta norweska. Jadłospis diety oprócz jaj i wspomnianych owoców, składa się z surówek - z selera naciowego, marchwi, ogóka, pomidora (bez oleju czy dressingu) oraz mięsa (gotowanego lub grillowanego). Można też jeść pieczywo. Dieta norweska przyspiesza przemianę materii. W diecie norweskiej ograniczamy użycie soli do minimum, a najlepiej w ogóle jej nie używać. Nie można słodzić żadnych napojów, a kawę pić bez śmietanki. W tej diecie nie ma kolacji, ale ten fakt może rekompensować jadłospis, w którym pojawia się drugie śniadanie. Dieta norweska -jadłospis: Śniadania - codziennie grejpfrut, 1 lub 2 jajka, herbata lub kawa (wyjątkiem jest poniedziałek, kiedy jemy 3 jajka - na twardo lub na miękko, ale zawsze gotowane). Poniedziałek II śniadanie - 1 lub 2 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata obiad - 3 jajka, surówka warzywna, kromka chleba, kawa lub herbata Wtorek II śniadanie - 1 lub 2 jajka, grejpfrut, kawa lub herbata 0biad - mięso wołowe gotowane , pomidor, seler naciowy, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa Środa II śniadanie - 1 lub 2 jajka, szpinak gotowany z łyżką jogurtu obiad - 2 kotlety (z kurczaka, indyka, jagnięcia), seler naciowy, pomidor, ogórki i inne warzywa, herbata lub kawa Czwartek II śniadanie - surówka z warzyw, grejpfrut, kawa lub herbata obiad - 1 lub 2 jajka, ser biały, szpinak, kromka chleba Piątek II śniadanie - 1 lub 2 jajka, szpinak, kawa lub herbata obiad - ryba, surówka, kawa lub herbata Dieta norweska - jadłospis na weekend: Sobota II śniadanie - sałatka owocowa obiad - wołowina, seler naciowy, pomidor, ogórki kiszone, kawa lub herbata Niedziela II śniadanie - duży plaster zimnego mięsa indyka lub kurczaka, pomidor, grejpfrut obiad - zupa jarzynowa, mięso drobiowe, pomidor, gotowana kapusta, seler naciowy, grejpfrut, kawa lub herbata. Pamiętaj, niewłaściwie stosowana Dieta norweska może być niebezpieczna dla zdrowia. Należy więc zachować umiar i rozsądek. Dieta norweska nie może być bowiem stosowana częściej niż raz w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie też wiatr i deszcz. dołącie chętnie-super że jesteś!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz jestem taka głodna, że poddam się jakiejkolwiek diecie, hehehe... A tak serio, to poczekam na efekty tej diety, którą stosuje teraz. Nie można łapać dwóch srok za ogon chociaż przyznam, że ja jem to co mam podane (w mojej diecie) ale nie w dowolnej ilości tylko jakieś 700-800 kalorii się mieszczę. Obniżyłam sobie wartość kaloryczną posiłków bo waga nie "leciała"... katiu, może powinnaś bardziej skoncentrować się na ćwiczeniach fizycznych i masażach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę regularnie na aerobik,basen,jogę.Na lipodermologjie chodzę od listopada.A przed tym wypróbowałam chyba wszystkie możliwy zabiegi na rynku Polskim-lipa,nic nie pomaga.Moi nogi ładnie wyglądały kiedy warzyłam 50-52kg,tylko wtedy ja jadłam wszystkie te dziadostwa o których my wcześniej rozmawiałyśmy,a ja po nich świruję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis zjadłam 4kromeczki chleba i dwa jajka i oczyszczamy wielką działkę, więc 5godzin spędziłam na łopacie i motyczce i padam, ale za to ile musiałam tam spalic kcal :D zastanawiam się czy cos jeszcze zjesc czy juz nie :) Oblicze sobie bilans kcal na dzis, ale wydaje mi sie ze 1000kcal nie przekroczyłam, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podoba mi sie ta dieta norweska bo kocham jesc jajka i jem je codzien :D uuuwielbiam je i moglabym same jajka tylko jesc, szpinak tez kocham, grejpfruty tez uwielbiam jesc :) więc mi ta dietka sie podoba :) nawet nie czytałam o niej nigdy, zaczne stosowac jak wyjem z lodowki takie rzeczy jak : szynka, pieczarki, chlebek bo nienawidze wyrzucac jedzenia oooo poniedziałek na tej diecie jest boski, mogłabym jesc tak przez 14 dni nawet, sroda tez mi sie podoba, czwartek pyszny tez :), piatek tez :) moze zrobie sobie ją tak że bede jadła pon, wtor, sr, czw czyli 1 , 2 , 3 , 4 dzien i tak od poczatku :D powyjadam lodówkę i biorę sie za nią:P Katiu dziekuje za zamieszczenie zasad diety norweskiej :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz przemyślałam tą norweską i myślię że ona jednak nie dla mnie.Ja jajka uwielbiam ale mam problem z wc ,a po takiej ilości jajek mnie by zamurowało na rok:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katiu, ta dieta 10-dniowa polega na tym, że je się w dowolnych ilościach następujące produkty: 1i2 dzień - kefir 3i4 dzień - ser biały 5i6 dzień - jajka 7i8 dzień- mięso 9i10 dzień - warzywa( gotowane i surowe) Na tej diecie chudnie się podobno 7 kg! Aha, i można zastępować wymiennie posiłki produktami z listy np. jak ktoś nie lubi mięsa to je jajka itp. Można też przestawiać kolejność dni. Np. ja jutro zamiast sera będę jadła jajka. A dni sera sobie urządzę później. Nie wiem czy ja to jasno napisałam ale dzisiaj jestem jakaś nieprzytomna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcie,jak jak topielec:):) Czepiam się za wszystko co jest związane z dietą... Paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×