Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hippa1

Dziewczyny po ciąży, dieta od marca, motywujmy sie!!

Polecane posty

Gość agitar
Witam;)) Ja także zaczynam dietę kopenhaską- od jutra. Jestem po ciąży w lutym urodziłam przez cc synka ważył dokładnie 5050, w ciąży dużo przytyłam prawie 30 kg i obecnie ważę 74 tak samo co zaraz po porodzie chciałabym zrzucić 10 kg żeby poczuć się nareszcie dobrze w swojej skórze. Stosowalam już te dietę kilka lat temu i oceniam ją pozytywnie dlatego chcę ją teraz powtórzyć mam nadzieję z dobrym skutkiem czy któraś z was też może zaczyna od jutra albo jest w trakcie? Zajrzałam tu bo jakoś wspólnie raźniej i motywacja troszkę większa żeby wytrwać a nie jest łatwo na tej diecie wiem coś o tym czekam na wasze sugestie i wrażenia w trakcie i po diecie piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszytskich chociaz wlasciwie to tylko Ciebie agitar bo nikt tu juz nie zaglada ostatnio, szkoda bo bylo to fajne forum. Co do diety kopenhaskiej to nie pamietam zeby ktoras z dziewczyn ja robila. Za to kilka dziewczyn robilo norweska, i jest to chyba najskuteczniejsza moim zdaniem i pewnie nie tylko moim dieta, ale bardzo ciezka do przejscia!Tylko dla tych co maja bardzo silna wole. ale rezulataty sa bardzo zadowolające. a o kopenhaskiej nie mam pjecia nic a nic. Ale jesli ja stosujesz to moze nam powiesz jakie sa rezulatay i czy ciezko jest na niej wytrzymac? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitar
Dzień 1 i 8 Śniadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru Obiad: 2 jaja na twardo, gotowany szpinak, 1 pomidor Kolacja: 1 duży befsztyk, sałata z cytryną i olejem Dzień 2 i 9 Śiadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru Obiad: 1 duzy befsztyk, sałata z olejem i cytryną Kolacja: 1 plasterek szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 3 i 10 Śniadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa Obiad: gotowany szpinak, 1 świeży owoc, 1 pomidor Kolacja: 1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g DZIEŃ 4 i 11 Śniadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g Kolacja: sałatka owocowa, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego DZIEŃ 5 i 12 Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną Obiad: duża chuda ryba Kolacja: 1 befsztyk, brokuły i sałata DZIEŃ 6 i 13 Śniadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka DZIEŃ 7 Śniadanie: 1 filiżanka kawy z jedną łyżeczką cukru Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa Kolacja: NIC dziś drugi dzień narazie jest ok możecie sią przyłączyć zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agitar ja poczekam na Twoje efekty i dopiero zdecyduje czy zrobic norweską czy kopenhaska:-) A mysle ze pierwsze powazne efekty powinnas miec po tygodniu. Takze zdawaj relacje na żywo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski. Oj,straszna tu cisza,gdzie sie podzialy wszystkie dziewuszki? Nie dotrwalam do konca Norweskiej,sobotni wypad na piwo wszystko popsul... Ale od jutra spróbuje Kopenhaskiej,zobaczymy jak to bedzie,bo powiem szczerze,ze do grapefruitow mam straszny wstret....i dlatego norweska odpada... także Agitar,jestem z Toba,od jutra. A powiedz mi jesz wszystko to co w jadlospisie?bo ja nienawidze wolowiny,chce ja zastapic kurczakiem,chyba nie bedzie to mialo zbyt duzego wplywu na efekty diety? I powiedz mi jak robisz szpinak,bo o tym bladego pojecia nie mam... Hippcia ,jak tam? Moze skusisz sie na Kopenhaską? Pozdrawiam,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuwa,wcelo mi caly post.... grrrr W skrócie ,Norweska przerwalam,nie dalam rady,po pierwsze grapefruity,po drugie sobotnie piwko... Agitar,od jutra zaczynam Kopenhaska! Napisz mi tylko prosze jak robisz szpinak, i czy jesz wszystko to,co jest w jadlospisie. AAA,i jak tam efekty! Hippcia,a moze zaczniesz ze mna? Wydaje mi sie ,ze