Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

hej! u mnie 1kg mniej :) czyli razem 3 od poczatku diety, jest dobrze, wolno, ale spada a to najwazniejsze elevelka, grzecha, glowy do gory!!! nie ma bata by nie schudnac zdrowo sie odzywiajac a dwie czeresnie na bank nie zaszkodza ;) ruszam do cwiczen 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
hejka :) tak mnie rozgrzeszacie i zjadłam dziś jedną truskawkę ;) a trudno... teraz sezon na owocki, a ja mogłabym żyć owocami tylko :( jutro się ważę, zobaczymy... dziś sprzątałam domek, upociłam się że hej! ale jak się komuś zachciało białej podłogi i białych fug to niech teraz cierpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evelka a powiedz mi jak sie ogolnie czujesz na tej diecie??I ile dni tej pierwszej fazy robilas??I czy tylko na 1 fazie chudlas?? Bo ja tak czytam na forach innych ze dziewczyny potem na drugiej fazie stawaly z waga albo wręcz tyły i sie tak zastanawiam. A Ty sie dobrze czujesz zadnych boli nerek czy cos nie miewasz?? Pytam bo rozwazam te diete.Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
hippa najgorsza jest faza uderzeniowa, w trzeci dzień czułam się słabo, wogóle siły nie miałam, a byłam na niej 7 dni i później już było spoko. Druga faza to 3/3. Teraz czuję się normalnie jakbym nie była na diecie, tylko owoców mi szkoda. Na 1 fazie zeszło 4 kg, w pierwszym tygodniu drugiej 2kg, w trzecim tyg stało... jutro się ważę to zobaczymy... A właśnie sheika sobie popijam... mleko 0,5%+kostki lodu +słodzik+aromat waniliowy. Zblenderowałam i wyszło super! Mniam polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm Elevelka a jadlas wiele posilkow w ciagu dnia??To w ogole ma jakas roznice?? Czy mozna jesc ile wlezie byleby bylo dozwolone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i w ogole dziewczyny gdzie wy sie podziewacie?? Piekna pania rozumiem bo sie przygotowuje do ślubu!! Ale Davidziula co u Ciebie? W ogole odchudzasz sie jeszcze?? Bo juz schudlas duzo to moze juz sie nie dietujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
Wazyłam się! I co? 1kg mniej :)) super, wreszcie się ruszyło :) hippa, Dukan mówi żeby jesc ile wlezie i to nawet w nocy, aby było dozwolone... mój przykładowy dzień proteinowy: 1 makrela wędzona - cała 2 serek wiejski 3 nagetsy z kurczaka z sosem musztardowo chrzanowym 4 ptasie mleczko 5 wędlina drobiowa i jajecznica z cebulką dzień wazywny: 1 jaja faszerowane pierczarką lub kwaszonym ogórkiem 2 leczo z mielonego z indyka 3 kanapki z łososiem 4 kiełbaski drobiowe z grilla i cukinia z grilla Przepisów jest mnóstwo, dziś piekę sernik Kokosowo-czekoladowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
ale przyznam, że jak za bardzo sobie dogadzam, zwłaszcza w dni warzywne to waga mniej spada... Dziewczynki gdzie jesteście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki evelka. Czyli kilogramy powoli u Ciebie spadaja:-) Moze lepiej ze powoli bo mniejsze ryzyko efektu jojo.Wazne ze chudniesz. Ja mysle o tej diecie nawet wyszlo mi ze powinnam zrobic 2 dni fazy uderzeniowej tylko. Zdecydowalam sie i zaczynam od dzis:-) Pierwszy dzien. wiem ze Davidziula mnie zjedzie, ale mysle ze jak ktos z glowa podejdzie do diety to nie bedzie chorowal, tymbardziej ze ja mam tylko 2 dni na samym