Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiórka97

dobra książkowa komedia

Polecane posty

Z najczystszym sumieniem POLECAM GORĄCOOOO ksiązki Fabickiej o Rudelfie, pierwsza część to ZWARIOWANE ŻYCIE RUDOLFA. Ta książka to coś niesamowicie śmiesznego czytam już któryś raz i wciąż się śmieje, w dodatku teksty są śmieszne, mądre i z morałem po prostu odlot wszystkie części są takie fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dla mnie.....
Poskromienie złośnicy Szekspira - fajna komedia:P :) serio:) poza tym polecane już książki Chmielewskiej:) Dodatkowo polecam książkę Szymona Hołowni Tabletki z krzyżykiem :) o religii z lekkim przymrużeniem oka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beth-in
Czytałam gdzieś wywiad z autorką "Niebieskich migdałów". Bardzo pouczająca historia wychodzi z tej jej powieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak "Forest Gump" jest niedościgniony. Czytałaś drugą część? A co do tych migdałów, jakaż to pouczająca historia ma z nich wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beth-in
A taka, że samotna matka też ma prawo do szczęścia i jeszcze szanse na miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bardzo dobrze bawiłem czytając "Goły" Ryszarda Katarzyńskiego, to bardzo pozytywny ebook z goneta.net/sklep. Wesoła i nastraja optymistycznie do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam Chmielewska i osmiele sie napisac, ze "Niebieskie migdaly" Ignaciak sa zaopatrzone w podobne poczucie humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj z "Świat Pigalonii" można nieźle się pośmiać i spojrzeć na nasz świat z dużą dawką śmeichu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam "Pampersy, kamera i on: rok z dziennika kobiety sukcesu" autorstwa Diany Appleyard - lekka i przyjemna, mądra i życiowa, ale przede wszystkim genialna pod względem humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldo
Kariera Nikodema Dyzmy- Tadeusza Dołegi Mostowicza dobra KOMEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkaro
Polecam 'Gucci, Gucci, łapci' Sue Margolis. Całkiem lekka i przyjemna komedia, cały dom słyszał mój śmiech. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eldo
Zapiski oficera armii czerwonej - Sergiusza Piaseckiego to też komedia ,ze boki zrywać i wasz śmiech będzie słyszany kiedy będziecie czytać. Jest to odzwierciedlenie ciemnoty jaka panowała w armii rosyjskiej(być może jest tak ciemno do sich por)? Można nieźle się ubawić. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maf
Kariera Nikodema Dyzmy, bardzo lubię i wersję filmową także. Nawet obejrzałem sobie pare dni temu karierę nikosia dyzmy, którą znalazłem przez filefox.pl i też niczego sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dudefka
Ja z czystym sercem i sumieniem polecam książki Moniki Szwai, jest ich sporo, nie będę wymieniać wszystkich, chociaż wszystkie przeczytałam. Są napisane przezabawnym językiem, przy tym niesłychanie inteligentne i pouczające. Działają jak najlepsza terapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Happy end:-) Życie 46-letniej Sadie Fuller trudno nazwać romantycznym. Jest raczej zwyczajną mamą – z lekką nadwagą, nawałem obowiązków i codziennymi problemami związanymi z samotnym wychowywaniem 11-letniej córki. Ale Sadie ma tajemnicę – podczas gdy reszta przedmieścia śpi, Sadie zarabia na życie, pisząc powieści erotyczne pod pseudonimem K. T. Briggs. Choć jej własne życie intymne niczym się nie wyróżnia, Sadie ma dryg do wymyślania kipiących seksem scen z udziałem wysportowanych i idealnie pięknych postaci w bardzo skąpych strojach. Ale wszystko się zmienia, gdy podczas zwyczajnej wizyty w sklepie, spotyka mężczyznę, który wydaje się dziwnie znajomy. Czy Sadie traci rozum, czy też najnowszy z jej super przystojnych bohaterów opuścił rękopis powieści i przeniósł się do rzeczywistości? Starając się odnaleźć w tej dziwnej nowej sytuacji, Sadie zaczyna dostrzegać romantyzm tam, gdzie nigdy nie spodziewała się go znaleźć… tam, gdzie romansowy happy end nie jest może aż tak nieprawdopodobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Srebrna
"Stulatek który wyskoczył przez okno i zniknął" w sam raz na letnie wieczory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmooosik
ja polecam książkę do zobaczenia we Włoszech, książka niedawno miała premierę i już ciężko ją dostać gdziekolwiek. Ja zamawiałam na http://ksiegarnia-internetowa.pl/ może będzie jeszcze kilka egzemplarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Sophie Kinsella i "Houston, mamy problem" Grocholi - płakałam przy tym ze śmiechu:) a jak ktoś lubi jeszcze fantastykę to Pratchett też w swoich książkach ma dużo humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tatiana Polakowa- seria o Żeni i Anfisie Daria Doncowa-wszystko Janet Evanovich- seria o Stephanie Plum Olga Rudnicka-większość Marta Obuch- wszystko Alek Rogoziński- większość(Róża Krull-seria + Jak Cię zabić kochanie?) Irena Matuszkiewicz, Magda Bielicka to te moje ulubione komedie kryminalne :D oczywiście większość Chmielewskiej ale to wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sławek Michorzewski- wszystkie, świetne komedie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda nie komediowa, ale świetna książka - "Elegia o ziemi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam książkę "Moje pragnienie wolności" Rewelacyjna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zagłębiłam się w świetną książkę "Ścigając marzenia. W pogoni za złotem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×