ta dietka jest latwiejsz od Norweskiej,mniej jaj,zero drapefruitow,a na nie patrzec juz nie moge....Wiec jak? A gdzie reszta lasek? Zrezygnowaly? Pozdrawiam.papapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Jestem. Oczywiście nie wytrzymałam norweskiej , nawet dwóch dni, zaczynałam 2 razy i d...a, a jak doczytałam ze Hipcia też przerwała to tym bardziej sobie odpuściłam. To może teraz tez zacznę kopenhaską. Juz kiedyś próbowałam - w trzeci dzień zwymiotowałam po porannej kawie , ale może tym razem się uda. Moja koleżanka schudła na niej 12 kg!!! też po ciąży . Ona czuła się swietnie i nie trzymała sie rygorystycznie jadłospisu - bo zamiast befsztyku robiła pierś z kurczaka . A piszą że nawet do 20 się chudnie ( oczywiście zależy od wagi wyjściowej ) i nie ma jojo. Ta norweska wykańcza mnie tymi jajami bo grapefruty ok. Ja to bym zaczela od poniedziałku bo w sobote znów mam gości na grilla a nie dam rady nic nie skubnąć , tym bardziej ze mąż ma imieniny ...No i mam okres to ja bym przełożyła na poniedziałek. I tym razem musze wytrzymać. Hippa a Ty co na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko najgorszy ten szpinak... Ja robiłam tak : na łyżkę rozgrzanej oliwy wrzucalam porcję zamrożonego , dodawałam ząbek czosnku i dusiłam chwilę pod przykryciem może z 10 min, potem zalewałam odrobinką jogurtu nat , wymieszałam i gotowe. Zjadło się, ale delicje to nie są. Acha - i szczypta bazyli do smaku, bo soli nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitar
Witajcie:) Dietę kopenhaską pierwszy raz robiłam z 6 lat temu i wtedy schudłam z 60 kg na 54kg póżniej jeszcze ze dwa razy zawsze z dobrym efektem. Ponoć jest to dieta dla osób które mają z czego zrzucać a ja teraz mam planuję z 74kg na 64kg zobaczymy. Fajnie że się odzywacie i nie jestem sama z moją nadwagą, a więc tak jeśli chodzi o wołowinę to tak można zastapić ją kurczakiem a szpinak jem świeży opłukany pod wodą bo inaczej nie przełknę ani gotowany ani duszony na masełku z czosnkiem odpada Czytałam jadlospis diety norweskiej i jak dla mnie to za dużo tych jaj tam jest!!! No i prawie trzeci dzień mam już za sobą czuję się głodna owszem bo na początku jest najgorzej i dużo myślę o jedzeniu piję dużo wody później organizm się zaczyna przyzyczajać, jeszcze na rowerku treningowym jeżdżę ale nie za długo bo zaczęła mnie głowa boleć a tak ogólnie daję radę. Muszę schudnąć bo już nie mogę na siebie patrzeć w lustrze zawsze byłam szczupła strasznie się zawzięłam i dam radę i zachęcam resztę, silna wola i kg spadną (aha u mnie już 2 kg zleciały:))) powodzenia!!! 3majcie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczyny Davidzila zaczne te kopenhaska ale od poniedzialku, bo do soboty mam jeszcze gosci na chacie rodzinka, takze od poniedzialku startujemy z kopenhaska!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kurde przeciez mozna swiezy szpinak jesc!!!!! a ja sie meczylam na norweskiej i mrozony jadlam duszony bleeee nigdy wiecej, agitar dzieki za to odkrycie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka. Hipcia,ja dzis zaczelam diete,a to dlatego,ze za 3 tygodnie lece do Polski,i czas mnie nagli.Powiem Ci,ze jak narazie podoba mi sie dietka,jest bardzo podobna do norweskiej,ale nie ma na szczescie grapefruitow,na ktore patrzec nie moge,jajca zniose,zreszta nie ma ich tak wiele,a dzis zjadlam 3 zamiast przepisowych dwóch! :) I zamiast szpinaku ugotowalam sobie kalafiora..Najadlam sie jak nie wiem co! do dietki,pije jeszcze kawe wspomagajaca odchudzanie,mam nadziej,ze wytrwam,juz tak niewiele do celu! Tak naprawde to schudlam dzieki Tobie Hippa,bo to Ty zaproponowalas diete norweska!!!:) :) Sama bym na to nie wpadla,bo do tej pory bylam sceptycznie nastawiona do szybkich diet! Jak tam reszta laseczek,jak dietkowanie? Pozdrawiam.