Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autor 577

Poszukuję absolwentów filologii - różne języki

Polecane posty

Gość Autor 577

Witam Państwa, Jestem autorem i współpracownikiem autorów publikacji książkowych o charakterze popularnonaukowym z dziedziny najnowszej historii oraz prawa i ekonomii, a także publikacji z dziedziny literatura faktu. Z uwagi na wygórowane oczekiwania wydawnictw wprowadzających tytuły na rynki innych państw (honorarium autorskie na poziomie 5%-15% ceny egzemplarza i bardzo ograniczone działania promocyjne, co czyni książkę "martwą" dla odbiorców, drogą i ograniczoną praktycznie wyłącznie do roli broszurek dla wykładowców) postanowiłem we własnym zakresie dystrybuować książki w postaci tanich e-booków, co jest bardzo popularną formą m.in. w USA, państwach Europy Zachodniej, ale i w dalekiej Azji. W związku z tym, poszukuję osób, które podjęłyby się tłumaczenia na zasadzie podziału zysku - 50% na 50% od każdego sprzedanego egzemplarza. Ile można zarobić? Różnie - niektóre książki przynoszą zyski rzędu kilku tysięcy euro, inne kilkudziesięciu, a inne niestety dużo mniej. Sam ocenisz, czy proponowany przeze mnie temat wzbudza Twoje zainteresowanie i w Twojej ocenie ma szansę na znalezienie klientów. Jeśli znasz w stopniu odpowiednim język obcy, chcesz dołożyć do swego CV tłumaczenia książek (nie powieści - publikacje popularnonaukowe i literatura faktu) i akceptujesz rozliczenie w postaci podziału zysku pół na pół, proszę o kontakt: autor-publikacji@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×