bialku to bardzo malo, organizm tak bardzo nie odczuje. wiec robie tę diete od dzis i na sniadanko serek wiejski ze szczypiorkiem(bo czytalam ze szczypiorek mozna), potem jogurt naturalny z otrębami na przekąske,potem na obiadek rybka na parze i na kolacyje zjem sobie troche fety bo kupilam tak odtluszczona:-) Na dwa dni to mi sie przepisami nie chce silić, a potem dojda warzywa jeszcze, to moze i cos bede robic z tych dukanowskich przepisow, ale ogolnie slaba jestem w gotowaniu wiec nie wiem:-) A teraz powiem dlaczego juz sie zdecydowalam, otoz poszlam wczoraj do Bootsa a tam maja taka wage co cisnienie miezry wazy itd...i weszlam na nia nie moglam sie powstrzymac i sie zalamalam. Bo waze doslownie o 0,1 mniej niz mam w stopce.....a ja myslalam ze ze 3kg ze mnie zeszlo, przynajmniej tak sie czulam:( wiec stad moja decyzja ehhhhh takze tylko dwa dni bialko a potem juz warzywka naprzemian.buzkas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Podczytuję Was na bieżąco. Wyznam, że sama już nie dietuję niestety :( Wyjechałam na kilka dni, teraz mam w domu gości i jakoś tak moja dieta umarła. Przybyło mi przez tydzień pół kilograma, co oznacza, że w zasadzie po moim 1000 kcal nie tyję (to przytycie to pewnie zalegające jedzenie w jelitach). Tak więc info dla Hippy, że dieta jest skuteczna. Bardzo się cieszę Kochana, że na niej trwasz, tylko skąd będziesz wiedziała ile schudłaś jak nie znasz wagi wyjściowej? Zważ się czym prędzej, żebyś wiedziała ile tygodniowo spadasz. Może tak przez miesiąc zobacz efekty, a jak będą marne, to ewentualnie ten Dukan. Cieszę się bardzo, że chudniecie. I dobrze, że wolno, bo znaczy, że trwale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha a oto moje wymiary bo sie mierzylam: biust: 90 talia: 76 brzuch: 89 biodra: 100 udo: 58 Jednym slowem masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
hippa, nie wiem jak ty ale ja nie znosze mięsa na parze. Może sobie upiecz tą rybkę w ziołach, a jak się podpiecze to zalej sosem i jeszcze chwilke piecz - prościzna. Sos musztarda, jogurt, korniszon w kostke Smacznego Polecam przepisy sprawdzone ze stronki dieta-dukan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) U mnie dzis drugi dzien bilaka:-) Czuje sie dobrze. Wczoraj rybka w sosie musztardowym byla pyszna!!! Dzis gotuje malemu cielęcinke wiec sama troche zjem:-) Oczywiscie bez tluszczu:-) a teraz ide poczytac jakie warzywa bede mogla jesc od jutra. Buzxka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki. Nie pisalam ostatnio,bo i nie ma za bardzo o czym. Norweska przerwalam,bo dostalam okres i bylo mi slabo. Teraz jestem na 1000kcal,a od poniedzialku sprobuje poraz ostatni norweskiej. Moja aktualna waga to: 56,8 kg. Chce zjechac do 55, 53 kg i koniec odchudzania. Powiem Wam ze po norweskiej waga nie wzrasta pomimo jedzenia slodyczy,frytek,lodow,pizzy!!!!!!!!!!!!! Ostatnio niezle sobie pozwolilam,a waga potrafila spadac,malo,ale zawsze... Hippa,jednak zdecydowalas sie na Dukana,no coz, zycze Ci zebys wytrwala ,schudla i nie miala zadnych problemow po dietce! A Piekna pani juz po slubie? Buziaki laseczki,papa ALE ZRYTA POGODA,13 STOPNI I DESZCZ!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA,FIRA,NIEZLE CI IDZIE,jeszcze chwila i osiagniesz 1 cel! Gratuluje! elevelka,nie poddawaj sie,ja wiem,ze zatrzymanie sie wagi demotywuje,ale musisz przebrnac przez to,potem bedzie juz z gorki! Pozdrawiam i gratuluje spadeczkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
