Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

oj nie ja choruje na A 180 , kolega powiedział mi że mogę kupić tylko na sprzedaż, nie opłaca się ... a taki ładny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz jak ja widzę laskę w nietuzinkowym samochodzie, szczególnie jeżeli to jest zabytek to ja już jestem nią zachwycony. Ale niestety kobiety rzadko są pasjonatkami samochodów, praktycznie zawsze dla kobiety to tylko kupa złomu mająca ją przwiesć z punktu A do punktu B. Chociaż czasami też zaskakujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakim roczniku Alfy mówisz Dominik? teraz patrze ...piękne muszę przyznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awaryjnośc alfy głownie bierze się z tego że ludzi nie stać na te samochody. Żle serwisowane, oszczędzanie na częściach i później kończy się to powielaniem mitów o usterkowości. Choć mimo tego tak trwałe nigdy nie będą jak niemieckie. Pracujesz gdzieś w warsztacie czy masz własny zakład? Też jestem ze Śląska i szukalem nie dawno lakiernika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają dużą utratę wartości, więc stosunkowo młode sztuki idzie kupić, 2003. Biorąc pod uwagę ze nowe kosztowały ponad cztery razy tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
166 to jest w ogóle kosmos. Przecież stary trup kosztujący grosze a wciąż robi wrażenie. Szczególnie wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wygladu sa piekne a i jaki wypas maja konkretny.Choc ja tam kocham beemki , ale taka alfa jest sliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podejmujesz się u siebie robienia całościówek? Bo teraz to ciezko znaleźć fachowca, sami biznesmeni, co prysną jeden element za 700zł i tyle. Całych nie chcą brać bo za dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo bmw to jest legenda majaca swój styl w każdym modelu, choć te nowe to kosztują strasznie dużo. Zwykłą trójka w podstawie 115 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat w Toyocie pracowalem Marzeno :P i sa to bardzo dobre wozy z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po popijawie, ale nie dam rady pisac. kocham Was i mam na lebie odbitą puszke, bo zachcialo m sie cwaniakowac przed facetami :P Dobranoc :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie robie calych wozow , raz ze az takich warunkow super nie mam a dwa to fakt malo oplacalne , ja w miedzy czasie zrobie kilka szybkich pilek i bede mial te same siano co za ten caly woz.A zmiana koloru to juz w ogole odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadze że będzie do ciebie pasowało. Ale nie wiedziałem ze twoje imię to tajemnica i dlatego je upubliczniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie każdemu je ujawniam ...ale może każdy ostatnim razem już przeczytał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako istny popierdoleniec na punkcie samochodów mam ich kilka, ale to jest wiadomo forum więc nie pisać jakie. Mam włąśnie ejden samochód do zrobienia w całości, razem z wnętrzem, komora silnika itd. Jak się pytałem w warsztatach to każdy kręcil głową. Wiec jak się wkurze to sam go opiernicze choć warunków nie mam bo tylko zwykły garaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec D4D to sa diesle malo naprawde , miejski yaris potrafi po miescie spalic 4-5 litrow , sam jezdzilem :) A taka rav-ka w dieslu to spali na trasie z 6-7 , a po miescie to zalezy od jazdy ale mysle ze kolo 10 spokojnie , moze mnij troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy robicie z tymi autami ?? na zmianę jeździcie ?? ja miałam swój kochany samochodzik ale odzyskać go nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam że naprawdę coraz bardziej podoba mi się to autko .... pierwszy raz od X czasu chyba się w nim zakochałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×