Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam ochotę na wczasy

Kto mi poleci dobre biuro podróży?

Polecane posty

Gość mam ochotę na wczasy

Chciałabym pojechać na fajne i niedrogie wczasy w lipcu lub sierpniu,z mężem i córką.Np. do Grecji.Nigdy nie korzystaliśmy z biur podróży.Czy ktoś z was mógłby mi polecić jakieś rzetelne biuro bez przykrych niespodzianek po przylocie.Macie jakieś sprawdzone biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ochotę na wczasy
Mogłam się tego spodziewać po kafe. Jakbym spytała o polecenie lekarza do aborcji to zaraz by się każdy zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do - -mam ochotę na wczasy
to ty nie wiesz że na kafe sie o takie rzeczy nie pyta.tu siedza półgłówki gadajace o seksie,zdradach i dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jedziemy na wczasy do Grecji, a dokladniej do Olimpic Beach, na Riwiere, z Funclubem. Mamy 4-letnia corke i wybralismy hotel, gdzie dziecko moze jechac za darmo (do 4 lat). Tylko to biuro oferuje wczasy autokarowe, a Ty piszesz o locie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokdjrjfn
ania obawiam się ze juz "po ptokach":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irmina32
A nie myśłałaś o rezerwacji przez internet? My z mężem jesteśmy strasznie zabiegani i rezerwujemy bilety i hotel na stronie http://www.tanieloty-online.pl/ W zeszłym roku byliśmy na Santorini (cudowne miejsce!) z naszą 3-letnią wtedy Oliwką, trafiliśmy na bardzo fajny hotel, który okazał się być w 100% z jego opisem na tej stronie. Trafiliśmy wtedy też na promocję jednej z linii lotniczych i cały wyjazd aż tak dużo nas nie wyniósł. Przeszukaj sobie ofertę na tej stronce, może akurat coś Ci wpadnie w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKa23
To ja mogę zarekomendować biuro podróży poznań http://www.travelstyle.pl/ Szczególnie fajne oferty mają dla: wyjazdy motywacyjne, wyjazdy zagraniczne dla firm, wyjazdy incentive...Byłam z nimi w grecji i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od bardzo dawna korzystam z usług biura podróży Rospond. Mają bardzo ciekawą ofertę wycieczek, także do ciepłych krajów. I nie ma przykrych niespodzianek, że coś miało być, a tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie patrz na biuro!! My jak wybieramy wakacje zawsze najpierw patrzymy na cene. To z jakim biurem polecisz nie ma znaczenia, patrz tylko by było to w miare znane biuro i które już troche istnieje na naszym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balabina
te biura co podajecie, to jakies biura-krzaki:O Korzystaj z normalnych znanych biur! - Itaka, Rainbow Tours, Neckerman, a oferte wybierz nie po cenie , czytaj uwaznei warunki, ogladaj zdjeca, sprawdzaj i jeszcze raz sprawdzaj, tak naparwde biuro jest na drugim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carrie2
Ja mam sprawdzone biuro, a w zasadzie dwa. Przez lata jeździłam z Rainbow Tours, a ostatnio przerzuciłam się na BeeFree, bo jakoś oferty mi bardziej pasują. Oba biura godne zaufania, zwłaszcza, że mniej znane BeeFree to twór Rainbow Tours. Z BeeFree byłam na bardzo taniej wycieczce w Tunezji w tym roku, a w zeszłym w Turcji i nie było żadnych przykrych niespodzianek, wręcz przeciwnie - wszystko dopięte na ostatni guzik, żadnych posypań planu itp. Świetna opieka, fajne ośrodki, bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej jechać z biurem, które ktoś już wcześniej ze znajomych sprawdził. Wtedy ma się przynajmniej pewność, że jest w miarę sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z całą pewnością siebie mogę Ci polecić biuro BIS w Łodzi (http://www.bislcc.pl/). Ja właśnie "z nimi" leciałam do Grecji z moim mężem i córcią i naprawdę miło wspominamy ten wyjazd. Mieliśmy fajny hotel, świetnych animatorów, smaczne jedzenie i wysoki standard wypoczynku po naprawdę fajnych cenach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luca2222
Powiem Ci, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością obsługi przez biuro www.planujemywakacje.pl. Doskonały kontakt online. Wystarczyło kilka minut, żebym sobie zarezerwował wczasy na Kanarach. Mają bardzo dobrą, przejrzystą wyszukiwarkę, gdzie możesz sobie określić dokładny kierunek wyjazdu, cenę, typ transportu i inne szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartek333
My z żoną to dużo podróżujemy, jak tylko mamy jakieś kilka dni wolnego to szukamy last minute w dobrej cenie, głównie przez internet, bo najszybciej. Ostatnio jakoś przypadkowo trafiłem na stronę www.odlotowepodroze.pl i tu mają multum promocyjnych ofert od praktycznie wszystkich znanych organizatorów. Także wystarczy kilka kliknięć i można kupić sobie wycieczkę bez wychodzenia z domu w pełni bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Ciekawe pomysły wyjazdowe mają na stronie www.planetescape.pl . Kupowaliśmy tutaj podróż poślubną w Malediwy. Jest to miejsce idealne dla zakochanych, pogoda, klimat, plaże, ocean...warunki sprzyjają ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z reka na sercu polecam Tui

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zawsze ci najwięksi touroperatorzy są najlepsi. ja korzystam już od dobrych kilku lat z mniej komercyjnego biura podróży www.pantur.pl . mają fajne oferty nie tylko dla dorosłych ale również masę obozów i kolonii dla dzieci z czego głównie korzystamy wysyłając co roku syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwww
Hej, przejrzyjcie też oferty z Ela-Travel. Ich adres to Rynek Zygmunta Augusta 15/2 w Augustowie. Tam możecie znaleźć wiele ciekawych wycieczek ;) Oprócz tego, różne wyjazdy na przykład na Zielone Szkoły, wycieczki objazdowe i pielgrzymki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borymana
Wejdź sobie tutaj https://www.fru.pl Tu są tanie loty, wg mnie świetna opcja by samemu zaplanować wycieczkę bez biura.. Na pewno wakacj***ardziej cieszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie korzystało się wcześniej z wyjazdów organizowanych, polecam za pierwszym razem wybrać się do biura czy agencji i pogadać o tym, jak to wygląda. Pracownicy powinni rozwiać wątpliwości i doradzić ofertę. Ja korzystam z usług biura Ela-Travel, ich stronka jest tutaj www.ela-travel.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z okolic Poznania. Długo zastanawiałam się jakie biuro podróży wybrać. W końcu wybrałam Itakę w Galerii Malta. Bardzo fajne babeczki tam pracują doradziły wycieczkę, odpowiedziały na każde pytanie. Wraz z mężem nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń do tego biura, podróż była niezapomniana, więc polecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę po Polsce i po Europie z http://variustur.pl/ działają od 1990 roku. Nie mam nigdy zastrzeżeń co do wycieczek, które organizują i o to chodzi, żeby się dobrze bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzopolecam
W biurze Grześkowicz mają bardzo fajną ofertę jeśli chodzi o Grecję. Samo zakwaterowanie w Kokkino Nero, wycieczka do Aten, na stoki Olimpu... Można i pozwiedzać i wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiunia812
Sprawdź agencję Planujemy Wakacje. Kilka razy wykupiłam u nich wycieczki do Włoch i Hiszpanii i za każdym razem byłam zadowolona z organizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigima
ja jestem zadowolona z Coral Travel - biuro jest ubezpieczone, sprawdzone i ma bogatą oferte wyjazdową. myślę ze warto bo można na prawdę znaleźć ciekawe opcje dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×