Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Gość piękna pani23
no do cholery! Laski gdzie się podziałyście? Hippa evelka i grzecha meldować mi się! Ja rozpoczynam 5 dzień norweskiej i waga leci w dół, nie powiem ile bo nie chce zapeszyć-ostatnio jak się pochwaliłam w trakcie trwania diety to waga stanęła. Ja bym tą grupę na fb założyła dla nas ale musimy się zastanowić jak się odnaleźć na tym fb. Pomyśle jeszcze o tym. A póki co spieprzam gotować wstrętne jajo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Piekna pani ja wlasnie czekalam az Ty sie ponownie zameldujesz i powiesz co z tym FB. Kurde wlasnie nie wiem jak to zrobic zeby sie odnalezc, a zeby tutaj nie podawac danych.My to nawet w Polsce niealeko siebie mieszkamy Piekna Pani:-) Kurde tutaj nie mozna wysylac prywtanych wiadomosci. Pomyslcie i wy i dajcie znaka. U mnie waga powolutku spada, ale bede zmieniac stopke jak jakies wieksze zmiany bede widziec na wadze:-) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
jestem, melduje się. Weekend bez grzeszków :) Ale dziś marnie sie czuję, coś mi się w głowie kręci... to chyba ta pogoda. Moje dzidzi nie dawno zasnęło a ja pozmywalam po śniadanku (spalona zmywarka nadal nie naprawiona :( !!!) i szykuję się do pichcenia obiadku. Córunia moja nadal płacze dużo w dzień i w nocy co 1-2 godz muszę do niej wstawać - nie wiem co jej jest :( Męczy się bidulka strasznie. Dziś się nie ważyłam, bo po dniach wrzywnych jestem. Jutro stanę na wadze po dzisiejszych proteinkach. buziaki i spadeczków na wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy. elevelka ja ,mam zmywarke ale nie uzywam w ogole, jakos dla naszej trojki mi sie nie oplaca zbierac caly dzien naczyn. wole zmywac, poza tym ja nie lubie jak naczynia leza musza umyc na biezaco. U mnie kolejny kg w dol:-) ale jem bardzo malo w ciagu dnia, za to duzo pije wody jem przede wszystkim owoce i warzywa i rano grzanke jedna codziennie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani23
a może hippa znajdziemy jakieś forum gdzie mozna wysyłać pw i tam podamy sobie dane do namiaru? Ja przerwałam norweską w 6 dzień i robie dietke coś jak norweska tylko jem też warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
Wczoraj po intensywnym, poniedziałkowym wycisku na siłce na wadze ujrzałam 74kg !!! :D Dziś się nie ważyłam, bo wczoraj mieliśmy 3 rocznice ślubu, no i szampan i te sprawy ;) Mamy pierwszy ząbek - lewa dolna jedynka :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani23
elevelka gratuluje spadku! A gdzie twoja stopka? No ząbka też gratulacje, a ile twoja pociecha ma miesięcy, że to pierwszy ząbek? Mój łobuz ma 9 szt :) a ty kochana powiedz nam co myślisz o przeniesieniu się na fb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani23
wenus.biz/temat-dieta-od-marca-dziewczyny-z-kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
Moja córunia ma prawie 7 mies. urodziłam na początku stycznia :) No ja specjalnie założyłam konto na fb, bo nie miałam. Jakoś mi nie bardzo podchodzi, chyba za bardzo do układu menu na nk przywykłam, ale spoko jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Ja się z Wami nie żegnam absolutnie. Zamierzam zaglądać i pisać. Tylko kurcze już chyba nie będe mogła śledzić Waszych zmagań jak się na FB przeniesiecie :( No i nie przyłączę się jak coś :( Melduję, że przytyłam prawie 1 kg. I tak mało na to co teraz jem. Nie mam na nic czasu i o 22-23 urządzam sobie uczty jedzeniowe. Kalorii strasznie dużo nie jadam, ale o tej godzinie, masakra :-o No ale tylko na brzuch mi padło, reszta jest OK. Piękna Pani świetnie wyglądałaś na ślubie. Gratulacje :) Elevelka, nasze dzieciaki na tym samym etapie i w sumie w tym samym wieku. Mój z końcówki grudnia. U nas 4 dni temu pojawiły sie 2 dolne jedynki jednocześnie. Z dnia na dzień coraz więcej widać te ząbki i wyglada super :) Hippa, widzę, że jak się nie odchudzasz na żadnej diecie to najlepiej Ci idzie. Super, tak trzymaj. 8 kg to już wbrew pozorom bardzo blisko celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani23