dzieki skowroneczku za wsparcie :) trzymam sie dzielnie - 4 tyg to za mało by mnie złamać ;) hippa ja dziś jem rybke w musztardzie :P a na kolacje pieczone udko... jutro dni ważywne, ale nie zamierzam jeść warzyw tylko złamać dietę i napić się winka wytrawnego! A co nie piłam alko od 14 miesięcy - należy mi się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka fity
na problemy z dieta i schudnieciem polecam ten serwis http://dieta4u.com.pl/kobiety.html pomagaja skutecznie - 1800 zadowolonych klientow nie moze sie mylic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki. Kupilam wage, bo nie moglam sie powstrzymac..... no i zmieniam stopke bo juz zlecialo cos tam, niewiele po dwoch dniach ale zawsze cos. Nie odczuwam zadnych boli. Czuje sie dobrze. Dzis warzywka juz moge jesc, wiec juz zjadlam pomidory z cebulka i jogurtem na sniadanko:-) Pycha!!! Wlasnie elevelka jest masakra z alkoholem!!!!! Bo w sobote znjaomi przychodza do nas z "weselna", no i glupio odmowic i nie wypic za ich zdrowie.....zobacze czy to jakos wplynie na diete:-) Teraz te grille nie grille to jeszcze z jedzeniem jest ok bo mozesz jesc kurczaka slalatki itd...no ale ten alkohol.....ehhhh ciezko Davidziula dla mnie ty juz jestes chudzina!!!!!! a ta norweska to jest dobra dieta ale chyle czola tym co ją cala przetrwali!!!!! Pozdrawiam wszytskie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Jakiś czas temu pisałam chwile z wami, ale ze względu na dużo problemów które się pojawiły nie miałam czasu ani siły aby pisać. Teraz powoli wszystko wraca do normy wiec muszę wkońcu też zabrać się za siebie, bo nie miałam czasu dietetować. U mnie waga nadal stoi czyli 75 kg. No ale biorę się za siebie bo jak czytam ile schudlyscie to zazdrosze bardzo. Mam nadzieję,że mnie przyjmiecie ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
hej monika coś ostatnio pustki na forum... dziewczyny pochudły to nie muszą sie już motywować.... a przedemną jeszcze długa droga :( teraz sprawozdanie: dziś waga 82,6 kg nadal w dół :D od poniedziałku dorzucam sobie spalacz od brata, bo mi jakiś dał... tylko ja tak pokryjomu daje pierś dziecku raz dziennie, a jak go wezmę to już nie można... bardziej ciężko mi dziecko odstawić niż jej, bo ona je butle z upodobaniem i nic nie marudzi ;) kupiłam dziś spodnie, bo nie mam w czym chodzić - nawet nieźle w nich wyglądam... ;) hippa jak tam Dukan? Piękan Pani - czekamy na relację :) grzecha melduj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Czytuje was codziennie jak nie na kompie to w telefonie , ale w tel nie mogę pisać U mnie zastój w odchudzaniu ale pocieszenie że waga nie idzie w górę. Jutro impreza ( komunia) a po imprezie biorę się w garść. Przyłączam się do Hippy i chcę zacząć dukana. Ja się jakoś nie boję tej diety , myślę ze ci co mają po niej problemy byli już wcześniej chorzy. Trzeba dużo pić - to najważniejsze. Zobaczymy czy wytrzymam , bo ja mam problem z wytrwaniem w jakiejkolwiek diecie. Ciekawam jak Tobie idzie Hippa - dajesz radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewdzyny. Ja zbytnio czasu nie