Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

Daria faktycznie o jeden dzień tylko:):):) była tez czasem na tamtym forum,ale jak dla mnie jest tam za ciasno. Jak masz ten link możesz go wkleic jeszcze raz????? bo ta piosenka jest sliczna dziewczyny,ja jestem z natury twarda,ale to mnie rozmiękcza zupełnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LILKA-28 nie pamiętam gdzie mam ten link, a nie chce mi się tam szukać. Wykonawca Arka Noego a tytuł? "Ja jestem"???? teraz nie pamietam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka Ja do szpitala już kupiłam taką małą paczka huggies 27 szt 2-5kg a do domku kupiłam już 2 paczki własnie tych pampersów w biedronie:) My też będziemy mieć synka:):) jeszcze jakieś 58 dni i Kuba będzie z Nami:):) To mało przytyłaś:) Ja już mam na plusie 12kg... ale maluch jest większy jak na mój tydz ciąży, więc sie wagą nie przejmuje, będziemy z mężem intensywnie ćwiczyć i zrzucę zbędne kg:P:P Nunusia ja pepsi i cole to łohoho piję że szok:P wiem że nie zdrowe a co teraz jest zdrowe?? Moja mama jak była ze mną w ciąży to też cały czas pepsi piła i pizze jadła:P Ja to dość często mam ochotę na kebaba czy pizzę:P A na żarcie od chińczyka to szkoda gadać:P cytrynka no właśnie jest mnóstwo pytań:) ale na szczęście mam super kontakt z mamą, zresztą mieszkamy u moich rodziców i zawsze mogę się jej o wszystko pytać. xxx DOTKA xxx moja dzidzia miała 2 cm jak byłam w na początku 9 tyg, słyszałam już wtedy bicie serduszka:) Brzuszek nie będzie Cię już bolał, nie bój sie bo to jest tylko usg, maluszka już będzie dużo lepiej widać. Zobaczysz będzie dobrze, nie czytaj głupot w necie. Ja brałam duphaston do 16tyg ciąży, w sumie tylko po to go brałam żeby skończyć opakowanie, bo maluszkowi nic nie groziło. Ten lek bierze się na podtrzymanie ciąży, więc pewnie teraz już spokojnie go odstawisz bo już będziesz niedługo w 2 trymestrze:) Dotka mi się wydaje, że poprostu natura likwiduje bardzo słabe gatunki, przecież lepiej chyba że taka ciąża obumrze niż dzidzia miała by się bardzo chora urodzić i nie przeżyc 1 dnia. Wiem że każda strata boli, ale chyba tak jakos mi się wydaje, że lepiej jak obumrze w 1 trymestrze niż np w 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien o jak fajnie nastepny chłopczyk:):):) ja myslałam że będzie dziewczynka bo koło nas same dziewczynki sie rodza:) Kurcze ja z wyprawką jestem jeszcze w lesie z tego co widzę,ale zacznę kupować już niedługo ,jejku ale masz fajnie już nieduzo Ci zostało,mi troszkę więcej. Daria ok nie musisz szukać ,może sama gdzieś wygrzebie:);):) myślałam że masz gdzies na wierzchu,ok dziewczynki ide coś zjeść bo mały się chyba dopomina:):):) ale tą pizzą to narobiłyście mi apetytu jej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Lorien ale Ci zazdroszczę że już niedługo Twój maluszek będzie z Tobą..ja cieszę się na każde usg,jak widzę dzidziusia na ekranie,nawet nie wyraźnie to chce mi się płakać.Tak bym chciała żeby wszystko było dobrze..a jesteś może z warszawy?jeśli tak to powiedz gdzie zamierzasz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytrynka ja jestem z Krakowa:) więc daleko od Warszawy. Też już nie mogę się doczekac aż Maluch będzie z nami:) Jeżeli zaś chodzi o starania to my niby staraliśmy się rok, ale nie wiem czy to można uznać za staranie bo mąż pracuje za granicą więc nie zawsze był w płodne dni, ale w wakacje 2010 był na l4 w domku i w 2 cyklu zaskoczyło:):) Lilka jejku kupowanie wyprawki jest takie super, a jak widzę ubranka w sklepach to ciągle mnie korci żeby coś kupić, ale nie kupuje bo już mam sporo, choć zamierzam jeszcze kilka bodziaków kupić z krótkim rękawem, bo to się przydadzą w wakacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien o własnie,:):):):) sliczne to jest posłuchajcie sobie,dzięki kochaniutka:):):) dam sobie na paseczek żeby mi znowu nie zgineło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) ale sie rozpisalyscie:) jezeli chodzi o duphaston ja tez biore tak profilaktycznie po pol dwa razy dziennie, i jestem spokojniejsza... do