Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

a i jeszcze jakie menu sobie życzysz?? nie chce popełnić gafy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, bo nie wyrobisz z tymi kolacjami :D biedny Sebastos chyba się nie doczeka :P a wybacz.. to Sebastos miał zająć się kolacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS jak już wylądujesz w wilczym ciele to daj w jakiś sposób znać. Moze się spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotleciki jeszcze są, przesłać pocztą z świecami czy bez :D?? oj Sebastos nie wie na którą się zdecydować .... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS może kiedyś my będziemy wyglądać tak jak te dwa wilki na zdjęciu :D Chyba, ze faktycznie będziesz typem samotnika, choc kto wie czy i ja taka nie będę. Może spotkamy się biegnąc samotnie przez ciemny las :) Piękne zdjęcie, zazdroszczę Ci specyficznego hobby :) Zazdroszczę Ci bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, jasne, ze słyszałam. W dodatku każdemu powtarzam te słowa, ale nie wiem czy sama chciałabym po 40 jeszcze żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, bo to są powolne kroczki ku starości, której na dzien dzisiejszy się boję, i mówiąc krótko i zwięźle - nie chcę być stara, choć taka jest kolej rzeczy. Poza tym czasy robią się coraz bardziej beznadziejne, a ja wątpię w to czy zdołam się w nich odnaleźć, kiedy trudno jest odnaleźć mi się już teraz. SS, skoro i ja i Ty mamy nadzieję na to, że w następnym życiu będziemy wilkami, być może na siebie natrafimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja starości się nie boję i zmian też nie ...zawsze mogę się gdzieś zaszyć :) bardziej się boję czegoś innego ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS jeszcze nie, ale tak jak napisałam jest wiek, kiedy już powoli zbliżasz się do tej cholernej starości. Dlatego też kiedyś marzyłam o tym, aby mieć chatkę w górach, w której będę mogła się zaszyć i uchronić przed obrzydliwościami tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, czego się boisz bardziej ? i o jakim fanie mowiłas ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no pięknie, dobrze, nie wiedziałam,że rozmawiam tutaj z taką Gwiazdą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS jasne, że nie warto, ale w pewnym momencie staje się to bardziej widoczne i odczuwalne, a póki co nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym faceci lepiej starzeją się od kobiet :) Już tak późna godzina, a ja o 6 muszę wstać. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie autograf :classic_cool: - wyśle mailem :D jeżeli mam szczerze napisać czego .... śmierci , starości nie bo i tak nas czeka ale boje się że kiedyś już nie będę taka silna,twarda ...opuszczą mnie siły i nie będę wstanie reagować na każda katastrofę u osób najbliższych, chodzi mi o siostry no to się rozpisałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem bardzo ciekawa co jest po śmierci, ale trochę mam nadzieję, że nic i wszystko się kończy, bo nie jestem dobrym człowiekiem. Wiecie czego ja się jeszcze boję ? Oczywiście to może zdarzyć się w każdym wieku. Boję się w każdym razie, że moje życie, ciało, a nawet pora jedzenia uzależnione staną od innych ludzi. Mówiąc jasno, boję się, że stanę się warzywem. A mam taki przypadek w rodzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, dzięki za wiarę we mnie, ale nie przeceniaj moich możliwości :P W pracy została mi jeszcze może łyżeczka kawy tylko. I to jest to, czego boję się w dniu jutrzejszym, a raczej dzisiejszym już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS, to jest raj ? Zwyczajnie brak mi słów. Nie ma z resztą takich, które opisałaby co czuję patrząc na takie krajobrazy, nawet na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę tak dobra i podrzucę kawę w termosie pod sam nos:D SS no nie dziwie się , widoki świetne ....chciałabym mieć takie za oknem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, oo dziękuję :) Tylko niech będzie to porządna sieczka, która postawi mnie mocno na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS to dla mnie musisz mieć specjalne wiaderko na kawę ...ja pije tonami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SS Teraz jestem już konkretnie zdecydowana na przyjazd do Ciebie :) Dziękuję za te zdjęcia, bo dzięki nim czuje pewien spokój i zasypiając będę myślała o tym, jak wspaniale byłoby się znaleźć w takim miejscu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×