Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

To ja też uciekam...dobranoc wszystkim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan dobrze
a ci tak szybciutko tyly dajecie??:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....tak myślałam ...wszyscy śpią!!! ineesittka...obudził Cię TT tym zapachem kawy?...czy ino naobiecywał, naobiecywał...???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) oj ja już nie śpię od 8 i już stoję na baczność na stanowisk pracy :) fortuśka znasz to "obiecanki cacanki....??" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Jak Wam mija pierwszy dzień wiosny?;) U mnie słoneczko trochę świeci. Ciepło jest, aż chce się żyć:D Miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D sama sie obudzilam, Ten dalej spi...straszny z niego spioch ;) w nocy byl taki hmmm... zajety kobietami , ze teraz borok musi odespac :P u mnie w koncu pieknie swieci sloneczko :D snieg topnieje i moze w koncu i do mnie dotrze wiosna :) zrobilam sobie male zakupy na obiadek, teraz czekam na natchnienie aby go ugotowac popijajac kawe i zajadajac wielkiego paczka :D co tam u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie... ja jeszcze jestem...musiałam coś napisać:) czyli tyle naobiecywałeś i kompletne zero wyszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak to jesteśmy w komplecie ...ja od czasu do czasu wejdę bo jeszcze coś kończę... nie uciekać mi z topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś mało rozmownie :) z kilku powodów ;) Ale jestem jestem i się udzielać będę :) Ja nie mruczę i na pewno nie słodko :D raczej jak śpię to przypomina warkot ciągnika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nigdzie nie wybieram...no tylko do łóżka się przeniosę, ale z laptokiem:D (coś musi mnie grzać:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×