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitar,gratuluje 2kg mniej,dzis pewnie juz trzech!!!! Zdawaj relacje jak Ci idzie!musimy sie wzajemnie motywowac!Wydaje mi sie,ze damy rade,w koncu to tylko 13 dni!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja na pewno od poniedziałku zacznę. Hippa jak Ty to ja też.I tym razem MUSIMY wytrzymać. A racja z tym szpinakiem - pewnie że lepszy świeży - podobno bardzo ważne żeby go jeśc w czasie tej diety i podobno chudnie się nawet po zakończeniu tej diety - i spada po niej apetyt na słodycze - czyli same zalety. A Skowroneczek podziwiam Cię za determinację i wytrwałość . Tylko brać z Ciebie przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitar
Hejka Jesli chodzi o szpinak to jest bardzo ważny w menu tej diety bo reguluje odkładanie tłuszczu w organiźmie i nie da się go niczym zastąpić i pamiętajcie że mrożony traci swoje cenne właściwości więc lepiej jeść świeże listki a mamy szczęście bo teraz są!!! Dzisiaj zjadłam sałatkę owocową banan+kiwi+nektarynka i ja dodaję do tego jogurt naturalny mniam. Nie napisalam Wam ze można pić hebatki czerwoną i zieloną bez cukru oczywiście. Kolejny kg mi zleciał i czuję się coraz lepiej:) pozdrawiam Was i 3majmy się swojej dietki a będzie nam coraz lżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agitar a ile masz wzrostu i ile masz lat? Stokrotka gdzie jesteś chudzielcu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ściemka laski. Dzis drugi dzien dietki. Musze powiedziec,ze jest niezle,choc wczoraj wieczorem bylam przerazliwie glodna i zjadlam jablko....:( Pomimo tego dzis na wadze1,2 kg mniej!!!!:) :) Zaraz przyszykuje sobie sniadanko,dzis jest niezla wyzerka!!!:) A jak tam u Was laseczki,trzymacie się? Stopke zmienie ostatecznie po diecie i raczej juz zakoncze moje dietkowanie.:) Ale obiecuje czytac Was i wspierac!!:) :) Pozdrawiam dziewczynki,trzymajcie sie.Udanego dzionka,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko. No to Davidizula ladnie chudniesz naprawde!!!! Od jutra dziewczyny my lecimy z ta dietka!!!!!! Ja sie zwaze jutro rano i aktualna wage podam jutro a potem nastepne wazenie w piątek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna pani24
hej laski! Witam także nowe! Czytam was regularnie tylko nie mam czasu pisać! Ale spoko, niedługo ruszam znów z dietką! Bo oczywiście od ślubu jest w sprawe jedzenia- hulaj dusza! Piszę z komórki, jutro włącze kompa wieczorem i zdam wam relacje szczegółową:) aaa... I od ślubu się nie ważyłam i boję się tych cyferek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekna Pani!!!!!! Juz myslalam ze sie nie odezwiesz kochana!!!! No to czekam na relacje zwesela i w ogole!!!! A ja dzis pierwszy dzien kopenhaskiej pije kawke:-) Waga pokazala rowniutko 68kg wiec nie mam co zmieniac stopki, do zrzucenia 10kg!!!! Masakra. No ale coz.w koncu sie zwezme moze i wytrzymam chociaz jedna diete zeby znowu ruszyc te kilogramy chociaz troche!!! A jak wy dziewczyny ktore mialy ze mna zaczynac???Zaczynacie?? a jak tam Davidziula waga dalej w dol idzie?? Pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyka!!!:) U Was tez taka piekna pogoda? Bo u mnie na liczniku 26 stopni,suuuper! :) Piekna pani,no wreszcie ,opowiadaj jak wesele!!! No i gratulacje!!! Hippcia,na tej diecie kg zleca Ci bankowo!!! I jak dla mnie ta dietka jest latwiejsza niz norweska,podoba mi sie! Wiec, ja zaczynam dzis 4 dzien,ubylo mnie 2 kg... Nie wiem czy to duzo czy malo,ja jestem zadowolona ,a przede mna jeszcze w sumie 9 dni,licze na 4 kg na minusie w sumie,i jesli tak bedzie,bede przeszczesliwa!!!! A ,dostalam @,wiec moze i wiecej mnie ubylo,tylko teraz woda sie zatrzymala,zobaczymy dalej!! To co dziewuszki,zycze Wam i sobie wytrwalosci!Osiagniemy swoje cele! Pozdrawiam kochane papa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden dzien diety i jeden dzien 6weidera za mna, A wlasciwie to 6w juz drugi dzien bo rano zrobilam serie juz:-) a jak wy