Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 22 lata ......................

22 lata i 4 dziecko w drodze.

Polecane posty

Gość łobuss
powaznie masz 22 lata i 4 dziecko w drodze?? Nieweim czy Ci współczuć czy gratulować. Sam mam 23 i córke jedną, ale do tego jeszcze 3 to bym zwariował chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma z PL ma 27 lat i ma piecioro dzieci i jest ok!! a wcale im sie nie przelewa!! mysle ze beda miec wiecej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia bliźniaków
Gratuluję:) Jesteś młoda i dasz radę.Gadaniem ludzi się nie przejmuj zawsze będą gadać.Taka natura:) Mam w rodzinie 2pary bliźniąt i zawsze mówimy że te drugie to z promocji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maja kaja 34
olej głupie komentarze!! na pewno dasz sobie rade :) tym bardziej że finansowo jest ok. gówn... . innym do tego ile masz dzieci, Twoja sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 22 lata i wpadlam
i jestem zalamana a gdzie tu 4 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 31 lat
i piatke dzieci z tym ze jestem po rozwodzie i mam drugiego partnera... jest dobrze,i tobie sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobuss
czym jestes zalamana tym ze bedziesz miala dla kogo zyc, i tym ze w wieku 22 lat poznasz życie??? To jest tylko na plus. w wieku 30 lat inni imprezowicze będą sie budzić z reką w nocniku a Ty bedziesz ustawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia bliźniaków
Jeszcze z własnymi dziećmi na dyskotekę pójdziesz:) Ty będziesz miała swoje już odchowane a koleżanki do pieluch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz mozna myslec ? napewno nie jest to zaden lizak do liazania slodki z jednej strony fajnie , alez drugiej .... wspolczuje ale zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia bliźniaków
Ja tam swoje odchodowałam, i teraz moge już cieszyć sie wibratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycie :) Pokazesz innym ze mozna i bedziesz moglabyc dumna ze wychowlas taka gromadke :) MAm znajoma 21 lat i dwojka w sumie 9 miesiecy roznicy i planowane..A juz mysla o 3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciocia bliźniaków
Nie ładnie tak sie podszywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ale jaja
ja znam laske ktora ma 24lata i piatke dzieci. czterech chlopcow i teraz w pazdzierniku urodzila corcie. sama w tym roku koncze 23lata i pierwsze dziecko w drodze...czworki sobie nie wyobrazam ale nie potepiam, kazdy ma swoje zycie. nie przejmuj sie gadaniem bo to Ty bedziesz te dzieci wychowywac a nie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzyszłaSzczęsliwaPeemeczka
ja ma 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 25
i trzecie w drodze. I nie mogę się doczekać kiedy będziemy już w pełnym zestawie. Just 5 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam podziwiam was dziewczyny ja mam 2 córki i coś nie mogę się zdecydować na trzecie dziecko mój mąż bardzo chce a to ja non stop zwlekam z decyzją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 i
trojke dzieciaczkow, a planuje ostatecznie 5ke, gromadka dzieci to coś cudownego moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci bardzo gratuluję i podziwiam! nie przejmuj sie opinia ludzi, nigdy nie dogodzisz każdemu a zresztą po co? jesteś szczęśliwa, masz szczęśliwy kochający się dom - czego chciec więcej? jestem pewna, że dasz sobie radę, dzieci będą się sobą zajmowac, razem bawic, wakacje rodzinne jak marzenie - ten sam przedzial wiekowy a więc i te same zabawy, rozrywki, filmy i tematy do rozmów a dzieci będą budowac ze sobą i z wami więzi na później, duża wigilia, spotkania rodzinne, mnóstwo rąk do pomocy i serc do kochania uszy do góry i bądź dumna z siebie i swojej rodziny! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam 25
Wzruszają mnie twoje podszywy :P Uważam, że mam wspaniałe dzieci i nie rozumiem całej nagonki na większe rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria12345
Dziewczyno nie załamuj się,dasz radę,ja mam 6 i 45lat na karku, 3 dzieci juz studiuje,a3 w podstawówce ,jestem bardzo dumna bo studenci biorą stypendia naukowe ,moze kiedys to się smiali ze mnie,ale teraz to mi zazdroszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 25 i..
to bylo do mnie ??? Ja pisalam o sobie pod nikogo sie nie podszywam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale sie rozmnażają jak kroliki
ale się rozmnażają jak króliki, a czy was naprawdę stać na utrzymanie tylu dzieci, na danie im wyższego wykształcenia i mieszkania, czy po prostu rodzicie po to aby kosztem dzieci przeżyć ponieważ opieka społeczna i inne instytucje dają wam za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to matkiiii
przecież one nie myślą, u nich dupa rządzi glowa, szkoda tylko dzieci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1990rrrrr
jeju tak szczeże ? tylko ja naprawde prawde piszę to takim mama zawsze wspułczułam :/ jak widze dziewczynę w wieku okolo 22 lat z 2 dzieci to jest mi jej zal a co dopiero z 4 :/ dlaczego? bo taka dziewczyna nic nie użyła nic nie zobaczyła , przeważnie nie bedzie miala dobrej pracy ... moim zdaniem najodpowiedniejszym wiekiem na rodzenie 1 dziecka to cos kolo 25 lat /26 lat ja zamierzam miec gora 2 i to w odstepach z 5 lat ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teee kasia
z taką ortografią to bym ci radziła wcale dzieci nie mieć :O Poucz sie bo cie nawet złomiarz nie bedzie chciał :P Pisać po polsku nie umie a wspUłczuje ludziom :O Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli sie
Powaznie mnie nic nie chcieli dac na dzieci ? Musialam wyemigrowac ? Kuzwa jakim cudem wszystkim daja a nikt nic nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
JA miałam pierwsze w wieku 17 lat drugie 20 facet mnie zdradził kazał usuwać ale ja nie słuchałam go skończyłam szkołe i praktyki . Te opinie ludzi te traktowanie to jest straszne !!! . Ja sobie rade dałam byłam zawsze sama . Teraz już 2 lata jestem w związku z kochanym męszczyzną co dba o mnie i o dzieci no i spodziewam się 3 dziecka i jestem szczęśliwa . Ale ludzie jak ludzie zawsze cię będą oceniać chociaż ja na niko złego słowa nie powiedziałam i wychowuje moje dzieci tak jak nalezy !!Ale przecierpiałam przez ludzi i ich wypowiedzi i komentarze że ja taka a nie inna . Trzeba być dobrej myśli i dbać o swoje dzieci !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwka87
Moj teść wychował 9 dzieci teraz już wszyscy dorosli ,każdy pracuje ma rodzinne i wiecie jak jest fajnie jak wszyscy się spotkają każdy z nich się wspiera mogą jechać do każdego nie są sami !!! Podziwiam teścia bo dzieci o niego dbają a teraz cieszy się z wnuków !! Chociaż ciężko wychować liczne grono ale ich opowieści z dziecinnych lat są naprawdę wesołe każde z nich dbało o brata i siostre i się wspierali najstarsi pracowali i pomagali . Ja trzymaj kciuki mamusie dacie rade ja sama mam 23 i 3 maluszka w drodze ale nie załamuje się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×