Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

poomelka - ale nie martw se dwie starcza , kazda powolutku z osobna uloze do snu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość student_fizyki_ujk
co za los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomelka już chyba śpisz??:) a ja zgłodniałam ...Sebastos umiesz gotować :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mi nie zaszkodzi Mary od czasu do czasu :D hobby to co nam ugotujesz::)? nono lubie jak facet gotuje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już będę chyba uciekać...jeszcze może film obejrzę w tv:) Dobranoc nocne marki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkich snoe Mary :) 🖐️ dobrze - rozne rzeczy , lubie eksperymentowac ....w kuchni rowniez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to ja poproszę o lazanie ... no znowu sobie smaku narobiłam :D widziałam że na autach się znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etatowa podszywaczka
Lubię wygryzać rodzynki z winorośli mojego taty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak , oprocz gotowania :P uwielbiam samochody , a szczegolnie BMW , poza tym jestem lakiernikiem samochodowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakie auto pasuje do osoby która wiele podróżuje, pakowne, mało palące ( ze względu na kilometry) i ładne ....?? mieszkasz w Katowicach , znam jedną osobę z Katowic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na pierwsze auto więcej niż 15 tyś nie opłaca się dawać prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czesc Marzena. Chyba z poł roku tutaj nie wchodzilem i od razu trafilem na ciebie. Widze szalejesz z tematami, niezły tasiemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dominik aż mi się buzia uśmiecha teraz:D ostatnio chciałam założyć topik .... nie miałam się z kim kłócić :) no i wydałeś moje imię ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko praca i praca, jakoś ten czas zapierdziela tak szybko. Tak jakbym wczoraj tutaj wchodził a minęło tyle miesięcy. Autko kupujesz, to ja polecam alfe. Kupi piękną sztuke 156 czy 147. Dużo pali, droga w utrzymaniu ale to nie istotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zainteresowanie tobą wśród mężczyzn będzie o wiele większe, choć bez tego nie wątpie że jest spore. Ale jednak u mnie miałabyś dodatkowe bonusowe punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebastos ładne,podoba mi się ... słyszałam że deselki kupować bardziej bardziej się opłaca chciałam Mercedesa ale każdy mi odradza a tak mi się podobają :( Dominik kupuje, muszę spojrzeć na to ile pali bo bardzo dużo kilometrów rocznie będę nim robić i cena też jest ważna ...aż tak rozrzutna nie jestem :D co cię dzisiaj tu przygnało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz Dominik że mam podrywać mężczyzn na auto ?:) jakoś bym to teraz nazwała ale ugryzę się w język ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawieszenie i awaryjnosc wele pozostawiaja do zyczenia w alfie....Sa to ladne samochody , ale drogie w utrzymaniu , a mercedesy to najlepsze z lat 80-tych i 90-tych sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×