Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Gość Bunnya
Czesc wszystkim. Dzisiaj natknelam sie na wasze forum I przeczytalam od dechy do dechy :-). Podoba mi sie jak sie wspieracie! Moja dzidzia ma 8 miesiecy. Ja tez jestem na diecie. W prawdzie to wrocilam do wagi sprzed ciazy ale chcialam jeszcze troszke schudnac. Mam 27l, 160cm i wazylam przed ciaza 55kg. Wrocilam do tej wagi jak dzidzia miala 6 miesiecy przez powrot do menu sprzed ciazy. Ograniczanie sie z jedzeniem nie jest mi nowe, bo w sumie zeby utrzymac to 55 kg musze uwazac na to co jem. Mieszkam w UK, takze jedzonko srednio mi smakuje. Jestem na norweskiej diecie 7 dzien I to drugie podejscie do tej diety. Za pierwszym razem waga spadla do 52kg. Teraz 7 dzien I jest 49. Tak w sumie to sie zastanawiam czy waga nie jest zepsuta? W kazdym razie trzymam za was wszystkie kciuki I zycze powodzenia z odchudzaniem. Bede zagladac I pisac o swoich wynikach. Jeszcze zostal mi tydzien na norweskiej. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa ta gąbka to coś takiego: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27372. Jak dla mnie REWELACJA za całe 3,5 zł w Rossmanie. Masuję się nią od 1.02 i po ogromniastym cellulicie prawie nie ma śladu. Jeszcze go widać jak usiądę, ale tak mini mini, a jak stoję nic a nic, a po ciąży i przed miałam takie grudy na nogach i tyłku, że szok. Jestem pewna, że gdyby nie ona, to mimo, że schudłam cellulit nadal bym miała. Myślę, że jak kupisz jakąś bardzo szorstką gąbkę, to efekt będzie podobny i może nie będziesz musiała tracić majątku na te specjalistyczne masaże, na które się wybierasz. No i otręby też zakup. Są na pewno w polskim sklepie, bo moja koleżanka kupowała. Grzecha, fajnie, że już widać, że schudłaś. Jeszcze wszystkich zaskoczysz, zobaczysz :) Witaj Bunnya :) I melduj się ze swich postępów. Szczuplutka jesteś strasznie. 4 z przodu to już coś :) Po zakończeniu tej norweskiej, to chyba znikniesz ;) Właśnie Dziewczyny pozostałe, co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka a ile sie masowalas, w sensie ile razy w tygodniu i ile minut??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) ostatnio cos cienko u mnie z czasem no i pogoda dopisuje wiec cale dnie na dworze spedzamy dlatego nie pisze... Poza tym nie mam o czym pisac :( z dieta odpuscilam sobie i musze znowu wziac sie za siebie :( waga co prawda stoi w miejscu, ale ja chce schudnac a nie wazyc 77kg :/ dzis bylismy na zakupach i kupilam sobie bluzke ktora ma mnie zmotywowac do dalszej walki, poniewaz podoba mnie sie a nie bylo wiekszego rozmiaru i jest na mnie troszke upieta, a chciala bym zeby byla bardziej luzna... Od poniedzialku biore sie za siebie, dlatego od poniedzialku bo jutro dziadek urodziny odprawia :P No a teraz czekam az Amelka wstanie, dam jej zupe i lecimy na plac zabaw do piaskownicy :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnya
Stokrotka ja sie dobrze czuje w swoim ciele, ale moj maz uwielbia kosciotrupo-podobne, wieszakowate figury. Oglada za duzo tv Gdzie wszystko zawsze wyglada dobrze i bez zmarszczek! Moze kiedys zmadrzeje?Jak chce miec wieszako-chudzielca, to bedzie go mial. 49 ostatnio wazylam w liceum jak mialam mega stresa. W ciazy pod koniec juz waga mi dochodzila do 75, takze roznica jest. Trzymam kciuki za wszystkie odchudzajace sie! Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa, masuję się 2 razy dziennie rano i wieczorem pod prysznicem po ok. 2 minuty, bo więcej mi się nie chce. Ale tyle chyba starczy, żeby był efekt. Bunnya, podziwiam Cię. Ja chyba bym się tak nie poświęciła dla męża. Prędzej zrobiłabym mu na złość :) Margarka, fajnie, że waga stoi, no ale niefajnie, że nie spada. Pamiętaj o bluzce :) Zjadłam już jakieś 1500 kcal :/ Zaraz wybuchnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnya
