Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Powiekszenie penisa

Powiekszenie penisa

Polecane posty

Gość wielblad araba polskiego
Ludzie -mozecie mi powiedziec dlaczego piszecie bzdury nie majac zielonego pojecia w temacie?napisal jakis cwok ze po cwiczeniach bedzie dlugi a cienki i juz ktos pyta jak zrobic zeby byl gruby.Otoz cwiczenia daja efekty.Nie jest prawda ze bedzie tylko efekt w jedna strone.Wraz z przyrostem dlugosci powieksza sie tez obwod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci kwik
"KASZANA Z RANA przeciętnie 12 cm chyba u wszystkich kobiet w wieku od 0-30 lat to może tak.. takie teksty są dla leczenia kompleksów..." no i nastepny mundry.Poczytaj sobie koles SEKSUOLOGIE.Mozesz tez wejsc na wikipedie.Tam masz napisane i w jednym i w drugim wlasnie ze glebokosc pochwy ma ok.12 cm.Nie ma to niczego wspolnego ani z wiekiem ani ze wzrostem ani z waga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci kwik
msf-potwierdzam co piszesz.Niestety tu na forum,zreszta nie tylko tu przylaza domorosli"doradcy"fizolofowie piszacy rzeczywiste kretynizmy w tonie autorytatywnego cwoka.tak jak doradca linke cos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były akwizytor
Nie słuchajcie to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
endriu ty juz wyluzuj bo za dwa lata bedziesz musial sobie spodnie szyc z 3 nogawkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marian644
Ja niestety przez długi czas miałem kompleks rozmiaru swojego penisa, ale dzięki stronie http://potrzebyfaceta.pl udało mi powiększyć członka, a przy okazji przedłużyć stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tylko jeden sprawdzony sposób na powiększenie penisa KUP SOBIE SZKŁO POWIĘKSZAJĄCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super stronka z doładowaniem telefonu !!! Polecam !!! Doładowałem sobie konto za 30 zł !!! Kto potrzebuje kaski na dzwonienie i sms-y niech wchodzi !!! goo.gl/7LWbSx POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×