Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

też widziałam ostatnio w tv mężczyznę 80 lat - całe ciało wytatuowane nie znalazłbyś żadnego skrawka ciała - tak przypuszczam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie moja droga , poniewaz nie wiem czy zdajesz sobie sprawe ale do rozprawy rozwodowej nie doszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najleosze e ten indianin zostal zrobiony z czgos innego :D On tam mial cos z doda co mialo wspolnego wytatuowane i jak sie rozstali to go rzerobil , to musial dopiero kumaty jasiu robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopuj Indiana :-P czy ja mam tylko takie wrażenie dziwne ale to kafe coś się zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo nie chciałam wnosić o rozwód wiedziałam że się jeszcze namyślisz i wrócisz :-P to i tak ładnie zakryło - ale przypuszczam że cena za ten tatuaż też była piękna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skopiowanie nie wchodzi w gre :P Jetem indywidualista i musze miec cos jedynego w swoim rodzaju ;) Moze byc indianin , ale inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas to ja ostatnio oglądałam - coś na romantyzmy mnie brało :-P na gorsze - nie mówię o tobie, żebyś nie biegał znów z papierami ;-)-:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i tak koles wykonal kawal dobrej roboty , a te szmatlawce to tylko szukaja dziury w calym :o Za newsa by sprzedali rodzine :o A odnosnie ludzi to kogo masz na mysli ? Napisz na meila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam faceta, którego kocham, jednakże pomimo to czasem myślę o byłym. Nie darzę go jakąkolwiek sympatią, czy też tęsknotą, tak po prostu wspominam. Jestem na siebie za to zła, ale nie umiem ot tak przestać o nim myśleć, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i by sprzedali ale zobacz jak się dopatrzyli takiej malutkiej ryski;-) hmmm pełno nieznanych mi osób doszło - nudne tematy , dzisiaj popołudniu weszłam i praktycznie nic interesującego nie znalazłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie najbardziej zenuja te przyyebane topiki o indorach i reszcie :o A najbardziej smieszy jak ktos pisze ze jest "gwiazda" kafetrii , hahahah , nie no celebryci przez duze C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak długo już nie jesteś z byłym ?? ile trwał związek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm bo większość chciałaby być wymieniana co chwile w topikach - to już od dawna zauważyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo caly czas cos czujesz do niego , albo mial w sobie to cos czego nie ma obecny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Sebuś za sprostowanie :-P co do koleżanki - może to też być sentyment , takie wspomnienia mogą cię jeszcze męczyć hmmm macie kontakt ze sobą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze do uslug ;) ja bym osobiscie mial niezla zalamke gdybym wiedzial ze moja dziewczyna myli o bylym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×