Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

katia197

Od dziś na diecie.Kto ze mną?

Polecane posty

Katia to fajnie, ze od jutra, bo ruszam z Toba. ja podczas swiat bardzo malo jadlam a teraz jak wrocilam to sie obrzeram jak swinka. zostalo mi chyba 5tabletek lidy takze bede je brac i chcialabym rano cwiczyc chociazby 10min. ten tydz bedzie ciezki bo mam egzaminy ale mam nadzieje, ze jakos dam rade bo widze ze juz mam wieksze boczki:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schudłam 1kg-w takim tępię to będę chudła przez 2 laty ale cóż-przynajmniej nie przytyłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska,jak tam u ciebie?Zostało nas tylko dwie na tym topiku-ozywaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayyy,tangeska!Co tam u ciebie?U mnie dziś waga pokazała 65,4kg:):)Byłam dziś w saunie ,na masażach wodnych i lipodermołogii -walczę z sadłem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lal, jak to sie stało?:D schudlas w 10dni 5kg? ja sie nie obajdam ale na razie tez nie waze i nie cwicze. jestem strasznie zarobiona.. niedlugo napisze cos dluzszego moze, trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki 28
Witam Co proponujecie dla osoby która nigdy nie przyłozyła sie do diety jakies próbowałam ale tak na krótko - brak motywacji Jestem na wychowawczym i d.... a raczej brzuch rośnie , codziennie piwko i czekolada czasami ile sie da . Jestem do tego chora na serce i nie daje rady fizycznie sie katować Obiecałam sobie ze po 21.01 zajmne sie sobą bo teraz 2 imprezy nas czekaja a potem nie ma juz zadnej :) Chciałabym taką dietę która sie da zimą a raczej teraz zrobić bo jak czytam o truskawkach to wiem ze to nie wykonalne :( Co proponujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Viki. Chętnie by tobie coś zaproponowałam ale sama mówisz że jesteś chora na serdcę.Moim zdaniem musisz się odchudzać pod okiem specjalisty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, Katia! gratuluje :) u mnie dzis beznadziejnie bo zjadlam prawie cale pudelko ciastek:/ az mi niedobrze. a ogolnie waga pokazala dzis rano 62,8kg chyba, jesli dobrze pamietam :) aha, i zaczelam biegac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska!Gratulację!!! Dużo schudłaś!!! Waga 63 kg.Dziś jest mój 10 i ostatni dzień MC.Od poniedziałku zaczynam dietę kopehagśką-chcę mieć swoje 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangeska!Ty tam jeszcze żyjesz? Ja jestem znów na MC.Waga 62,5kg. Chcę swoich 55kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jestem ale nie bardzo mam czas pisac. ja na razie od 3dni jestem na lidzie, bo zostaly mi 5tabletek. tak wiec ciagle waga ok 63, ale postanowilam ze na walentynki chce wazyc 60 :) i wierze ze mi sie uda.. katia, dobrze ze sie trzymasz! oby tak dalej :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, jak tam idzie? :) u mnie od 3 dni 61,9 na razie nic nie chce ruszyc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza dietą trzeba się ruszać i tyle. Ja zawsze po zimie, w marcu, chodzę na siłownię i aerobik. Jem ile chcę a chudnę. Cellulitu i tak się dietą nie pozbędziecie. Na cellulit działa tylko masaż próżniowy (nawet aerobik tu nie pomoże, bo wodnego cellulitu i tak nie usunie). Widziałam, że część z was je jogurty. Pamiętajcie, że muszą być one (jeżeli owocowe) słodzone cukrem a nie syropem glukozowo-fruktozowym, bo ten szybko metabolizowany jest w tłuszcz. W ogóle uważam, że lepiej się ruszać niż katować dietą, bo ja np. lubię jeść i wolę poczuć sie zmęczona po siłowni, ale i wzmocniona a sama dieta sprawi, że stracicie kilogramy, ale czy ciało będzie ładne? Jak macie dobre geny to tak, ale sama dieta na wiele się nie zda. Poza tym po ruchu, do 12h organizm dalej spala kalorie a na diecie metabolizm zwalnia... Im dłuższa dieta tym trudniej się chudnie, bo organizm kompensuje sobie małą podaż kalorii, mniejszym zużyciem energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia-si1
witam od wczoraj jestem na meizitang version strong, no coz musze stwierdzic kilka rzeczy faktycznie apetyt mniejszy nie mam zadnych kolatan serca suchosc w ustach nie bardzo ale puje roznie okolo1 litra wczoraj naszla mnie straszna ochota na batonika z czekolada to byl raj na ziemi jak go zjadlam pozatym czy wystepuje bezsennosc no coz nie zauwazylam poszlam jak niemowle spac troszke wiecej energi ale nie znow takiej zebym mogla sprzatac caly dzien zauwazylam ze 2 razy sie wyprozniam rano i wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiand
Witam. Najpierw kochane przejdziecie na diete najpierw poczytajcie jak to wyglada w teorii :) Ja duzo pozycji ksiazkowych znalazlam na : http://www.zlotemysli.pl/elektronicznaksiazka,1/ i wlasnie na tej stronce jest ciekawa ksiazka o odchudzaniu ,a konkretnie diecie proteinowej:) polecam: http://www.zlotemysli.pl/elektronicznaksiazka,1/prod/10016/dieta-proteinowa-pola-majkowska.html albo jeszcze jedna ksiazka tez o diecie: http://www.zlotemysli.pl/elektronicznaksiazka,1/prod/6320/dieta-surowa-ktora-jest-smaczna-sergey-karpov.html Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×