Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

No właśnie z tymi pasami w samochodzie to równie mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia myślę myślę, u mnie i tak to się skończy cesarka. Te dni szybko zlecą wiem, ale już bym w sumie chciala żeby Kubuś był z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z pasami roznie gadaja bo w tam jakiejs ustawie jest ze kobieta w widocznej ciazy nie musi miec zapietych pasow ale mowili ze wody plodowe tak chronia dziecko ze nie trzeba bo jakby byl wypadek to gorzej bedzie jak kobieta sobie glowe rozwali niz brzuszek sie scisnie! Loren przynajmniej nie bedzie bolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentrina
podczytuję wasz topik i mam pytanie ile macie lat dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) pogoda znow nam dzis dopisuje:) wrocilam sobie wlasnie z rannych zakupow wyprawilam mojego pana do pracy i siedze sobie kolejny dzien z moim kotkiem we dwie:) jak samopoczucie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dziś senno i mdło jem wszystko co mam pod ręką normalnie w życiu nie miałam takiego apetytu, chłopcy w pracy się tak ze mnie śmieją że jem więcej niż oni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda beznadziejna, do tego chyba ciśnienie spada... Spać się chce, a do pracy jakiejkolwiek bardzo ciężko się zabrać... Do tego Mała budzi mnie od kilku dni o 5, 6 rano... i bryka cały dzień. Ja już nie wiem, co Ona w tym brzuchu trenuje, judo jakieś, czy karate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak, może już trenuje na jakąś olimpiadę, czy co ;) Ja o ciąży powiedziałam pod koniec 3 miesiąca (wcześniej raczej nikomu nie mówiłam, tylko rodzicom, teściom i jednej koleżance, no i dziewczynom na forum:) ), ale chyba dotarło do niego, ze jestem w ciąży jak mi brzuszek się pokazał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to wogole tak troche glupio wyszlo bo nie mowilam nikomu nic i po wizycie u lekarzza dostalam l4 na drugi dzien pojechalam do pracy a szefowa akurat miala wolne, (ja tez) i dzwonie do niej ze jestem w ciazy i od dzis jestem na l4 a zwolnienie zostawiam na biurku, alez byla zdziwiona nie wiedziala co mowic, troche nie fajnie to zalatwialam ale ona zawsze byla w pracy a akurat w ten dzien musiala sobie wolne zrobic:) nie mialam innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole to proponuje mala tabelke bo caly czas mi sie wszystko miesza:) dopisujci sie dziewczyny: NICK.......... MIEJSCOWOSC.......DATAPORODU...........PLECDZIECKA..... nunusia........kraków..............11.10.2011.................????????.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.......... MIEJSCOWOSC.......DATAPORODU...........PLECDZIECKA..... nunusia........kraków..............11.10.2011........... ......????????......... aśka2010......warszawa...........13.06.2011..........dziewczynka - Zuzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):) Nunusia super pomysł z tą tabelką,tylko niewiem jak się do niej dopisać:( tępa jestem w tych sprawach. A dzisiaj to chyba taki senny dzień mi normalnie od wczoraj oczy się same zamykają,i robię sobie krótkie drzemki,a za to w nocy mogę latać i nie mogę zasnąć wszystko mi sie poprzestawiało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............MIEJSCOWOŚĆ.......DATA PORODU.......PŁEĆ DZIECKA.. nunusia.........Kraków...............11.10.2011...........???????????????? aśka2010.......Warszawa...........13.06.2011.......dziewczynka Zuzia LILKA-28........Tarnów...............23.06.2011.......chłopczyk Adaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez mam tak dziwny dzien, rano super slonko zaswiecilo i zapowiadalo sie fajnie a tu teraz sie nie za cieplo zrobila, pichcze sobie obiadek powoli ale wogole apetytu nie mam a jesc cos trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Witam wszystkie Kobitki:) Jestem również w pierwszej ciąży mogę sie do Was dołańczyć?;) Mam termin na 3 czerwca i też już mam mega stresa przed porodem. Właśnie sobie leniuchuję w łóżeczku jakoś dzisiaj się nic nie chce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Madzior,jasne że możesz im nas więcej tym lepiej:)niewiem czy mi się wydaje ale chyba byłas na czerwcówkach??:) bo ja też tam byłam ,ale tam było dla mnie trochę za ciasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaznacza sie myszka zeby sie na niebiesko swiecilo (wiesz jak?) i dajesz prawy kopiuj i na nowy post wklej:) ale widze ze mimo to sobie super poradzilas?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
hmm a no zgadłaś że byłam na czerwcówkach i jestem nadal:) Już sie dopisuję NICK............MIEJSCOWOŚĆ.......DATA PORODU.......PŁEĆ DZIECKA.. nunusia.........Kraków...............11.10.2011......... ..???????????????? aśka2010.......Warszawa...........13.06.2011.......dziew czynka Zuzia LILKA-28........Tarnów...............23.06.2011.......ch łopczyk Adaś madzior86......Warszawa(okolice).03.06.2011..............Córa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze tylko narazie ja mam wielka niewiadoma,ah kurde juz bym chciala wiedziec:) w ktorym tygodniu sie dowiedzialyscie o plci? ja mam wizyte za tydzien ale wydaje mi sie ze to jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia ja się dowiedziałam dopiero w 18 tygodniu gdzieś ,bo mały nie chciał się odwrócić w tą stronę co trzeba,zależy jak jest dzieciątko ułozone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×