stokrotka dlaczego nie bedzie cie z nami na fb? U mnie waga leci. Później napisze z czarnego nicku i zmienie stopke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani23
jakie konto założysz to już kochana twoja decyzja. Jak wolisz:) ale nas nie opuszczaj! A pomysł przeniesienia na fb ma na celu uratowanie naszego wątka przed zamarciem, szkoda by było co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy jakie zakładacie/będziecie używały? Takie na potrzeby forum czy swoje prawdziwe? To pewnie znów zacznę się odchudzać :) Piękna Pani stopkę miałaś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniłam stopke. Ubyło ok 4,5 kg od 20 lipca bo stara stopka nie uwzględniała wagi wyjsciowej. 20 lipca wystartowałam z wagi 82,3kg więc uważam ten wynik za udany. Byle tak dalej. Dziś waga wskazała 77,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na fb bedę się posługiwała swoim prywatnym kontem stokrotko. Kiedy pochwalisz się swoją nową figurą? Nie widzieliśmy cię jeszcze tak chudej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie dawajcie foty i wogole chodzcie na FB to jest prywatrna grupa zamknieta wiec nikt nie bedzie zagladal niepowolany!!!!! A gdzie sie podziala Davidziula??? I Davidziula przylacz sie do nas na FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Laski,nie bardzo mam czas pisać,mam masę roboty,pojutrze lecimy do Polski. Dajcie namiary na grupę na FB.Konto posiadam,chętnie do Was dołączę! Pozdrawiam i gratuluje spadków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzecha my się nie przenosimy na tamte forum wenusjanki-ono ma nam tylko posłużyć do wysłania do mnie na pw (prywatna wiadomość-jest tam taka opcja) namiarów na siebie. Więc imienia i nazwiska lub wklejcie link do swojego konta na fb. Bo po imieniu i nazwisku może być problem bo może być pare osób o tych samych im. i nazw. I wtedy ja was muszę zaprosić do znajomych a po waszej akceptacji dopisać do grupy. Bo tylko założyciel może. Davidziula sama grupy nie odnajdziesz bo ona jest tajna a zatem niewidoczna dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zauważyłam że wczoraj przy zmianie stopki zapomnałam zmienić datę i to teraz tak wygląda jakbym od 22 do 28 nic nie schudła :P a tak nie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, to założę konto na fb i się dołączę. I będę walczyła znów, bo spodnie są za ciasne :( Echh, wczoraj znów poszalałam. Wyjeżdżam na weekend, wracam we wtorek i od wtorku działam. Czyli ten topik umrze? Ale stopek nie będziemy mogły mieć chyba? A ja tak lubiłam ją zmieniać na lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie glupia adminka zamknela tem,at juz do niej wyslalam wiadomosc o stosownej tresci...no kretynka no. Zaraz cos wymysle..... Ok wklejcie ten link z venus i pomimo ze temat jest zamkniety to mozecie kliknac na Piekna Pania i wejsc w jej jakby profil i tam tej opcja "wyslij prywatna wiadomosc", i wtedy wysylacie linka z waszym profilem na FB. Czekamy!!!!!!!!!Bo nam smutno samym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewuszki,nie rozumie,nie rozumie! Proszę w szczegółach,wszystko po kolei co mam zrobić!!!!:) Jakaś zamotana jestem przez jutrzejszy wyjazd,nie mogę się odnalezc....Lece się pakować! papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
skowroneczku wejdz na forum wenus.biz i napisz do pięknej pani wiadomość prywatną z linkiem do swojego facebooka, a ona cię doda do naszej grupy czekamy jak tam w Polsce się podoba po paru latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
pewnie, ze chcemy :) napisze do pięknej pani, zeby weszła na wenusa, bo moze nie sprawdała skrzynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skowroneczek odezwij się! na f
forum a my powiemy ci co dalej, jak nas znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×