Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bylanastolatka

chcialabym sprobowac

Polecane posty

o matko, ale tu się zrobiło gorąco :D a ja sama wybieram na widelce, na które się nadziewam, tak że ewentualnie możecie zgłaszać kandydatury, które może zostaną rozpatrzone w przyszłości ;) ale chwalić się możenia- z bylanastolatką chętnie pooglądamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylanastolatka- raczej nie wylizuję męskich dziurek (tzn. owszem zdarzyło się, ale jakąś wielką fanką nie jestem). A w drugą stronę- za wylizanie tyłeczka się nie obrażę, zwłaszcza przed analem ;) a jak z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukający- serio nie jesteś desperatem :> po tym co się dzieje w tym temacie można pomyśleć, że wszyscy jesteśmy lekko zdesperowani ;) no a przynajmniej konkretnie nagrzani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksiskeisiis
chetnie też bym czegoś takiego spróbowała z ostrą jazdą na koniec..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam miec wylizany odbyt facetowi na zyczenie choc czesto jak robie loda wkladam mu palec do tylka, to go jeszcze bardziej nakreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam byla.. :) co trochę ochłonę, to zaraz musisz jakiś dobry temat zacząć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na tyle zeby robic i wklejac fotki:)Bylanastolatka,co tu opisywac,fiut jak fiut.Nie liczy sie sprzet,tylko operator;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksiskeisiis
ja wam zapodam temat. chce mi się seksu w trójkącie z nim i nią..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukający- bylanastolatka oczekuje opowieści o grubym żylastym fiucie, bo uwierz, że fiut fiutowi nie równy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla...- co do anala, to całkowicie sie z Tobą zgadzam- znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uf, popłynęłaś z tą fantazją :> no nie mogę, jeśli dzisiaj nic nie upoluję tzn. długiego, grubego, żylastego przyrośniętego do jakiegoś odpowiedniego faceta to chyba umrę. Da się umrzeć z braku.. fiuta w ustach? haha ;) ja kiedyś anala nie lubiłam- dopóki nie spotkałam odpowiedniego kochanka.. od czasu do czasu to miła odmiana- ale tylko w gumce i żadnego przekładania do drugiej dziurki- trzeba dbać o zdrowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaMariaWesołowska
Witam, powiem szczerze że myślę o tym od dłuższego czasu by to powtórzyć. Seks z 2 facetami strasznie mnie kręci. Uwielbiam trójkąty. Raz brałam udział w trójkącie ale 2k + facet ale to było bez sensu i wyszłam w połowie. Laska się ze mne śmiała, jak coś pisnęłam, patrzyła się na mnie jak się seksiliśmy jakby nie wiedziała co robimy. Ciągle wciągała brzuch.... Tragedia. Uwielbiam seks. Zawsze widząc fajnego faceta wyobrażam sobie, że mu robię laskę. Uwielbiam LODY :D Kocham to. Duży, żylasty, gorący fiut to jest to :)))) Laski też mnie podniecają. Miałam w liceum koleżankę z którą byłam przez jakieś kilka miesięcy. Kochałyśmy się jak króliki :) Głupio powiedzieć, ale dziewictwo straciłam z wibratorem :) Kocham kobiece piersi, a że sama mam duze to wolę małe :) Takie są słodkie :))) Teraz "niestety" mam już męża, więc 2m+ja odpada, ale mam pozwolenie na seks lesbijski, bo wie że libido mam ogromne. Kiedyś już się pieściłam z facetami trzema, ale niestety musieliśmy to przełożyć..... Jak zaaranżować takie spotkanie? zawsze to ja namawiałam :D najpeirw jakieś delikatne sugestie, a jak ktoś podłapie to idziemy dalej :) Miałam raz podobnie jak laska co pisała wcześniej - raz nakrył mnie i przyjaciela kolega i wszedł do pokoju. Siedziałam akurat na chłopaku, a ten podszedł od tyłu, objął moje piersi i zaczął ssać sutki. Myślałam, że odpłynę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×