Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

X24X

Moja pierwsza ciąża obawy i radości

Polecane posty

Gość madzior86
Ciekawa jestem jak moja Niunia jest ułożona ale raczej ją czuję nisko. Już się nie mogę doczekać następnej wizyty i zobaczyć czy się przekręciła i czy jrst wszystko ok itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak cichutko licze ze nie przy tej za tydzien tylko na nastepnej juz bede wiedziec:) łatwiej sie imie wybiera i wogole to wszyscy ciekawi co tam w moim brzuszku jest, wkleilam tu kiedys fajny link z filmem ogladal ktos? ja ogladalam calutki a dzis z moim mezusiem ogladniemy drugi raz:) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ja chyba się dowiedziałam dopiero około 20 tyg bo też się nie chciała pokazać. Heh ale by było, że zamiast dziewczynki będzie chłopak nigdy nic nie wiadomo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzior mi na ostatnim usg wyszło że jest maluszek ułozony posladkowo ,i do tej pory czuję że dalej tak jest bo kopie też nisko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Hmm ja mam takie szcęście, że ubranek nie muszę kupować bo dostanę wszystko po rodzince :) co prawda będą uzywane ale są w dobrym stanie. Kołyskę i łóżeczko też dostanę i wiele innych potrzebnych rzeczy:). Jedynie muszę kupić jakieś kocyki kosmetyki itp. Więc jestem w dobrej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
a co do porodu to nie wiem co lepsze czy pn czy cc. To i to boli i nie wiadomo co mnie czeka i ta niepewnosc najgorsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzior ja tez mam dwie kuzynki ktore maja juz 1,5 rocznych synkow, jak moja dzidzia sie urodzi to beda miec po dwa latka wiec juz mi zapowiedzialy ze wiele rzeczy po nich dostane w spadku:) ubranka tez juz skladaja na kupke:) gorzej jak bedzie dziewczynka ale to sie zawsze cos powybiera dla takiego maluszka to mala roznica. fajnie bo sporo kosztow odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ja będe miała dziewczynke wiec problemu nie będzie bo będe miała ubranka po córeczkach mojej siostry i szwagierki:). Teraz jaj się zrobi ciepło trzeba zebrać wszystko i wziąć się za pranie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ogólnie przed świetami planuję wielkie sprzątanie i pranie. Już jedno okno umyte:) ale roboty jeszcze sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Całe szczęście mam Kochanego M i wiele mi pomaga:). A Wy dziewczyny jesteście na l4 czy pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem na l4 bo mam w pracy z chemia do czynenia a do tego mam z cisnieniem problemy i tak juz siedze w domku mysle ze do konca bo i tak chce zmienic prace bo u mnie sie porobilo nie za ciekawie i nie chce nawet tam wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
Ja też jestem na l4 bo mam taką sytuację jak Ty Nunusia:) Może pracujemy w jednej firmie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
A teraz spojrzałam, że jesteś więc to odpada. Ja również zamierzam raczej zmieniać pracę nie po to się kształciłam:). A umowę mam tylko do następnego lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzior86
....że jesteś z KRAKOWA więc to odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja płeć poznałam w 17 tygodniu, a 3 dni po tym (też w 17 tyg) poczułam pierwsze ruchy Maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do ubranek i innych sprzętów - nic kompletnie jeszcze nie mam... Najprawdopodobniej wszystko będę musiała kupić (niby znajome dzieciaczki są, ale nikt się nie oferuje, ze coś nam pożyczy, więc czekają nas spore zakupy). Tak sobie planuję, że w kwietniu powoli się zabiorę za zakupy. Póki co rozglądam się za wózkiem i łóżeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) pobudka bo już słoneczko ładnie świeci;) niewiem nawet czy się za pranie nie wziąść ,ale chyba jeszcze będziej kiedyś cieplej. Asia ja też muszę prawie wszystko kupić,już co nieco mam ,ale jezcze trochę brakuje,m.in materacyk do łóżeczka bo koło nas w sklepie sa tylko te takie nienajlepsze z gąbki,bo łóżeczko juz mamy zrobione własnoręcznie przez mojego m:) wóżek uzywany,i ostatnio