Stokrotka wlasnie tak patrze na ten twoj wynik wagowy I GRATULACJE! Przy wzroscie 168 wazyc 55 to super! A ja wczoraj na lode sie skusilam :-( ehhh tam jeszcze tydzien mi zostal na diecie to mysle ze jakos sie to zneutralizuje. A propo cellulitu to kupilam w polsce krem I serum eveline. Bardzo fajne produkty. Polecam. Pisze na opakowaniu ze gubi sie do 3 cm przez miesiac stosujac to codziennie. Schudlam dzieki diecie I mysle ze kremiki tez pomogly, bo skora jest bardzo ladnie ujedrniona. Drugi balsam do ciala jaki moge polecic jest dove firm w zielonym opakowaniu.Mozna go kupic tutaj. Gabki nie probowalam, ale przejde sie do rossmana jak w polsce bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki, wpadłam na chwilę, zaraz zmienie stopkę, bo nawet nie mam czasu się wam pochwalić wynikami:) Norweską w sumie przerwałam na 10 dniu bo waga juz nie spadała, ale zacznę od jutra znów choć 4-5 dni, moze coś się jeszcze ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Piękna Pani ,już masz 16 kg za sobą -super!!!!!! Jak ja marzę o tych Twoich 70 kg to sobie nawet nie wyobrażasz..Ale jak Ci tak dalej waga poleci to se będziesz musiała nową ślubną suknie uszyć bo się Twoja krawcowa wkurzy na te ciągłe poprawki ;-) A ja mam zastój wagi , żeby nie powiedzieć wzrost :-( Od jutra norweska .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękna Pani WOOOOOW! Super wynik, gratulacje przeogromne. Chyba naprawdę będziesz musiała sprawić sobie nową suknię :) Nie wiem którego masz ten ślub, ale jak tak dalej pójdzie, to prawie osiągniesz cel na tą okazję :) Szacun z tymi -16. Grzecha, zaczynaj tą norweską, ale jestem przekonana, że 1000-1200 kcal byłoby dla Ciebie lepsze. Dieta urozmaicona i skuteczna. Zwymiotujesz w końcu od tych jaj :) Gdybyś chciała, to mogłabym Ci podesłać mój jadłospis na kilka dni, bo wszystko notuję od połowy lutego. Bunnya, dzięki za miłe słowa :) Też mam serum Eveline i miałam się nim smarować od 1.02, kiedy to zaczęłam masaże Syreną. No i wyszło, że Syrena już druga zakupiona (ze względów higienicznych), a serum stoi pełne, bo mi się nie chce go wcierać, ale od dziś 2 razy dziennie będę go używała. Przybywam po obżartym weekendzie z nową energią i celami. Spróbuję pozbyć się jeszcze 3 kg. Choć dziś się ważyłam i o zgrozo 56,4 było, ale to pewnie w jelitach mi zalega wczorajsze i przedwczorajsze jedzenie. Poza tym będę kręciła na hula, bo miałam się zebrać i nie wyszło. No i chcę do wakacji odświeżyć mój angielski, bo wracam do pracy i nawet maila nie będę potrafiła napisać takie mam cofnięcie. Zazdroszę Wam dziewczęta z UK, że na pewno super śmigacie w tym języku. Tak więc spadam i zaczynam realizację nowych celów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witAM wAS!!! Piekna pani gratulacje!!!!! Super!!!!!! No ja sluchajcie mialam dzis zaczac te 1000kcal ale ide dzis na imieniny wieczorem, wiec nie wiem jak to wyjdzie, poki co to zjadlam serek tylko Danio:-) no i dzis 6weidera zaczynam:-) I bieganie mialam zaczac no ale ide wieczorem na te imieniny wiec jutro zaczne bieganko:-) Mam nowe sily i w ogole fajnie sie czuje i mam powera na dietkowanie tymbardziej jak Was czytam!!!!Motywujecie mnie bardzo!!1 a gdziue davidziula??