mialam... Ale tez nie mam sie czym chwalic bo sluchajcie diety sie trzymam nadal, a poszlo mi w gore 0,3...... no ale moze to jakis zastoj, poczekam jeszcze tydzien z ta dieta i jak bedzie stalo czy cos takiego to przerywam....nie mam sily na takie duety gdzie waga nie spada....a nawet idzie w gore...Dieta jest fajna bo sie nie mecze zbyt na niej warzywaka i nabial jest spoko i mozna fajne potrawy robic i nie chodzi sie glodnym, takze ogolnie jest na[rawde spoko....no ale ja chce widziec efekty!!!!poczekam do przyszlej niedzieli, czyli jak skoncze cykl, bo robie 5/5. Wiec dzis 3 dzien warzywny mam i waga w gore:-( Ale moze to woda sie zatrzymala, chociaz prawie nie sole potraw...zobaczymy w kazdym razie,ale mysle o norweskiej znowu, bo jednka mimo ze dlalam rade najdluzej tydzien na niej to efekty byly w postaci minus prawie 4kg i plaskiego brzuszka(fakt ze robilam tez 6weidera wtedy). ale jesli dalej waga bedzie stala to przystawie sie do norweskiej!!! A Ty Grzecha zacznij Dukana!!!Mysle ze kazdy musi znalezc odpowiednia dla siebie diete. norweska mimo ze bardzo ciezka i rygorystyczna to jednak najlepiej na niej chudne i kilogramy nie wracaja!! Potwierdzi to z pewnoscia Davidziula:D Pozdrawiam WAS!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po weekendzie jestem trochę najedzona, w sobotę kolacja z mężem pózniej kino i troszkę się zjadło, dzisiaj z cała rodzinna byliśmy w Łazienkach na spacerze i pózniej oczywiście obiad w restauracji.. Wiec nawet nie chce stawać na wagę. Od jutra odchudzanie: a będę robić tak. Najbardziej gloda jestem zawsze wieczorem, a rano i po południu nie chce mi się wogole. Będę jadła tylko jeden posiłek tzn obiad ok 17-18 . A rano kawa, kefir lub jakiś owoc. No i zobaczymy jak będzie waga spadać. Musze w końcu się zmobilizować i zrobić coś z tymi kg. Mąż już mi obiecał że jak tylko schudnę to wymieni mi cała garderobe no jeszcze będę mogła iść na zabiegi usuwajace rozstępy. No i muszę się wziaść za siebie!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, po weekendzie jestem trochę najedzona, w sobotę kolacja z mężem pózniej kino i troszkę się zjadło, dzisiaj z cała rodzinna byliśmy w Łazienkach na spacerze i pózniej oczywiście obiad w restauracji.. Wiec nawet nie chce stawać na wagę. Od jutra odchudzanie: a będę robić tak. Najbardziej gloda jestem zawsze wieczorem, a rano i po południu nie chce mi się wogole. Będę jadła tylko jeden posiłek tzn obiad ok 17-18 . A rano kawa, kefir lub jakiś owoc. No i zobaczymy jak będzie waga spadać. Musze w końcu się zmobilizować i zrobić coś z tymi kg. Mąż już mi obiecał że jak tylko schudnę to wymieni mi cała garderobe no jeszcze będę mogła iść na zabiegi usuwajace rozstępy. No i muszę się wziaść za siebie!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
hippa jestem w szoku, że nie chudniesz :O jeszcze nie spotkałam takiego przypadku, a na uderzeniówce ci coś zeszło? Może przyjrzyj sie dokładnie temu co jesz... ja też miałam zastój, ale sama go chyba wywołałam jedząc rzeczy ala drobiowe. W 90% wędlin drobiowych są skórki i tłuszcz wieprzowy.... kupuje teraz wędliny w paczkach, nie na wage, żeby skład czytać no i piekę udka i filety no i zaczęło spadać. Jak by na ciebie nie działała, no to może faktycznie pomęcz sie jeszcze z tydzień i jak