Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Gość sakwa
włożyłam sobie dwa paluszki w cipkę jest mi w pytę zajebiaszczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakwa
naprawdę dziecinne ale ciesze sie ze zauwarzył mnie ktoś ale cel w podszyciu bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po kakao .... Sebuś no tą piosenką teraz przywołałeś wspominania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie dowiedzialem , ze jestem falszywym hujem , ktory wchodzi kazdej dziewczynie do....... Widac jak ktos nie gnoi i nie wyzywa od najgorszych , tylko pogada pozartuje to od razu lizus , dwulicowiec itp :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakwa
pewnie jesteś gogusiem w okularkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seba ja nie wiem co Ty im robisz... ale juz pare razy widzialam ze pomarancze Cie atakuja... cos mi sie wydaje ze to sa jakies lale z ktorymi pisales...a pozniej zobaczyly ze Ty piszesz z wiecej osobami... nie chce nikogo obrazac ale cos mi sie wydaje ze ta cala julka wodna tez taka byla... focha strzelila i czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś kto to powiedział?? Iness to co masz do jedzonka.... jeszcze mi mięsko zostało chcesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olagunia
" Seba ja nie wiem co Ty im robisz... ale juz pare razy widzialam ze pomarancze Cie atakuja... cos mi sie wydaje ze to sa jakies lale z ktorymi pisales...a pozniej zobaczyly ze Ty piszesz z wiecej osobami... nie chce nikogo obrazac ale cos mi sie wydaje ze ta cala julka wodna tez taka byla... focha strzelila i czesc " jak dobie tak czytam tego prawika to nie sądzę bym za darmo takiego chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×