Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

Gość chciałam i spróbowałam
puk puk znowu nikogo nie zastałam tak mi się chce dwóch kutasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za cicho wołałaś....
Cip, cip, kutaski do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialam i sprobowalam skad
wiesz, ze juz czegos nie zlapalas? mowisz, ze masz stalego partnera a co z pozostalymi?? przeciez tabsy(o ktorysz piszesz_ nie chronia przed chorobami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Dzięki za linki, wolę w domowym zaciszu z wybranymi przez siebie kochankami, w takim klubie to nie wiadomo na kogo sie trafi, no i ryzyko zarażenia większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wijagei
a tez jesteś tak okropnie cytata jak ta laska w linku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
cycki mam o połowę mniejsze, a ty masz takiego dużego kutasa jak oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
na hiszpana wystarczające ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wijagei
wystarczająco dużego:) żadna nie narzekała:)a Ty czarne kutasy tez lubisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
nigdy nie byłam z czarnym, to nie ma dla mnie znaczenia, byle był dobrym kochankiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
zapraszam czytajcie wcześniejsze posty, wpisujcie swoje przezycia, fantazje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
kochałam się z dwoma panami i było mi bosko, chciałabym sie podzielic z wami swoimi spostrzeżeniami i wysłuchać waszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
oh come on..... to opisz cała sytuacje:) Autorko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
trochę już napisałam wcześniej, nie chce się powtarzać, jak masz jakieś pytania to wal śmiało, Ty jakiej płci jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
płci właściwej:) samiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
ja dziewczyny zapraszałam, chce poznać ich opinie, ciebie nie wyganiam, zostań jak masz jakieś doświadczenie w temacie i chcesz je opisać. Teraz muszę wracać do pracy, z chęcią poczytam co napisałeś, treściwie proszę ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igtam
chciałam i spróbowałam:) to spróbuj z kolegami z pracy:) tez opisz:) ja napisze jak będziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcialam i sprobowalam
ponawiam pytanie: skad wiesz, ze nie masz jakiegos syfu w sobie?? mowisz, ze uzywasz tabow bo gumek nie lubisz :D:D. od kiedy tabsy chronia przed choroba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Nie powiedziałam że tabsy chronią mnie przed chorobami, naucz się czytać ze zrozumieniem. Jakoś choroby mnie unikają, chodzę regularnie do gina, kontroluje swoje zdrowie, nie sypiam z każdym napotkanym, kocham się tylko ze stałym sprawdzonym partnerem. Dlaczego tak interesuje cię moje zdrowie, bez obaw nie daje każdemu napotkanemu, szanuję się, nie znaczy to że nie mam ochoty żeby powturzyć sex na 2 grube kutasy. Idż zbawiać niegrzeczne kobiety gdzie indziej, pomyliłeś miejsca, a może zaraziłeś się i szukasz teraz osoby na której możesz się wyżyć, pudło nie trafiłeś na odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do chcialam i sprobowalam
a skad wiesz czy drugi nie byl chory? poza tym chyba nie chcesz powiedziec, ze robisz regulanrie badania na HIV i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co tak milczycie
???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowych !!! nie odzywalam sie bo bo mialam ciagle penisy w buzi - hihi ....stoi czekasz na reszte numeru ze stojacym peniskiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam i sprobowalam fajnie sobie poczynasz, lubie to jest tu pare lasek, ktore gdyby sie spotkaly to byloby wspaniale uwielbiam ruchanie w kilkoro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam i spróbowałam
Witam Cię bylanastolatka, dziękuje za komplement. Może rozwiniesz ten temat z kutaskami w buzi ;-) ile i w jakich pozycjach, teraz mam niestety tylko jednego kutaska do obrabiania i zazdroszczę Ci doznań. Chociaż opisz jak Cie biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie sie spodobaly teksty Pan w tym dziale:-) . Oczywiscie nie mam zadnej pewnosci, ze nie sa to przypadkiem faceci z rozdwojeniem jazni, ale nie wszystkie dziewczyny sa na szczescie niewinne w slowach i czynach :-) . I choc to temat "chcialabym sprobowac" to jako facet (moze dlatego, ze mam dwadziescia kilka lat) marze o czyms dosc hmm analogicznym. Niestety albo mam pecha trafiajac na niewlasciwe dziewczeta (choc szanuje ich zdanie i wybory), bo zazwyczaj nawet spotkanie pary dziewczat konczy sie na probie poderwanie mnie przez jedna, a lekkiej ozieblosci(moze na zasadzie to moja kolezanka, wiec nie chce jej przeszkadzac) ze strony drugiej :-( . Moim marzeniem jest pierwsze spotkanie z przynajmniej dwoma dziewczynami. Choc, zwlaszcza gdy beda bi chcialbym by bylo ich wiecej. Ja oczywiscie dalbym z siebie wszystko, przygotowujac sie nawet specjalnie - dosc latwo zwieksza sie liczbe i moc wytryskow (oczywiscie do pewnej granicy) stosujac asceze na iles dni przed.... Na drugi raz - w zaleznosci od preferencji dziewczat zorganizowac cos w rodzaju wiekszego spotkania - nawet siedmiu facetow (jestem przekonany, ze przynajmniej piatka zwlaszcza po kolei moze byc dla Was niezla zabawa). Moze grupa za jednym razem dla Wszystkich dziewczat, albo kazde spotkanie osobno dla Wybranej... Tak wiec jesli macie ochote - to nie tylko piszcie w tym watku, ale odezwijcie sie emailem :-), jestem jak najbardziej realny w tym nierealnym swiecie - ale wiecej danych/zdjec juz na priva...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×