tego kwas foliowy i magnez, i od dzis te leki na cisnienie, kurde sporo tego ale lekarz zalecil to mysle ze jest ok. ja tez mam rozne schizy zeby nie stracic dzidzi lub cos w tym stylu, ale poki nie ma 12tc to chyba kazda z nas tak miala, ja bylam dzis w malej podrozy po Krakowie bo tesciow tez odwiedzilam:) ah nie ma to jak PEPSI TWIST eh... a na obiad kebab drobiowy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) dzis cos nie widac sloneczka a szkoda bo jak sloneczko swieci to czlowiek wesoly:) tak mialam ochote sie dzis wyspac to kurde sie nie da.... najpierw zaczyna wyc pies sasiadow obok jak przestanie to wyje sasiadow z dolu a jak ten przestanie to ku... ktos jest nawiedzony i CODZIENNIE o 8 rano wierci wiertarka! powaznie codziennie! ale to tylko z rana jakby robil jakies remonty to caly dzien by bylo slychac a tu nic... i tak w kolko, niewiem co ten ktos sobie robi ta wiertarka wole nie wnikac hehehe eh chyba nie jest mi dane sie wyspac... milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:):):) Nunusia mnie dzis wyprzedziła,a ztymi psami to chyba jakaś plaga,bo sąsiadki pies dziś szczekał całą noc nie przesadzam,budziłam się co 3 godziny ,ale już się do tego przyzwyczaiłam cierpię chyba na jakąś bezsenność:) nie mogę się ułozyć do spania,wszystko mi przeszkadza nawet mój biedny męzulek,i efekt jest taki że oboje nie śpimy hihi:) Ja dzis za pranie się wziełam a tu słońca nie widać:( i ma padać do końca tygodnia,niestety.Trzymajcie się kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilka Ty chyba też już w 3 trymestrze jesteś nie?? Ja się budzę często o 2 w nocy i spać nie moge... dopiero ponownie zasypiam koło 5 a to też nie zawsze... U nas dziś też nie ma słoneczka, a dziś jadę do koleżanki myślałam że posiedzimy u Niej na ogrodzie a tu lipton:( No nic trzeba tą pogodę jakoś przeżyć, w końcu będzie coraz cieplej a nie coraz zimniej przynajmniej taką mam nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w krakowie ma byc 15stopni ale brak slonca:( sasiedzi obok mnie wzieli tego psa z schroniska i jak wychodza z domu to on wyje jak szalony boi sie ze go zostawili... lilka pranie ci wyschnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia też mam pieska ze schroniska, też wyje jak wychodzimy z domku, ale tylko chwilkę, a jak już ktoś wraca do domku cieszy się jak głupia:P Teraz też cały dzień przy mnie siedzi, chyba mnie pilnuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest z tymi pieskami, boja sie zeby ich pan albo pani nie zostawili znow,juz taka psychika. a czy Twoj piesek tez jest wystraszony? bo co znam kogos kto zaadoptowal to nawet nie pozwoli sie poglaskac, biedne psiaczki... ja moja kotke tez zaadoptowalam ale z fundacji, tak mi zal tych zwierzaczkow wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien tak naprawde to wstyd się przyznac ,ale sama niewiem który to jeszcze trymestr:) zaczełam 26 tydzień,to chyba jeszcze drugi,chociaż już mi ciężkawo,jakbym miała większy brzucholek to bym nie schodziła z łóżka tylko się turlała jak piłka:) a czy Wy tez macie takie uczucie zatkanego nosa??? bo u mnie to masakra jak mnie czasem łapie i to bez kataru,niby jestem alergiczka ,ale już troszkę wyleczoną. A ja mam kotkę znaleziona biedna taka była koło lasu ,malutka,ale teraz mnie nie opuszcza ani na krok mam już ją ze 4 lata,ale najgorzej było jak się przeprowadzałam do męża,taka była dzika i wystraszona że myślałam ze mi dziurę w kolanie wygryzie przez pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koty wlasnie takie sa, boja sie wlasnego cienia, mimo ze uwazaja sie za wladcow domu, moja tez za mna na kazdym kroku nawet do ubikacji ze mna chodzi nie lubi byc sama:) ja mialam cale zycie koty moj M to samo takze w naszym domku tez nie moglo futerka zabraknac:) spi nawet teraz kolo mnie na lozku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia nasza też przychodzi w nocy do nas do łóżka czasem:) i w nogach śpi,bo nie mam siły ją wyganiać,boję się trochę bo piszą wszędzie o tej toxoplazmie,można zwariować,ale podobno jak się