przez internet przyszła mi paczuszka z takimi drobiazgami dla małego,ale już musimy się zabrać faktycznie za kupowanie bo potem z wielkim brzuchem nie będzie łatwo latac po sklepach. Dziewczyny a jakie wy łykacie witaminy?? i czy zazywacie magnez? Bo ja mam 4 tabletki magnezu na dzień,witaminy Pregna plus,i do tego potas raz dziennie. Madzior ja też jestem na L4:) a co do sprzątania to nie mam zamiaru za bardzo się rozp edzać ,raz mogę to zaniedbac trochę,w końcu mi się nalezy a co:):):) mężula najwyżej zagonię do mycia okien i teściowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............MIEJSCOWOŚĆ.......DATA PORODU.......PŁEĆ DZIECKA.. nunusia.........Kraków...............11.10.2011......... ..???????????????? aśka2010.......Warszawa...........13.06.2011.......dziew czynka Zuzia LILKA-28........Tarnów...............23.06.2011.......ch łopczyk Adaś madzior86......Warszawa(okolice).03.06.2011.............. Córa X24X.............Skoczów.............5.11.2011...............????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed wczoraj powiedziałam w pracy szef też już wie i nawet dobrze zareagowali, kierownik mówił żebym lepiej na L4 poszła że mam same stresy w pracy, a teraz dziecko jest najważniejsze zaskoczył mnie totalnie taka postawą. A powiedzcie mi robiłyście, albo macie w planach robić badania prenatalne?Bo mi lekarz powiedział, że mogę ale nie muszę tego zrobić, kosztuje to u nas ok 220zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:) u nas nie ma dzis sloneczka:( ale w miare cieplo. x24x no to super ze twoj szef jest taki wyrozumialy i sam zaproponowal l4 zadko sie zdarza. jezeli chodzi o te badania to mi poki co lekarz nic nie mowil ale kaski to troche kosztuje, a tokso sie robi dwa razy? tzn na mieso i koty? czy to jest jedno badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja magnez poki co 2 razy dziennie i do tego kwas foliowy i duphasto ale to nie witaminy. pewnie jak bede w bardziej zaawansowanej ciazy to dostane jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X24x ja nie robiłam ytakich typowo badań prenatalnych tzn,z krwi tylko miałam usg w 18 tygodniu ciazy czy cos koło tego na wykrycie wad wrodzonych,mierzy sie wtedy dzidzi grubośc fałdu karkowego i czy jest kośc nosowa,o innych nie wspominała ,a z tego co mi wiadomo takie badania ogólne w tym kierunku wykonuje się gdy mamusia ma troche po 30-tce .Wydaje się mi że u Ciebie to niepotrzebne by były wydanie pieniądze,ale zrobisz jak będziesz uważała:)a szefa masz faktycznie w porządku:) nunusia na koty i mięso to raczej jedno badanie wspólne na toxo się robi z tego co ja wiem,ja się właśnie zapytam ginki mojej idę 5 kwietnia dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wczoraj gadalam ze wspominana juz kuzynka i ona mi mowila ze robi sie dwa badania i one sa osobne i oczywiscie osobno sie za kazde placi, glupota jakas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nunusia to mnie zaskoczyłaś:) dziwne jakieś to jest,wiem że moja siostra robiła takie badanie ,ale tylko jedno nie pytałam się nawet czy na koty czy na mięso,normalnie swiat na głowie staje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie takie dziwne mi sie to wydaje ale my do tego samego lekarza ona rok temu rodzila to powinna wiedziec, jak tak jest to ja zrobie tylko na koty bo mam swoja psotke w domu, mieso niby tez ale kurde jakbym miala kazde jedno badanie robic i bulic za to tyle kasy to bym chyba zbankrutowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie, była u lekarz, kolejnego. Okazało się że nie poron iłam bo beta rośnie, bardzo wolno rosła ale wczoraj było 1133. Więc na pewno nie poroniłam jak mówili lekarze, do tego inny powiedzial że jeśli nie poronienie to na 100 pozamaciczna. Więć poszlam wczorja prywatnie i co? W macicy jest pęcherzyk, ba, nawet dwa. Jeden źle umiejscowiony. Nienawidzelekarzy, oprócz tego co dał mi dziś radośc. Ciązy nie można potwiersdzić bo nie iwadomo jeszcze do końca czy to się dobrze rozwinie ale ja wiem że dobrze! Jutro kolejna beta bo wczesniej przyrosty nie byly prawidlowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×