Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mystery_

Obecnie coraz mniej facetów bedzie chciało zakładac rodziny Drzyjcie dziewczyny.

Polecane posty

Gość 0101
Mystery Ty tak myslisz, bo Twoje marne geny zostały przez ewolucje przeznaczone do wyeliminowania taka selekcja jest dobra i zgodna z prawami natury, wiec wszystko OK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co praffda to praffa
Taniej wychodzi prostytutka :classic_cool: naj,lepiej jak jest inteligentna jest o czym pomagać , jest otwarta na kazdy rodzaj seksu ;) a jak sie zestarzeje/znudzi mozna wymienić na nowyszy model :D wybierając numer telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0101 Mystery Ty tak myslisz, bo Twoje marne geny zostały przez ewolucje przeznaczone do wyeliminowania taka selekcja jest dobra i zgodna z prawami natury, wiec wszystko OK" wierzę w reinkarnację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co praffda to praffa
''edyną pasją są zakupy albo imprezki'' albo mówią po 5 latach malzenstwa na forum kafe ; KOCHAM INNEGO , BOJĘ SIĘ ODEJŚĆ :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
jestem katolickim worem rozpłodowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"wierzę w reinkarnację " no tak, w Twoim przypadku to zrozumiałe, troiche pewnie lagodzi frustracje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
podszywy jak zwykle czujne, ale wala troche na slepo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0101 "wierzę w reinkarnację " no tak, w Twoim przypadku to zrozumiałe, troiche pewnie lagodzi frustracje" poznacie prawdę a prawda was wyzwoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
tak poza tym chlopcy, czy postalo w waszych głowkach zapytanie, co by bylo gdyby wasi rodzice wyznawali taka filozofie jak Wy? - ze bachor to nierób, ktorego trzeba przez kilkanascie lat dokarmiac? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"poznacie prawdę a prawda was wyzwoli " jestem dla Ciebie objawieniem prawdy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
0101 "poznacie prawdę a prawda was wyzwoli " jestem dla Ciebie objawieniem prawdy? " nie, raczej jej zaprzeczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdixhji
w rzeczywistości mystery jesteś załamanym i zapłakanym facetem bez perspektyw na kobietę, żone i dziecko i wiecznie zazdrościsz kolegom którzy maja to co tobie nie pisane(może na własne życzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dodam tylko, że mężczyźni nie chcą się żenić gdyż kobiety generalnie są coraz mniej warte." Mężczyźni tworzą sobie ideały, a później mają pretensje do kobiet, że zrobili im pranie mózgu i że to jednak nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
Kamecha, kiedys wiekszosc ludzi zyla bardzo skromnie, co wiecej nie bylo takich mozliwosci kontroli urodzen, wiec o jakich kosztach Ty mowisz? No chyba, ze wywodzisz sie z arytokracji i Twoim przodkom zylo sie jak u Pana Boga za piecem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"może urodziłbym się w lepszej rodzinie" dobrze wiesz,z e nie tak to dziala rodziny sobie nie wybierasz, ale skoro masz rozum, to nie możesz wszystkiego na karb "gorszych warunkow rodzinnych" składać nie jestes jedyny w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z piekła rodem.
Jak kogoś stać na dziecko to nie widzę problemu, kwestia tego czy chęci będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A- L-E-Z ..
i dlatego Polki patrza w strone obcokrajowcow, oni maja bardziej pro-rodzinne myslenie, dbaja o nie i kochaja swoje rodziny ... niestety ... dla was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jhdixhji w rzeczywistości mystery jesteś załamanym i zapłakanym facetem bez perspektyw na kobietę, żone i dziecko i wiecznie zazdrościsz kolegom którzy maja to co tobie nie pisane(może na własne życzenie)" nie sądzę, jest nawet teraz chętna na ślub ze mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
"dlatego Polki patrza w strone obcokrajowcow, oni maja bardziej pro-rodzinne myslenie, dbaja o nie i kochaja swoje rodziny ..." sporo racji, a Polki ze swoja slowianska urodą maja na zachodzie duze powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahhahsxxx
Tak ,zwłaszcza Anglicy mają myslenie pro rodzinne :D Włosi ktorzy sa znani ze swoich romansów , kobiety rowniez :D nie mówiac juz o Szwedach ,gdzie są sami rozwodnicy ,istnieją burdele dla zoofili a co drugi facet ma doswiadczenia ze swoim kolegą z pracy buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z piekła rodem.
przeciętnego Polaka nie stać na "zagraniczną dziewczynę", nie licząc bloku wschodniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A- L-E-Z ..
ale ja miałam na myśli panów z Egiptu i Tunezji :) czuję się z nimi jak prawdziwa kobieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
Anglicy nie, raczej południowcy, ale to już trzeba miec specyficzny gust, zeby takiego chceć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek z łęczycy
Polki w Italii są uwazane za łatwiejsze niż Włoszki ,jedna laska kiedys pisala tu w wątki o wloskich facetach Sprawdzone und potwierdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta z piekła rodem.
wątpię żeby na zachodzi odróżniali Polki od Rosjanek, Litwinek etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0101
alez modelowe zazalenie do losu za to, ze Polki naszych prawiczkow nie chcialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorium julian
obecnie coraz mniej ludzi wie jak zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w temacie. W większości znanych mi młodych małżeństw to mężczyźni dążyli do ślubu. To tak z obserwacji. Ja jakoś nie marzę o białej sukience ani o ciąży i bujaniu dzidziusia. Nie mam o co drżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnięta tajemnica
Mystery prawiczek znowu chrzani od rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×