Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrka

Rodzinka.pl

Polecane posty

Gość gość
ja najbardziej lubię Kacperka, choć Kuba też jest niezły z tekstami:) ale ogólnie ten serial mnie denerwuje pod względem właśnie wychowania np. ja za niektóre teksty wygłoszone rodzicom "wylądowałabym na ścianie", trochę ten serial pokazuje jak podważyć autorytet rodziców ale naprawdę bardzo realistyczny jeśli chodzi o relacje rodzic-dziecko i wbrew pozorom to nie jest jego wada. Dzieciaki naprawdę świetnie grają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 32
ja gdybym miała takich synów jak Tomek i Kuba to oddałabym do domu dziecka na przeszkolenie.Mój mąż twierdzi,że dałby im tak popalić, ze sami by uciekli z domu na dworzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niestety nie oglądam nie mam telewizja mam net dlatego polecam gorąco modę urodę i pyszne ciasta http://www.elastyczna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supergość2
czy nie wydaje się wam że w tych serialowych wypocinach chodzi wyłącznie o kasę dla tv i tzw. aktorów- strasznie zabawne te filmiki, ogromne problemy prosto z domu przeciętnego polaka itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam toleruje ten serial jak nie mam co robic to popatrze , co do chlopcow- hmmm troche przesada ale ogolnie niektore zachowania sa prawdziwe np gapienie sie w otwarta lodowke, odkladanie pustych opakowan do lodowki, balagan w pokoju i kilka innych by sie znalazlo to sa typowe zachowania nastolatka wiem bo mam takie ufo w domu rece czasami odpadaja ,co do malego tez fajny ja ma tez takiego 7 latka co czasami takim tekstem walnie ze az dziw ostatnio chcial gre trzecia w miesiacy powiedzialam ze nie mamy juz pieniedzy a on mi na to ze powinnismy oszczedzac , podeszlam wylaczylam mu komputer na pytanie co robisz mamo! odpowiedzialam - przeciez uznales ze trzeba oszczedzac, zaczynamy oszczedzanie od pradu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika 32
A jak Tomek całuje sie z Magdą przy rodzicach,to tez według was jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
monika32 ty masz naprawdę 32 lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo tolerancyjna, ale dziwi mnie to gadanie o "gejostwie". Non stop o tym pieprza. :O A dzieci nie sa normalne, sorry wszystkie 3 to potwory. Bezczelne, rozdarte, wykorzystujace matke, majacy w d***e ojca. :O Gdybym ja takie miala to bym sie powiesila na sznurówce. :O :O No ale jak sie ma takich rodzicow jak w tym serialu to nie dziwota... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliscie?Koniec Rodzinki pl.Dwójka szykuje nowy serial z Karolakiem,Kuną i Królikowskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze. Koniec tego serialiku, który za wszelką cenę chce być amerykański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie !!!! M.in temu serialowi zawdzięczamy serię g***tów wśród 8-10-letnich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za gra w którą gra tomek w odcinku 3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczatkowe serie nawet ogladalam ale teraz Kozuchowska sie tylko drze i to niby ma byc zabawne a tego sie ogladac nie da , jaki normalny rodzic caly dzien sie drze ? i jakie dzieci i wspolmalzonek by to psychicznie wytrzymal , cale 20 min darcia ryja -ot serial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×