Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koc_hanka

szukam kochanka do trójkąta z moim kochankiem:-)

Polecane posty

jak wyżej...mam 41 lat, mój kochanek 34. Jesteśmy atrakcyjni, zadbani i fajni :-) Szukamy mężczyzny ok. 30 lat, który oprócz nienagannej prezencji, fajnego ciała i tego "coś" posiada także spory kawałek mózgu i potrafi go używać:-) w grę wchodzą okolice Warszawy i Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety podaj
Fajne ciało, tzn. mięśniak/ chudzielec/ grubas? Ma się pieprzyć tylko z Tobą czy także z Twoim kachankiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mięśniak, szczupły. I niezbyt zarośnięty na ciele:-) Włosy na głowie jednakże powinien mieć! :-) co na spotkaniu...wszystko, co fantazja i ochota nam podpowie, bez musu jednakże. Jesteśmy otwarci na wiele:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten kto pisze do mnie "kotku" na wstępie, jest od razu skreślony:-) jestem ze śląska, kochanek z warszawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfisdfbiodfbosdnosdfjnsf
to już jest dno i 3 metry mułu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłyy
witam jezeli spelniam wymagania zapraszam na slawek20011@interia.pl dodam nie mam takich dosiwdczen ale ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety podaj
Mam rozumieć, że sama nie wiesz czego chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkrety podaj
Mój email: paul31@op.pl :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetnie wiem czego chcę, wystarczy czytać ze zrozumieniem co piszę! dodam, że nie interesuje mnie bylejaka znajomość. Przed planowaną orgią chciałabym trochę poznać chętnego pana. Wymiana myśli poprzez mail na początek wystarczy:-) a mój post nie jest żadną ściemą i oczekuję również klasy od wypowiadających się... wiem wiem...o klasę na forum trudno:-) joann74.74@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłyy
Basiu no pisze tam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że odpowiadam tylko na te maile, z których coś wynika. Co takiego? Ano to, że potencjalny kandydat wykazuje się kulturą, klasą i inteligencją. Na zaczepki typu :"hej" "cześć" też nie odpowiadam. Jeśli ktoś nie ma pomysłu co napisać, jeśli pisze z błędami i bez wyrazu, nie będzie dla mnie atrakcją w łóżku. zapraszam, a czasu mam sporo:-) wolę szukać trochę dłużej i znaleźć kogo chcę niż "łapać" pierwszego chętnego :-) joann74.74@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlfojvb
ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjkkk
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona_wieczorowa _porą_
a dlaczego słowo "kotku" tak Cię razi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chętna na...
A może być kobieta chętna na nowe doświadczenia? Dwóch przystojniaków i ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuurny
szukasz jszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuurny
czekam na maila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może powiesz mi co ma pisownia z błędami czy jak ty to nazywasz bez wyrazu do umiejętności sexualnych i obycia zachowania sie między ludzmi znam wiele osób które ledwo co skaczyły zawodówkę a jest o czym z nimi porozmawiać i umieją sie zachować niż nie jeden profesor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze, pewnie masz rację. Ludzie są jednak różni i mają różne potrzeby, a moje libido, niestety, jest uwarunkowane na inteligencję w najwyższym wymiarze, co przekłada się też na jakość wyrazu tutaj czy w mailu. Tak już mam:-) jedni wolą blondynki, inni puszyste; inni jeszcze uwielbiają wszystkie kobiety. De gustibus non est disputandum...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...inteligencja, taka którą lubię, jest baaaaardzo seksowna...ale to moje zdanie i nie ma obowiązku się z nim zgadzać. Moich wymagań, czy też raczej oczekiwań i potrzeb jednak nie zmienię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limmm zastanawiające jest że pouczasz kogoś na temat "poziomu" a nie rozumiesz słów które używasz... Poprawnie sklecić :D fajne to w sumie tyle że bez większego sensu. Poziom inteligencji nie jest liczony w ilości błędów a w tym że nie musi się klecić paru zdań a ma się np. łatwość wyrażania swoich myśli (odsyłam do słownika ;) ) Co więcej problem błędów jest o tyle problematyczni że dyslektycy mają wysoki poziom inteligencji nieraz bardzo. :D Więc teoria ze jak ktoś robi błędy to ma niski poziom jest dalece niebezpieczna :D koc_hanka muszę cię zmartwić że jeśli twoje libido jest uwarunkowane NA inteligencję w najwyższym wymiarze (cokolwiek to ma znaczyć) to masz problem. Twój nazwijmy to wielkimi słowami anons trąci prostactwem.... Pomijając wszystko inne to jak by twoim afrodyzjakiem była inteligencja to wymieniała byś ja jako pierwszą cechę a nie jako "także" ;). Ale dobrze że jesteście "atrakcyjni, zadbani i fajni" :D Grunt to dobre samopoczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuurny
i mysliciel999 zjadł przygłupiastą koc_hanke buahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limmm
otóż panie myślicielu Gdybym chciał napisać maila do kobiety, to dołożyłbym wszelkich starań, aby był poprawnie zredagowany i był fajny w treści. (co daje pewien pogląd na autora) Poziom inteligencji jest bezpośrednio związany z zawartością błędów, bo świadczy o piszącym i jego obyciu. Jeśli zależy nam na zrobieniu wrażenia, to staramy się wypaść jak najlepiej. Tym bardziej, że każda małpa o ilorazie powyżej 70 IQ potrafi zainstalować przeglądarkę ze słownikiem. A jeśli tego nawet nie jest w stanie zrobić to jest zwykłym ignorantem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuj
bleeee....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkwa....
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrraaajjj
koc-hanka dala noge!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalijjjaja
ja tez szukam i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prrrrtuba
i gdzie sie podziala ta koc-hanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąąąąądry
zdechła! na szczęście :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×