Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dobrze

rozmowy po 21:)

Polecane posty

Dlaczego mogą mnie jeszcze męczyć ? W jakim celu ? Byłam z tamtym 1,5 roku z przerwami. a z tym co jestem teraz, jestem 10 miesięcy. Dzień w dzień i to dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja nigdy nie byłam w takiej sytuacji ;-)- ale za to miałam przypadek gdy niedoszła teściowa wspominała ex mojego ex :-P - musiałam przygryźć język a w moim przypadku to trudne zadanie :D co do myślenia o byłym hmmm.... wszystko zależy od tych myśli - ale raczej zaczynając nowy związek powinno się zostawiać przeszłość za sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś jeszcze nie zrobiłeś a już straszysz :D?? hmm a jak zakończył się wasz związek ??- Sebuś może mieć racje w swojej wypowiedz ( doczekałeś się Sebuś nie każdemu przyznaje rację ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że powinnam nie mysleć i wgl, ale to samo czasem przychodzi. Gdyby mój facet się o tym dowiedział ; (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby to byla niechec to bys go zapomniala i tyle czym predzej.myliz o nim , poniewaz tesknisz za czym co mial , a obecny tego nie ma . Dobrz czuje sie zaszczycony , w koncu nie na darmo za mnie wyszlas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończył się tak, ze go zostawiłam. Nigdy nie traktowałam go poważnie był dla mnie przedmiotem nie osobą. Miałam z nim wszystko wzamian za nic. Zdradzałam go, a On naiwnie do mnie wracał. Robiłam przy Nim co chciałam, ale były momenty kiedy było między nami całkiem fajnie i mi wtedy zależało i nie wiem dlaczego wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, ze nie. Nie tęsknie za dawną sobą, bo zachowywałam się jak zwykła szmata. Inaczej tego nazwać nie można. Moze mi go szkoda, no nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze dokonuję dobrych wyborów:-P- hmmm zapisz w kalendarzu bo możesz się już takich słów nie doczekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to wspolczuje Twemu obecnemu chlopakowi :o Jak mozna kogos tak potraktowac ? Jestes zimna , oziebla laska bez uczuc , teraz dostrzegasz kogos , kogo stracilas , kogos kto byl dla Ciebie w stanie zrobic wiele :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a możliwe że dopiero teraz dochodzi do ciebie to co straciłaś przez własne zachowanie i własną decyzję - zadaj sobie pytanie kim dla ciebie jest obecny facet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze Nie musisz milczeć. Ja sama sie krytykuję za to i nie rozumiem dlaczego taka byłam. Bawiłam się każdym, dopóki nie poznałam tego faceta z którym jestem obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebuś czytasz mi w myślach :-P hmm nie przypominam sobie żeby i to było w umowie małżeńskiej ;-):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzby ten z ktorym jestes teraz byl niedobry ? Chyba tak , bo zaczynaz widziec to kogo stracilas i sama jaka bylas wredna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie do wszystkich wracasz myślami...dlaczego? Sebuś to będziesz musiał się mocno starać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o obecnego, to jemu nie trzeba współczuć, oddałam mu siebie całkowiecie. Jestem w stanie zrobić dla Niego wszystko, pomagam mu, niczego nie odmawiam. Z natury podobno jestem szczera, wredna, chamska i nie miła, bliscy mi to mowią. ale dla nego jednak nie jestem taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz jakies zaburzenia i powinnas sie udac do psycho-terapeuty moim zdaniem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to do wszystkich, tylko, że ci 'wszyscy' to były kilkurazowe spotkania i tyle, raniłam kolesi zawodowo. Zauroczyłam, wykorzystałam i porzucałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie Tobie , tylko kafe sie sypia serwery :o (teraz wypadaloby mi przytaknac) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha taa możliwe - tylko inne stronki też mi nie wchodziły :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×