Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

NocnyMotyl Ty wolała byś ssać wibrator pewnie niż w tyłku mieć podczas takiej zabawy :] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ejj zamiast drugiego kolesia wibrator... oczywiście nie dla tych które lubią ssać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięcia studenta z NigeriA
i po chuj grzebiecie w takich starociach, autorka pewnie zaruchana na śmierć a debile będą spotkanie proponować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek1
hej ja się ruchałem ze swoim kuzynem co ma 13lat,a ja mam 15,ruchaliśmy się u niego w domu i mu opciongałem,a teraz 11 letni brat mi wali konia a ja mu biore do buzi i jest fajnie,ja jestem gejem ,jak chce napisać jakiś fajny chłopczyk w wieku mojego brata lub młodszy to mój nr tel 794991620 jestem z Katowic ja jestem w 2kl. gimnazjum,a chciałbym se?ja robiłem to z kuzynem i jest super,loda tez robiłem kuzynkowi i bratu co ma 11lat,ale marcinowi było dobrze,szkoda że niema jeszcze wytrysku,kuzyn też niema a ma 13lat,ja mam 15 i już mi leci sperma przeźroczysta z białym.Chodzę do Gimnazjum nr 16 w Katowicach i mam wyjebane na to że ktoś się dowie z budy że jestem gejem i rucham brata młoszego i kuzyna.Jestem dumny z tego że ich rucham.Rajanie i Kamilu z mojego bloku was też chcę ruchać.Łukasz jesteś pierdolnięty!!!Nie lubię cię już!!!A ja jestem pedziem i zbokiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidek1
hej ja się ruchałem ze swoim kuzynem co ma 13lat,a ja mam 15,ruchaliśmy się u niego w domu i mu opciongałem,a teraz 11 letni brat mi wali konia a ja mu biore do buzi i jest fajnie,ja jestem gejem ,jak chce napisać jakiś fajny chłopczyk w wieku mojego brata lub młodszy to mój nr tel 794991620 jestem z Katowic ja jestem w 2kl. gimnazjum,a chciałbym se?ja robiłem to z kuzynem i jest super,loda tez robiłem kuzynkowi i bratu co ma 11lat,ale marcinowi było dobrze,szkoda że niema jeszcze wytrysku,kuzyn też niema a ma 13lat,ja mam 15 i już mi leci sperma przeźroczysta z białym.Chodzę do Gimnazjum nr 16 w Katowicach i mam wyjebane na to że ktoś się dowie z budy że jestem gejem i rucham brata młoszego i kuzyna.Jestem dumny z tego że ich rucham.Rajanie i Kamilu z mojego bloku was też chcę ruchać.Łukasz jesteś pierdolnięty!!!Nie lubię cię już!!!A ja jestem pedziem i zbokiem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikita 38lat
skarbie takie rzeczy to dzieci juz w gimnzjum robia jak mialam 18 lat to tez bylam zakochana i glupia wyszlam za maz przy trzydziestce zaczelam zdradzac bo po h...uj mi takie zycie a teraz mam 38 lat i lubie jak na imprezach integracyjnych ladujamnie na trzy baty a szkoda ze mam przegrodke w nosie bo bym obrabiala czterech na raz to jest najpiekniejsze co moze byc .tylko zaznacz ze maja cie traktowac jak dame a nie miesao .brrrr poleeecccamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam 18 cm i to grunego Odpisz na wit-hen@wp.pl To sie umówimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość para nago
Bylismy z mezem na seksie grupowym bylo cudownie spelnilam wszystki swoje marzenia dymalo mni chyba z osmiu facetow pieciu mialsm naraz dymali mnie jak chcieli bylam zalana cala sperma bo po kolei zaczeli sie spuszczac.Jak sie umylam to zaczelo sie od nowa dwoch mialam w c***e trzeci w dupce czwartemu obciagakam i nastepnym walilamkonia tego nie zapomne jeszcze chce miec czarnego k****a wielkiego i grubego maz powiedzial ze mi to marzenie speli trzymam go za slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do para nago ja miałam czarnego, a nawet trzy czarne szkoda że nie naraz i powiem Ci kochaniutka, że to będzie lepsze niż tych ośmiu wierz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakas chetna z podkarpacia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam doświadczenie, ale jeżeli chcesz spełniaj swoje fantazje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z sanatorium
Byłem niedawno w sanatorium i przy stoliku miałem taką parę gdzie ona około 50 zdrowa maszyna a on ok 60 zchoroway dziadzio zaprosili mnie kiedyś na mecz bo to akurat mistrzostwa były a ja nie miałem telewizora w pokoju kupiłem parę dobrych piwek i poszedłem. Mecz akurat decydował o tym że nasi jadą do domu. Barbara bo tak miała na imię pani wyszła do łazienki a Stefan zapytał mnie czy nie wypieściłbym jego żony bo jemu rzadko staje a ona jednak ma potrzeby . Gdy wyszła on zaczął ją dotykać a potem ja przejąłem pałeczkę widać było gołym okiem że to było zaplanowane przez nich tylko ja o niczym nie wiedziałem. Wiła się podemną jak żmija a jęki i stęki takie były ze dwie kobiety co mieszkały za ścianą tylko się do mnie uśmiechały następnego dnia. Zalałem Barbarę dosyć szybko chociaż mam 48 lat ale ona mnie wyprzedziła z orgamem po czym się okazało że i Stefan jest gotowy gdzie wcześniej podobno od dwóch miesięcy nic nie było jak skończył po godzinie ja już byłem gotowy i Basia dosiadła mnie na jeźdźca teraz to i ja wytrzymałem ze 40 minut. Wyszedłem od nich o 1,30. Na drugi dzień rano jak czekałem na zabieg Basia mi szepnęła do ucha ze jutro też jest mecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzy cztery razy w miesiącu uprawiamy z mężem seks grupowy wtedy zawsze tak mam że ktoś mnie liże a ja innemu obciągam jest to super zabawa ale ja najbardziej lubię jak panowie posuwają mnie w obie dziurki na raz albo jak dwa k***ski są w jednej dziurce wtedy jestem tak fajnie wypełniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×