Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Koko-33-

Kurs księgowości ze Stowarzyszenia Księgowych warto ? Chcę się przekwalifkować

Polecane posty

Gość gość
Witam, zamierzam zmienić zawód, jestem humanistą, chciałbym zacząć od kursu podstaw rachunkowości a następnie kursu na samodzielnego księgowego. Kolejnym krokiem byłyby studia podyplomowe, ew. zaoczne studia licencjackie. Moje pytanie brzmi, jakie są szanse na znalezienie pracy w rachunkowości po nabyciu wiedzy na tych kursach? Mam na myśli Warszawę i okolice. Nie miałem wcześniej do czynienia z księgowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem za tym żeby iśc na studia, też szukam miejsca gdzie mogłabym się nauczyć bo chcę sama się rozliczać (prowadzę mały sklep e-commerce). Wolałabym znaleźć szkolenie odpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się zapisałam na Akademię Księgowości do MDDP, we Wrocławiu zaczyna się 24 listopada. Będzie 6 zjazdów, mi poleciła znajoma to szkolenie może sobie zobacz? Niestety program to dla mnie czarna magia, więc nie wiem czy jest OK. W necie mają dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MDDP ma dobre szkolenia, cena jest standardowa - średnia półka, są i droższe i tańsze na rynku. Dobre materiały, organizacja i znani wykładowcy. Nie ma tu na co narzekać :) Gość, daj znać jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laralara

ja z własnego doświadczenia szczerze polecam kursy organizowane przez panią Martę Niziołek https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Ma ogromne doświadczenie i duży zasób wiedzy, którą potrafi dzielić się w interesujący i przystępny dla uczestników sposób. Sama wybieram się pod koniec maja do Poznania na kolejne juz szkolenie tym razem z zakresu zmian w VAT, PIT i CIT 🙂 Szkolenia trwają z reguły 2 dni, równy podział na teorię i ćwiczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs SKwP opinie

Tutaj macie temat o SKWP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

No dobra wszystko ok a co mogą zrobić osoby które nie mają czasu na szkolenia chodzić.. Jak na początek mam tylko podstawy z różnych książek ale chciałabym to uzupełnić. Interesują mnie szkolenia on-line które będę mogła zrobić nawet w nocy jakbym w ciągu dnia nie miała czasu... Polecicie jakąś stronę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonka W-wa

Ja korzystałam z Akademii EWELINY DULĘBY - rewelacyjny kurs z VAT i KPIR - naprawdę nie dość że bardzo dużo materiałów wideo i pdf to dodatkowo charyzma i sposób prowadzenia Pani Eweliny imponuje i sprawia, że przyswajani wiedzy staje się naprawdę bardzo łatwe 🙂

Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Militanka
9 minut temu, Gość Ilonka W-wa napisał:

Ja korzystałam z Akademii EWELINY DULĘBY - rewelacyjny kurs z VAT i KPIR - naprawdę nie dość że bardzo dużo materiałów wideo i pdf to dodatkowo charyzma i sposób prowadzenia Pani Eweliny imponuje i sprawia, że przyswajani wiedzy staje się naprawdę bardzo łatwe 🙂

Polecam 🙂

Ja oglądam szkolenia na FB tej Pani te darmowe są naprawdę w porządku - mało kto teraz dzieli się taką wiedza za free 😉😉😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina

W między czasie znalazłam pewną stronę na której są szkolenia w cenie jak dla mnie do zaakceptowania. Przeczytałam opis i spis treści i kupiłam... Mam nadzieję że nie będę żałowała.. Jak skończę szkolenie to dam Wam znać jaka jest moja opinia.  Mówię o stronie www.ftszkolenia.pl

Jak narazie po pierwszym module szkolenia jestem mile zaskoczona ale zobaczymy co będzie dalej.. I przede wszystkim czy uda mi się zdać później egzamin.

Oby było dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zdecydowałam się na przekwalifikowanie, w moim przypadku po studiach z administracji. Nie mogłam dłuższy czas znaleźć pracy, a pamiętałam, że przedmioty z rachunkowości i prawa na studiach podobały mi się najbardziej. Wykupiłam szkolenie w Krajowej Izbie Księgowych na samodzielnego księgowego, przerabiałam materiały w swoim własnym tempie, wszystko przez internet. Po otrzymaniu dyplomu szukałam pracy już stricte w księgowości i załapałam się na etat. Wdrażałam się kilka miesięcy, a potem już sama czuwałam nad finansami. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że warto próbować, nawet jeśli kończyło się studia w innym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj na innych wątkach 🙂 Sporo tego - kiedyś nazywali się akademia MDDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×