sobie dziewuchy radzicie bo narazie tylko davidziula sie odzywa!!! Grzecha, agitar???Jak dieta??? Davidziula powiedz mi gdzieś Ty te slim coffe kupila bo ja nie moge nigdzie znalezc!!!!buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! Żyję, ale jestem zalatana, że szok. Wróciłam też już do pracy, więc na kompa nie mam kompletnie czasu, na nic zresztą :( Ale czytam Was na bieżąco z tel. Mogę powiedzieć o diecie kopenhaskiej, że byłam na niej z 5 razy i za każdym razem jojo i jak schudłam np. 5 kg, to przytyłam 8 i tak w kółko. Ale dodam, że nigdy nie dotrwałam do końca i totalnie nie miałam siły do zycia jak stosowałam tą dietę. Ciekawe czy Wam się uda i jakie będą efekty, no i czy później nie przytyjecie. Będę czytała na bieżąco relację :) I oczywiscie zyczę Wam powodzenia. Ja jestem już chyba blisko mojego ostatecznego celu, ale zważę się dopiero w sobotę i zobaczę. Po ubraniach widzę, że chyba coś spadło. Elewelka i Fira, gdzie wybyłyście? Skowroneczek, Ty chyba już znikniesz po tej ostatniej diecie ;) Hippa, podziwiam Cię, że Cwiczysz A6W. Grzecha, zaczęłaś dietę, bo miałaś od wczoraj, a nic nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. U mnie tylko 100gram mniej,mysle,ze to przez okres,kazalam schowac wage,zwaze sie po zakonczeniu diety. U mnie dzis dzien piaty,czyli jescze 8,mam nadzieje,ze cos jeszcze zgubie... Hipcia,kawe kupuje z polskim sklepie. Sa dwie do wyboru,"sypana" i rozpuszczalna w saszetkach,ta druga lepsza. Jak tam dziewczyny,popelniacie jakies grzeszki na diecie? Ja czasem zjem jablko,pije kawe z mlekiem odtluszczonym.:( Stokrotka,jeszcze chwila i zakonczysz odchudzanko,gratuluje. Musze przyznac,ze troche mnie nastraszylas z tym jojo,oby nie bylo.... Pozdrawiam laseczki papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak davidizula trzeba miec jeszcze polski sklep w poblizu.... :/ Ja myslalam ze w jakims angielskiem kupujesz. No trudno w kazdym razie poszukam jakichs tabletek czy czegos wspomagająego odchudzaie!!! Zbieram sie dzis tez na bieganie, ale nie wiem czy pojde, czy bede na tyle silna wola. Stokrotka no ja dzis 2 dzien tej 6Weidrea wiec wiesz zobaczymy jak pojdzie i czy dam rade do konca!! A dziewczyny ja dzis zamiast jednego duzego befsztyka zjadlam dwa male udka z kurczaka pieczone we folii, i to zjadlam je ze skorka :/ Ale oprocz tego diety sie trzymam. Grzecha co z Toba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hippcia,ja też nie jem befsztyków ,tylko kure!!!! ....tylko bez skory... A co do tabletek,to w Bootsie są tabletki z octem jablkowym,kosztuja okolo 15-20 funtow. Ponoc rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde troche drogie, ale chyba kupie Davidziula:D bo jestem w opresji z tym odchudzaniem, wydaje mi sie ze zadna dieta nie dziala na mnie, zobacyzmy z ta kopenhaska, chyba sie jutro zważe mialam w piatek ale zrobie to jutro zobacze jak tam czy cos w dol idzie. Aha dziewczyny zgadnijcie co!!!!!!!!!!!!!!!! Bylam biegac:D Tylko nie mialam zegarka ale mysle ze z 10 minut biegalam. Mysle ze na poczatek to moze byc. Jutro jak dam rade to dluzej. Zrobilam poltorej kolka na moim osiedlu, to jutro sporobuje dwa kolka. Buziaki. Davidziula dzieki za info!!! Ide zaraz do Tesco i tam tez zobacze co maja w temacie wspomagaczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agitar
Witam Was:) U mnie dzień ósmy prawie za pasem ważyłam się dziś rano na czczo i było 69 kg:))) czyli 5 kg zlecialo jak narazie. Ciężko mi szczególnie jak robię obiadek dla męża dziś smażyła kotleciki mielone mogłam tylko popatrzeć :( Kazde odstępstwo na tej diecie (tak gdzieś wyczytałam) nakazuje ją przerwać a powtórzyć można dopiero po 2 tygodniach czy jakos tak. Napiszę coś jeszcze narazie idę się napić...wody oczywiście a dziewczynynki jak mogę zrobić stopkę? pozdrawiam cieplutko 3majcie się dzielnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×