nic nie poleci to czas na inną dietkę... ale pamiętaj dukan mówi, ze wazymy się codziennie nadczo bez ciuszków i nie przed okresem. Ja nie waze się tez po dniach warzywnych tylko na proteinach. Polecam też system 3/3 - lżej wytrzymać no i chyba zdrowiej ;) A jak trawienie? Może trochę w jelitach zalega? Trzymam kciuki, żeby zaczęlo spadać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny szukam pracy i nie mam za bardzo czasu pisac, przepraszam Was, bede zagladac na pewno!!!!Za 2 tygodnie macierzynskie mi sie konczy:-( A co do diety Elevelka to schudlam w uderzenowej 0,8, a potem przytylam 0,3 wiec w rezulatcie schudla 0,5kg a dzis mam 6 dzien....czekam do przyszlej niedzieli i jak nic sie nie zmieni ide na norweska!!!! Wydaje mi sie ze jem wszytsko jak trzeba wedliny tylko z indyka lub kurczaka, na obiad tylko piersi z kurczaka kalafior czy brokol lub ryba, jogurty naturalne 0% otręby, raz tylko zrobilam sobie serek ze slodzikiem i olejkiem migdalowym i to wszytsko co ze slodkiego zjadlam.....wiec mysle ze dosc rygorystycznie podeszlam do tego. Moze faktycznie przed okresem jestem??Bo juz powinnam dostac na dniach ale nic mnie nie boli nie czuje ze sie zbliza okres...sama nie wiem Pozdrawiam Was i chudnijcie zdrowo!!!!U mnie leje juz 3 dzien mam paskudny humor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość davidziula
Czesc laski. Nie pisze ze swojego kompa,dlatego jestem pomaranczka! Hippa,ja przez dwa tygodnie na Dukanie schudlam 2,5 kg,potem wrocilam do wagi wyjsciowej,czyli tak naprawde nie schudlam nic i dlatego walnelam ta diete! hipcia,a czemu szukasz pracy,nie mozesz wrocic do poprzedniej? Ja wracam za 2,5 miesiaca na dwa dni w tygodniu,wiec sie nie napracuje,ale jak narazie chce byc z dzidzia! Ja zaczelam dzis Norweska,wszamalam juz 3 jaja i grapefruita. Mam zamiar wytrwac!Dwa tygodnie zleci moment,a potem juz koniec odchudzanka! Monika,chyba kazda z nas tak ma ,ze w weekend troche odpuszcza. Ja takze! Elevelka,czytalam ,ze Dukan nie jest dieta dla kazdego,niektorzy wrecz tyja na tej diecie,nie wiem jak to jest,ciesz sie kochana,ze jestes ta szczesciara,ktora chudnie! No coz laseczki ,wytrwalosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja dziś jak narazie wypiłam tylko kefir, no i czekam na obiad będą mielone z marchewką no i na dzisiaj tylko tyle:) narazie nawet nie jestem głodna ale najgorszy jest wieczór wtedy dopiero głód dopada. Dzisiaj kupiłam synkowi krzesełko do karmienia, ale się cieszy jak w nim siedzi:) mam pytanie czy któraś z was ma spacerówke x- landera? Bo mam pytanie o ten wzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elevelka
no tak... ten powrót do pracy to ciężki temat... ja strasznie bym chciała posiedzieć z małą choć rok. Macierzyński skonczył mi się w zeszłym tyg i teraz wykorzystuje zaległy wypoczynkowy, później chciałabym choć na 2 mies na wychowawczy... Pracy też będę szukać bo się przeprowadziłam i mam 60 km do miejsca pracy, no i w pracy "pogniewali" się na moją ciążę i miałam dużo problemów :( więc będę szukać gdzieś blizej. Gdybym miała kase to napewno siedziałabym z moją niunią ile się da. hippa a z synkiem kto będzie siedział? oj zazdroszcze davidziula, że już kończysz z dietkami i gratuluje spoadku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×