ma kota od dawna to są wytworzone w organizmie przeciwciała i to nie jest grozne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka chyba właśnie od 26 tyg jest 3 trymestr ale nie dam sobie głowy uciąć. Nunusia nie nasza nie jest wystraszona, lubi być głaskana no i często zaczepia do zabawy:) Ona jest strasznie przyjazna, od samego początku jest puszczana bez smyczy, ładnie reaguje na imię (zmieniliśmy jej) do innych zwierzątek też bardzo przyjaźnie podchodzi, jest młoda ma jakieś 13 miesięcy. Strasznie jest oddana, niby mówią że pies nie rozumie co się do Niego mówi, a ja mam wrażenie jakby wiedziała o czym sie do niej mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jest mi lekarz tez powiedzial ze jak sie ma dlugo koty to ma sie te przeciwciala itd a robilas badania? jak tak to powinno ci wszystko wyjsc. ja tam mojej kotki nigdzie nie wyganiam spie z nia, przytulam jest kotem czystym domowym bez kataktu z innymi, miesiac temu bylysmy u weterynarza i jest wszystko ok loren psy sa bardzo madrymik zwierzetami to koty sa bezmozgowe hehe i Twoja psinka napewno rozumie co do niej mowisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia nie robiłam tych badań na toxo ,ale mam nadzieję że jest wszystko ok:) moja kotka też jest czysta i odrobaczona,tylko że lata po polu ,ale w domu nie sposób jej utrzymaći dlatego troszkę ją przeganiam z łózka bo obawy zawsze jakieś są. Oj to już 3 trymestr:):):) fajnie,ale coraz bardziej mnie przeraża bo nie mam prawie jeszcze nic kupione,chyba najwyższy czas się zabrać za to,co nieco kupię w internecie,ale większe jak materacyk i wanienkę w sklepie najprędzej w Carrefourze:) widziałam takie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszedzie pisza o tej toksoplazmozie jezeli chcesz to zrob sibie te badania, one nie sa refundowane tylko prywatnie, kosztuja ok 60zl bynajmniej u nas w krakowie tak jest. ja sie musze za to zabrac w przyszlym tyg ciezko sie zebrac :) ze lekarz ci nie kazal,dziwne, a mowilas mu ze masz kotka? takie badnie robi sie bez skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest czyta nie watpie w to ale jak mowisz ze biega po polku to napewno goni sie z roznymi kotami, nie wybiera ktory czysty:) twoja niunia moze nic nie miec ale bedzie miala katakt z innym kotem ktory moze byc na cos chory przejdzie na nia bakteria a pozniej nie daj bog na Ciebie, dlatego moze lepiej zrob te badania, zapytaj lekarza jak bedziesz u niego, dla Twojego sokoju, chociaz powiem wam ze kurde nasze mamy, babcie napewno nie robily tylu badan i nie wiadomo czego a wszyscy jestesmy zdrowi a teraz to sie tylko szuka co chwile czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia masz rację ,jak będę za 2 tygodnie na wizycie to zapytam się jej ,nie pytała się czy mam kota,a ja sama jej nie mówiłam bo wyleciało mi to z głowy.Tylko nie wiem czy teraz juz nie za pózno na takie badanie,i niewiem czy za bardzo jest sens robic je ,ale dla świętego spokoju się jej zapytam,no moja kotka aż tak inteligentna to raczej nie jest,jak się jej jakiś kocurek spodoba to biegnie za nim i nie patrzy czy czysty hihi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka moj lekarz tez sie nie pytal sama ja sie zapytalam, niewiem czy za pozno czy nie,lekarz Ci powie ja tam sie nie znam :P no wlasnie tak jest z tymi kotami ze biegaja za kim popadnie hehe moja jest w domu jedyne co moze to przez balkon sobie kawalerow poogladac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiem jak u was ale u mnie slonko zaczelo swiecic ide okna umyc hehe po zimie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest tu jeszcze ktos? ja juz dostaje joba z tym psem poprostu juz nie moge wytrzymac jak ja uwielbiam zwierzeta to normalnie tego mam ochote juz otruc! eh dzis nie za ładna pogoda ale mimo wszystko zycze milego dnia i usmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Nunusia musisz mu mięsko kupować to się zajmie i nie będzie szczekał hihi ,żartuje,wiem jakie to wkurzające,bo ja mam to samo ,a jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×