Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jankaa

Kościół domaga się...

Polecane posty

...by aptekarze odmawiali sprzedaży środków antykoncepcyjnych powołując się na klauzulę sumienia... zasłyszałam w TV. Jak dla mnie chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffasdfasafsd
hehe a dzisiaj jest 1 kwietnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szperaczka
To wola o pomstę do nieba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też to wczoraj czytałam tylko nie pamiętam gdzie A tak od siebie to niech się skurwiele zajmą pedofilią i swoim złodziejstwem a nie się wpierdalają gdzie nie mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze się nie doczytałam,by w P.Św.było o zakazie używania takich środków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kler mysli,ze zyjemy w sredniowieczu.A poza tym ,oni chca zeby rodzina miala jak najwiecej dzieci,wtedy beda mieli wieksza kontrole nad wiernymi...HIPOKRYCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaasne
Założę się, że wszyscy rzucający tutaj obelgami nie chodzą do kościoła :D Kościół ma swoje prawa, komu się nie podoba-wynocha; ale po co zaraz takie chamskie odzywki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzułmani z hiszpanii
W mieście Lleida w Hiszpanii muzułmanie domagają się wprowadzenia zakazu transportowania psów za pomocą środków komunikacji miejskiej oraz wypędzenia wszystkich psów z części miasta, w których żyją przede wszystkim wyznawcy islamu. Odpowiedni wniosek został już złożony w zarządzie miasta. Muzułmanie uważają, ze psy i świnie są nieczystymi zwierzętami i zgodnie z prawem islamu zawze mogą zostać zabite. W Lleida tamtejsi muzułmanie twierdzą, że obecność psów w ich mieście ogranicza ich wolność religijną i nie umożliwia im zgodnego z koranem prowadzenia życia. Dlatego psy muszą zniknąć! Dla mnie to chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy ma prawo do opinii.Ja nie musze chodzic do kosciola,zeby byc lepszym czlowiekiem z kazdym dniem.Nie wierze w ksiezy,duzo widzialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i powiem wam ze to juz
dawno dziala.W Gdansku Wrzeszczu w aptece Sw Krzysztofa na Grunwaldzkiej kolezanka miala podobny problem, oni zdaje sie w ogole srodkow antykoncepcyjnych nie prowadza ( w kazdym razie jakis czas temu tak było)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy to prawda
czy dowcip, ale na pewno udany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana
I troche ma racji, bo wg mnie za dużo ludzi uprawia seks przed ślubem, a po za tym antykoncepcja to grzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemingi jak zwykle zajmują się pierdołami :classic_cool: :D Aferowali się pod krzyżem a ogromnej dziury budżetowej nie widzieli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glosza slowo boze,a po zdjeciu sutanny ida na pinienki.Czy wiecie,ze jest specjane konto dla ksiezy ,ktorzy maja dzieci,skad wyplacane sa alimenty...i oni mowia o antykoncepcji...zenujace!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luter np.znał Pismo na pamięć wnet i też wziął ślub i miał dzieci.Całkiem inaczej jak księża.Więc nie można słuchać tylko księży.Podstawa to P.Św.Ja olewam te ich nowe zakazy i nakazy.Sami dla siebie niech wymyślają.Z resztą jestem za tym,że ten cały kalendarzyk anty,naturalny to też antykoncepcja.Co za różnica w jaki sposób się zabezpieczają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SDdsfddf
i dobrze nie będziecie się dupic na prawo i lewo i zarazy rozsiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołkowaBlondynka...
Precz z tym popierdolonym kościołem - firmą dobrze prosperującą dzięki moherowym ciemnotą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto sie dupi,ten dupi,mowisz sam na swoim przykladzie??Przestan... przeciez kazdy ma prawo do tego,czy chce uzywac srodkow antykoncepcyjnych,czy stosowac metode bilingsa...tak czy tak ,wara ksiezom ...oni nie daja mi na zycie,nie utrzymuja mojego dziecka,wiec ja decyduje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bert Power
a ja domagam sie by kosciół zniknąl raz na zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaitana
Dobrze zrobił, może ludzie się nie będą dupić na prawo i lewo. A jak nie, to będzie więcej dzieci i zniknie niż demograficzny. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shitake
Płakałam że śmiechu jak dziś obejrzałam ten program gdzie o tym mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniołkowaBlondynka...
Kaitana My nie jesteśmy od robienia bachorów idiotko, wynoś się z takimi poglądami. Nawet moja babcia takich nie ma jak ty wariatko :o Kościół traktuje ludzi przedmiotowo i za to odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×