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka , wiem że 1200 kcal byłoby lepsze dla mnie i skutek byłby trwalszy ale ja bym chciała szybko chudnąć tak do tej komunii syna ile się da a potem to wezmę sie za jakas bardziej racjonalna dietę . I tak pewnie długo nie wytrzymam na tych jajach , zresztą nie zjem 3 jaj od razu !! Zjadłam 1 na śniadanie i 1 na drugie. Jeszcze planuję jeździć rowerem codziennie z dzieciakami - mam dla małej fotelik na rower i chcę jeździć, ale teraz sa chorzy to na razie nic z tego , bo nie mogę sobie pozwolić na to , żeby ich zostawić i jechać sama .A poza tym to pada deszcz :-( Ja już mam jakieś schizy z tymi dietami i z tym moim odchudzaniem - jak wchodzę do marketu na dział z gazetami to jak mi się cos rzuci w oczy to zaraz kupuję a tam w kółko to samo. Już jestem zawalona tymi gazetami. NO i nie zasnę wieczorem jak tu nie zajrzę . Jak jakaś maniaczka... Książke Dukana też mam , bo te pierwsze kg to zaczęłam tracić na dukanie ale tam na początek żadnych owoców i warzyw tylko to białko . Też muszę kupić sobie tą gąbkę na celulit. Szukałam w tesco ale tam nie ma . A rozstępy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzecha, szkoda kasy na te wszystkie bzdurne gazetki. Wszystko to samo masz w necie to raz, a dwa jak się człowiek nie zbierze to od czytania nie schudnie :) Jeżeli jesteś pewna, że przetrwasz tą norweską tym razem, to OK, ale na 1000 kcal schudniesz do końca maja ze 3 kg, albo i nawet 4 i to na trwałe, więc przemyśl to. Rower super pomysł. Niech dzieciaczki zdrowieją i działaj. Od razu lepiej się poczujesz. Gąbka na pewno jest w Realu. Rozstępy mamy mamy. Moje zjawiły się w szpitalu jak czekałam na poród. Co za pech, a tak się smarowałam. Po porodzie smarowałam się Mustelą na istniejące rozstępy i Pharmaceris, ale jakoś nie widzę efektów, więc olałam. Na tym serum z Eveline jest napisane, że jest ono na redukcję tłuszczu (taaa jasne) i właśnie na rozstępy. Przynajmniej cenę ma OK, bo na te Mustele to majątek wydałam. Jak macie coś skutecznego, to dajcie znać. Chętnie wypróbuję. Hippa, dieta 1000 kcal jest realna nawet jak idziesz na imieniny. Ja zwykle oszczędzałam w ciągu dnia kalorie, a później coś tam skubałam w gościach, żeby nie wyjść na dziwaczkę :) Ale źle się czuję na duchu i ciele po weekendowym obżarstwie :( Jedyny plus, to przemiana materii mi się jeszcze bardziej polepszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewuszki po malej nieobecnosci. Zagladam regularnie,jednak nie bardzo mam czas zeby cos napisac,poza tym niewiele sie dzieje,poza zabkowaniem mojego Zyzia.Ma juz dwie dolne jedynki i idzie mu gorna! Marudzi strasznie,budzi sie w nocy....masakra! Przede wszystkim gratuluje Wam dziewuszki kolejnych straconych kilogramow! Ja od dzis znowu na diecie norweskiej.:( Na 1 sniadanie zjadlam 2 jaja,na 2jedno,wiecej niestety nie dam rady... normalnie cofa mi sie.bleeeee Ale mam zamiar wytrzymac do konca.Zobaczymy ile tym razem mnie ubedzie.Licze na 4 kg,a potem stabilizacja i koniec odchudzania! Pozdrawiam Was kochane,uciekam do malego,bo mu sie znowu maruda wlaczyla!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dużo schudłam na diecie redukującej tłuszcz. Nie łączyłam tłuszczu i węgli i wieczorem tylko białko, ewentualnie warzywka. No i do tego błonnik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnya
Czesc dziewczyny. Przerwalam dzisiaj norweska bo dziecko mi caly dzien wymiotuje! Dokarmiam ja jeszcze swoim mlekiem I tak mysle czy ona tak czasami nie wymiotuje z tych jaj I grejfrutow? Dzisiaj co jej mleko dalam, to wszystko zaraz zwrocila :-(. Mam nadzieje ze jutro juz bedzie dobrze. Jak na razie to waga ciagle stoi na 49. Musze jesc bardziej urozmaicone jedzonko, zeby malenstwu nie zaszkodzilo. Grzecha :-). Ja tez zagladam na forum bardzo czesto bo kazda z was podtrzymuje mnie na duchu I nie czuje sie samotna w tym swiecie wiecznych diet. Ja akurat rozstepow nie mam ale podobno to genetyczne czyli jak twoja mama miala to I ty bedziesz miec. Natura gora niestety w tym przypadku. Ze mna sie sprawdzilo. Nawet porod mialam bardzo podobny. Smarowalam sie caly czas dove firming body lotion dopiero nie dawno kupilam serum I krem eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam taki pomysl zeby sie zapisac na silownie....moze wtedy sie zmobilizuje di regularnych cwiczen, bo jak juz zaplace( bo trzeba wykupic na pol roku najmniej karnet) to bedzie mi szkoda i bede chodzic?? Chyba tak zrobie. a poki co to waga mi sie chyba popsula albo batreia padla, bo zamiast cyferek to mi literki pokazuje:D Przyjdzie maz to zobaczy. A jak Wam idzie dziewczynki?? Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Ale wstretna pogoda,nic sie nie chce!:( Ponoc ma tak byc do konca maja,a slyszalam nawet , ze w tym roku w Anglii lata ma nie byc....:( Ja dzis drugi dzien na norweskiej...bleeeee Jedyne co mnie pociesza,to kurczaczek na obiad i kilogram w dol!!! Chcialabym po tej diecie wazyc juz upragnione 55 kg,ale zobaczymy,narazie jest ok,w miare! Hippa,z ta silownia, to dobry pomysl! gorzej jak kupisz karnet a i tak chodzic nie bedziesz! Moja kolezanka wykupila na pol roku wlasnie i byla dwa razy! Jest rok po porodzie i nie zrzuciła nawet kilograma a wazy 76kg! Biedna zaczela znowu palic, bo nadzieje,ze wtedy cos sie ruszy! Czyli laseczki powinnysmy sie cieszyc ,bo nam kilogramy leca,a jak widac nie kazdy moze schudnac! Pozdrawiam Was. Milego dnia i wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa, a nie lepiej jakis aerobik, tak, zebyś się wyskakała i spaliła tłuszczyk? Bo siłownia to jakoś tak na rzeźbę mi się kojarzy. Wydaje mi się, że szybciej byś schudła na aerobiku. Świetny jest spinning. Łaziłam przed ciążą na wzmocnienie mięśni. Bunnya, te wymioty mogą być od Twojej diety. Może poczekaj z takimi wynalazkami aż skończysz karmić. Skowroneczekgb, my schudłyśmy, bo się za siebie wziełyśmy :) Jak spadł Ci kolejny kg, to już tylko niecałe 3 do celu. Super! :) Ja też jestem uzależniona od tego forum i czytam je codziennie na telefonie z łóżka przed snem :) No i w dzień jak widać też systematycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki no wlasnie stokrotka nie wiem, w ogole samej mi sie nie chce chodzic jakbym miala jakas towarzyszke to bym sie mobilizowala, a tak to tak jak Dawidizula pisze kurde wykupie na pol roku i co z moim lenistwem to czasami nie da sie wygrac, ale z drugiej strony, moze bym sie wkrecila?? Juz sama nie wiem. Jest tez takie cos ze masz ternera swojego i on uklada Ci plan na 8 tygodni w zaleznosci od tego ile chce sie schudnac. Takze zastanawiam sie nad tym. A moja waga sie popsula i musze kupic nowa gdyz baterie sa dobre a waga nie dzial:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! :) wiem ze dzialacie juz od kilku miesicy i jestescie zzyte ze soba, ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grona mam walczacych z kg... mam do zrzucenia 20kg...5 miesiecy temu urodzilam swoje drugie dziecko dzis bylam u dietetyka i niestety mam wyeliminowac wszystko to co najbardziej lubie, czyli weglowodany :( mam nadzieje ze dzieki Wam nabiore motywacji :) potrzebuje jej bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnya
Czesc dziewczyny. Przedwczoraj pisalam ze mala caly dzien wymiotowala a wczoraj w nocy byla moja kolej. Prawie cala noc na kibelku spedzilam. Teraz juz wiem ze to nie dieta, tylko wirus taki brzydki panuje w anglii, takze wszystkie dziewczyny w UK uwazajcie, bo przy dietach szybciej sie lapie choroby z powodu oslabienia systemu immunologicznego. Boli mnie zoladek i nie mam na nic ochoty. Wypilam tylko herbate rano a I tak ledwo dowleklam sie do kuchni. Mam nadzieje ze was to cholerstwo nie dopadnie. Czesc fira. Ja tez nie jestem dawno na forum, ale dziewczyny mnie