Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

to ciesz sie rodzina a nie zamartwiaj sie:) trzeba wierzyc ze jest wszystko ok i nie czytaj internetu!:) bedzie dobrze glowa do gory kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wg moich obliczeń też mam na 3 listopada:D Ale wszytskiego dokłądnie się dowiem jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te terminy to sie co chwile przesuwaja, ja co usg to mam inny:) jeden dzien w przod lub w tył, ale orientacyjnie u mnie jest na 11 pazdziernika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak trochę z innej beczki, może któraś z Was dziewczyny mi odpowie, jak byłam pierwszy raz na usg to nie dostałam zdjęcia mojej galaretki, czy lekarz z przychodni państwowej da mi takie zdjęcie czy musi zostawić do karty tak jak poprzednim razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm powiem Ci szczerze ze ja nie mam pojecia jak to jest, od poczatku chodze prywatnie wiec zdjecie zawsze dostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też tak chciałam zrobić, ale ponieważ niedługo się przeprowadzam i będzie ktoś inny prowadził ciążę zdecydowałam się na nfz i przyznam szczerze , że jestem zaskoczona zaangażowaniem lekarza i jego super miłym piodejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne zebys byla zadowolona:) niewiem jak to jest z tym nfz wiem z twgo co tu kiedys wyczytalam ze nie robia przy kazdej wizycie usg bo maja tam tylko pare dozwolone (macie jakis fajny pomysl na danie z ryzu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieskie_mango a skąd jesteś? Ja na nfz byłam raz u takiego gina nie dość że czekałam 2 godz pomimo iż miałam umówiony termin na konkretną godz to potem potraktował mnie jak psa chyba z 5 minut tam byłam niedelikatny na pytania mnie spławiał tylko głupimi odpowiedziami i dlatego się zraziłam do ginekologów na kasę chorych, ale gdybym była zadowolona z niego to jak najbardziej bym tam nadal chodziła. A danie z ryżu my z mężem uwielbiamy pierś z kurczaka podsmażyć dodać sos taki ze słoika do potraw chińskich albo do spaghetti uncle bens chyba i podawać z ryżem, pyszne a szybkie i tanie mogłabym to jeść codziennie :P Wczoraj właśnie miałam na obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Ja powiem tak z mezem stramy sie o dzieciatko juz około 2 lat i nic. ostatnio miewam dziwne dolegliwosci aczkolwiek nie sugeruje sie miesiaczka gdyz jest nieregularna:( Poprostu miewam mdłosci zgage nieziemnska kreci mi sie w głowie,piersi zrobiły sie strasznie ciezkie a sutki obolałe.Jutro robie test boje sie kolejnego zawodu ale cóz sprawdzic trzeba czy to ciaza czy jakies chorobsko.;( Jutro powiem co i jak trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ma teraz sprawdzonego i niedrogiego lekarza prywatnie. Bierze 50zł za wizytę w tym USG cytologia i normalne badanie tyle płaciłam jak nie byłam jeszcze w ciąży, uważam, że to niewiele za taką fachową opiekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MysiapYSIA życzę powodzenia i pisz zaraz jaki wynik!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia bede bardzo mocno trzymac kciuki:* i pisz tu wszysciutko! mam nadzieje ze małpiszon nie przyjdzie i bedziesz mogla dolaczyc do grona kobietek zaciazonych:) (robie risotto wrzuce co sie da z kurczakiem i bedzie hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja place 100zl z usg i mimo ze mam umowiona godzine to i tak trezba czekac ponsd 2godziny ale powiem wam ze sie oplaca... lekarz jest niesamowity z duzym poczuciem humoru, jak sie wchodzi do gabinetu to az zlosci ktore sie wysiedzialo przechodza. kazdej osobie z czystym sumieniem bym go mogla polecic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Kobietki ja jestem w takim stresie ze znów nici z tego ze normalnie sie płakac chce.Najgorsze sa te objawy nie wiadomo co sugeruja ile ja sie juz naczytałam o tym ze głowa boli. Narazie jestem dobrej mysli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysia a powiedz mi robiliscie jakies badania? czemu tak dlugo zajsc w ciaze nie mozesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Badanie mikrobiologiczne dróg rodnych,badanie tarczycy TSH i FT4 ,badanie antykardiolipinowe IgG i IgM w surowicy ,chlamydia,cytomegalia,toksoplazmoza,prolaktyna,testosteron,estriadol.Wszelakie Jak widzisz mąż tez sie badal lekarze mówili zeby czekac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli w sumie nie wykryli kakretnego powodu czemu nie mozesz zajsc w ciaze?tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Dokładnie lekarz mowił ze zdrowa jak ryba jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to jest... takie to nie sprawiedliwe, jedni pragna strasznie dziecka dadza mu naprawde ciepla duzo i milosci a niektore dziewczyny wpadna w wieku 17lat i wyzucaja dziecko na smietnik...eh ale zycze Ci aby sie teraz udalo! naprawde mocno mocno bede trzymam kciuki abys jutro napisala nam tu dobre wiesci! a bralas cos na wyregulowanie cykli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Tylko antykoncepcyjne ale skoro staram sie o dziecko musiałam odstawic lekarz zrobił badania hormonalne i wyszły ok. Miesiaczka pojawia sie srednio co 2 3 miesiace zdarza sie regularnie czasami ale rzadko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zapytala bys go o duphaston? jak jeszcze nie bylam w ciazy to bylam na innym forum dziewczyny tez nie mogly zajsc, jednej z nich lekarz przepisal duphaston wlasnie na wyregulowanie cykli i zaszla odrazu w ciaze, jak chcesz to podam Ci link jest tam tez dziewczyna ktora stara sie ponad 2 lata, tez ma problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oczywiscie licze na to ze zostaniesz z nami jako przyszla mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz mówił, że są takie tabletki po których wzrasta szansa na poczęcie, ale są dosyć drogie mogę zapytać jak się nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MysiapYSIA
Badzcie tu jutro powiem wam co i jak jaki wynik testu:* Nie chce go robic teraz bo podobno najlepiej z porannego moczu wynik wychodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe prolaktynka
i już jestem po wizycie, lekarz powiedział że na 100% nie jestem w ciaży i że raczej to było poronienie, ale jeśli beta hcg będzie rosło to na pewno jestem w ciąży pozamacicznej. Jeste mi strasznie smutno, nie radze sobie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4725127&start=0 masz jak bedziesz miala chwilke to poczytaj mysia:) nie caly bo duzo tego ale 2-3 ostatnie strony :) najlepiej robic z porannego bo najmocniej wychodzi krecha, jak zrobilam popludniu to wyszla bardzo bardzo blada malo widoczna, ale byla:) duphaston kosztuje miedzy 30 a 40zl ale jest on na recepte,dobry lek na wyregulowanie miesiaczki a w ciazy na podtrzymanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewe tak mi przykro kochana... bedzie dobrze, tak sobie to musisz tlumaczyc! jeszcze bedziesz miala zdrowe dzieciatko a Twoj aniolek zawsze bedzie z Toba:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×