Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Merji

czterolistna koniczyna na szczęście

Polecane posty

Kawowa damo już zaglądam - również dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja teraz też mam włansy naturalny ciemny blond, który latem cudnie rozjaśnia słońce. Ale kilka dobrych lat malowałam robiąc pasemka - tylko takie delikatne refleksy, żeby ożywić twarz. Niestety przed 2 laty jakaś nawiedzona fryzjerka dała mi za mocną farbę i miałam włosy z wyglądu całkiem ładne, ale strasznie przesuszone, wypalone. Miałam trudności z normalnym rozczesaniem . Teraz wróciłam do swojego koloru i tak jest dobrze. Mój M. jest szcześliwy, bo też lubi naturalne włosy. Czasami go tylko straszę, ze położę jakąś farbę... ale na razie nie chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz wiem czego szukać :) Jak już się zdecyduję i zakupię to wypijemy wspólnie kawę i powiem wam jakie są wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. Sugra musisz mieć naprawdę ładny ten swój naturalny blond :) Mój nie jest zbyt wyjściowy, a może przez to fabrbowanie się zatracił i trudno mi sobie wyobrazić siebie tylko w tym kolorze natury.. Tak więć masz powód do wielkiej radości! Co do zniszczonych włosów też wiem coś na ten temat. Ostatnio musiałam sie ściąć na krótko i od tej chwili nadal zapuszczam. A ty Kawowa damo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję na gwałt dobrego masażysty... No może nie dosłownie z tym gwałtem, ale na bolące plecy zdecydowanie. Za chwilkę poszukam gdzies w ogłoszeniach, może ktoś na jutro byłby wolny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponownie przepraszam za przestawienie literek w nicku.... Musze bardziej uważać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zazdroszcze wam tych blondów, mam juz sporo siwych włosów (pomimo młodego wieku) a na czarnych widać bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jupi!!!! :classic_cool: Mamy pączki!!!! Za jakies pół godzinki m. przyniesie, właśnie z nim negocjowałam powrót do domu ;) No ale przeciez pączków nie będziemy jeść na noc :D Kawowa damo a jak u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maż ma po drodze z pracy kupić, zobaczymy czy mu sie uda, liczę na to, jeśli nie to jutro sobie zrobimy tłusty piątek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W. Sugar a ty jeszcze dzis planujesz wieczór pączkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miłego pączkowego popołudnia wszystkim. Idę pozmywać, zrobić herbatę a za chwilkę popączkuję z m. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę, że Cię poznałam Kawowa Damo, i że w końcu Was złapałami i mogłyśmy chwilę porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... ledwie nadrobiłam czytanie..W pracy pisać nie mogę. Smutno mi trochę bo mam wrażenie, że już się zżyłyście i ja od Was odstaję... Dorzucę w każdym razie swoje trzy grosze w sprawie kawy. Taką z kawiarki uwielbiam, ale zepsuła mi się i dopóki nie kupię nowej muszę zadowolić się rozpuszczalną. Włosy mam brąz, jak Ty Kawowa :) I od jakiegoś czasu farbuję, bo coraz więcej siwych, niestety. Trzymam kciuki za Twoją rozmowę W. Sugar :) Ondin, jak pączki?? Ja zjadłam dwa, choć mam wrażenie, że każdego dnia w roku są lepsze niż w tłusty czwartek właśnie. W przyszłą środę popielec, ale ten czas leci! Lubię post, bo naturalnie "zmusza" do zatrzymania się, refleksji. Obiecałam sobie chodzić na drogi krzyżowe, zobaczymy jak mi się to uda. A Wam "po drodze" z kościołem, czy niekoniecznie? Nie myślcie, że jakaś nawiedzona jestem i będę Was indoktrynować :P Pytam z czystej ciekawości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW jakie to chwytające za ❤️ tylko proszę brum znów coś nie zchrzanić;) W tym aspekcie sprawy podpisuje sie pod Ciebie ,autorko tematu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molu Książkowy pozostawiłeś bardzo niejasny jak dla mnie wpis, jeśli możesz to napisz prosze o co chodzi????? Merji pączki pochłonęłam aż dwa i to jeden po drugim, w dodatku tuż po talerzu zapiekanki, więc właśnie mam wrażenie że się okocę!! Na to zdecydowanie sprzeciwia sie mój m. -- jeden kot juz jest ;) Co do zżycia to fajnie że sie poznajemy, a z toba również czuję się zżyta:D Fajnie że codziennie choć na chwilkę wpadasz i odpisujesz na poruszone tematy. Ale zalegasz jeszcze z informacjami porannym wstawaniu (sowa czy skowronek) no i ulubionymi miejscami na wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W.Sugar, również bardzo sie cieszę, że Cie poznałam i że możemy porozmawiać Marji Ondin świetnie to ujęła wpadasz codziennie i nadrabiasz to co my skrobniemy w ciągu dnia, poza tym pamiętej, że wy z Ondin pieczecie babeczki na 1000 wpis a my z Broom serwujemy nalewki. Włosy moje długie są bardzo i ciemne tak jak pisałam :) Ja wierząca ale nie praktykująca i raczej myśląca "inaczej" tzn szukam sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Merji. Wiem jak to jest, bo jak tu wpadałam na chwilę i nie mogłam się z nikim zgrać czasowo, to też czułam się trochę wyobcowana. Ale wszystkie pamiętamy o "założycielce klubu" i myślimy z czułością. Mam nadzieję, że zgramy się kiedyś na dłuższe pogadanie. Dzięki za trzymanie kciuków - rozmowa burzliwa, ale zakończona w dobrym klimacie, bez kłótni- o co ostatnio trochę trudno. Kawowa Damo - dzięki Kieślowskiego i muzykę Preisnera w jednym z wpisów. Jak dobrze spotkać tu ludzi, którzy czują podobne klimaty. Ondin, dziś jest dyspensa na objadanie więc i można sobie pofolgować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczyny! :) Kieślowski, Preisner to zdecydowanie i moje klimaty. Muzykę do "Niebieskiego" czy "Podwójnego życia Weroniki" uwielbiam. A tę z filmu Almodowara "Wszystko o mojej matce", znacie?? Wspaniała!! Ja jestem sowo-skowronkiem :P Lubię siedzieć do późna i wstawać bardzo wcześnie. Mam tak samo jak Ty Sugar, wstaję nawet o 5.30 żeby na spokojnie wypić kawkę :) W kwestii wakacji znów się zgadzamy bo musieliby mnie chyba siłą przytrzymać na piachu żebym dała radę poleżeć na plaży dłużej niż 2 minuty :D A więc wypoczynek aktywny, choć umiarkowanie, bo potrzebuję także czuć, że odpoczywam. Wpis Mola jest faktycznie zagadkowy.... Przydałby się Monk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! kawka dla Was c c c c Without Sugar, siedzisz tam gdzieś po drugiej stronie ze swoim kubkiem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogodne optymistyczne brzmienia i poranki , to lubię. A już w piątek to zupełnie roznosi mnie energia? A jak tam Twój poranek i plany na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×