przygarnely. Pozdrawiam I zycze wagi w dol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunnya, a bylas z mala u lekarza?? Jesli dalej wymiotuje to idz to ci przepisze takie saszetki z takim plynem co zapobiega odwodnieniu , bo u malych dzieci to grozne jest. Wlasnie sie zdziwilam, jak pisalas ze takie skutki masz diety, no a teraz wyszlo ze to wirus jednak jest. Ja nie raz przechodzilam grype jelitowa wczesniej, i dla doroslego jest to męczarnia a co dopiero dla dziecka, takze wspolczuje Ci. Nalezy duzo duzo pić!!!!a jesc najlpeiej kleik i takie lekkie rzeczy i dziecko tez powinno miec diete przy tym wirusie. ale jak bylas u lekarza to pewnie wszytsko Ci powiedzial. Kurujcie sie zatem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fira witamy i zapraszamy do dietkowania w naszym przemiłym gronie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za mile powitanie :D kochane jestescie ❤️ ja po cwiczeniach (35min stepper + 10min brzuszek) po lekkim lanczyku smigam ze swym Skarbem na spacerek, gdyby od spacerowania sie chudlo to bym w ogole znikla juz ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippa, to coś z osobistym trenerem brzmi bardziej realnie :) Więc może weź się zapisz. W sumie brzmi naprawdę super. Musze dowiedzieć się czy gdzieś u mnie jest taka możliwość. Wiem jak potrzebna jest koleżanka do ćwiczeń. Kiedyś chodziłam z jedną na fitness, a teraz jak nie mam z kim, to mobilizacja zerowa i siedzę w chacie i nic nie robię ze sobą. Echhh, szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie :) Witaj Fira :) Chyba rok pomyliłaś w stopce ;) Mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądać. Co do spacerów, to się z Tobą nie zgodzę. Ja schudłam dzięki nim i diecie 1000 kcal ładnych parę kilogramów, więc jak zaczniesz dietować i spacerować, to efekt murowany :) Tylko, że ja pędziłam po parku jak gęś wyścigowa, więc to był raczej taki szybki chód niż spacer :) Bunnya, lecz się kochana i córę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Jeny,ale zrypana pogoda,wieje,leje,tragedia! Ja dziś trzeci dzien na Norweskiej. Ubyło mnie kolejne pol kilo.Zobaczymy jak to bedzie. Hippa,ja bym z Toba pochodzila na silownie,no ale niestety... Fira,witaj,zapraszamy do wspolnego odchudzanka! Lece karmic Zyzia.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bunnya
Hallo. U lekarza nie bylam bo tu tylko paracetamolem lecza. Mala juz wyzdrowiala. Na szczescie zle sie czula tylko jeden dzien. Teraz ja I maz jestesmy chorzy, takze dzisiaj caly dzien na mietowej herbatce. Noi mamy szczescie w nieszczesciu, bo ubyl mnie kolejny kg przez ta chorobe. A propo silowni to moja znajoma miala trenera I dobrze jej szlo, tylko ze strasznie drogie. Nie wiem jaka silownie macie najblizej domu, ale ona chodzila na fitness first i oprocz tego ze trzeba placic za silownie ok 50 to jeszcze za sesje z trenerem osobno. Jezeli zapiszecie sie na silownie, teraz robia super programy dla uzytkownikow np you can dance, samba, taniec brzucha,itp, duzo tego jest I wszystko za darmo. Jak ktos mieszka w uk, wejdzcie sobie na str fitness first I poszukajcie najblizszej lokalizacji tej silowni, potem mozna zobaczyc jakie programy sa organizowane I o jakim czasie. Sama jestem z fitness 1 I jestem zadowolona. Teraz konto mam zamrozone, bo nie mam czasu chodzic, ale od wrzesnia znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Skowroneczek, wazylas tyle co ja waze.... i mam taki cel jak Ty...matko i roboty przede mna... no nic, musze dac rade!! raz mi sie juz udalo (po I ciazy) to i teraz sie uda... aaaaaa !! bede brac z Was przyklad :D zaraz zabieram sie za podliczenie dzisiejszych kcl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×