Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utrzymanka 30

Jestem z 2 sponsorami.. Życie zmienione o 180 stopni

Polecane posty

zyjesz w iluzji bohaterko, i to jest najwiekszy problem i krzywda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga 28 też mam sponsora
Nie uważam żeby ta dziewczyna sobie to wymyśliła. Ja mam bardzo podobny standard życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz, ty tez sie kiedys obudzisz. nie twierdze, ze to nie moze byc mile, czesto takie jest, ale zamykasz sie w swiecie nierzeczywistym, opierajacym sie na zaleznosci uwarunkowanej twoja fizycznoscia, jestes tylko przedmiotem choc moze wydawac ci sie to nawet relacja przyjacielska i finansowa. przykro mi, ze burze twoj swiat, ale bedzie ciezko i masz jeszcze czas-dojrzec, odnalezc siebie, warto- choc raczej nie bedzie juz tak przyjemnie, komfortowo. ale staniesz sie pania siebie- choc paradoksalnie bez kasy. to twoj wybor i wiem ze niewiele my kobiety z polski mozemy tzw. normalna droga miec, przezyc-wiem, nikomu tez nie robisz tym krzywdy , ale robisz ja sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga 28 też mam sponsora
Skończyłam studia, znalazłam pracę, zarabiam całkiem przyzwoicie, choć nie jest to kwota wyższa niż 2tyś zł. ale brakowało mi zawsze "dodatków" w postaci : - wypadów do restauracji - wyjazdów weekendowych - wczasów - prezentów nie raz bardzo drogich - miłych rozmów i spędzania czasu aktywnie - niezobowiązującego seksu (nie lubie rutyny) - ładnej bielizny - tego by ktoś zadbał o mnie, dopiescił.... Nie szukałam chłopaka bo co taki chłopak mógł mi zaoferować ? Nie jestem gotowa na zakładnaie rodziny bo mam czas. Nie chcę słuchać ze jestem zepsuta , bo jakbym chciała spełniać swoje erotyczne fantazje z chłopakiem to też by pewnie powiedział że jestem zepsuta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgaga 28 też mam sponsora
Ja dostałam mieszkanie po rodzicach, umeblowałam go i żyję sama. Mam koleżankę która też robi to co ja. Spotykamy się raz na miesiąc , czeto piszemy do siebie. Ona jest starsza o 10 lat wiec ma już spore doświadczenie. Kiedyś była mężatką, teraz jest rozwódką bez dzieci. Nie zauważyłam żeby kiedykolwiek się skarżyła na to że jej brakuje czegoś w życiu. Założyła sexshop. Opłaca sobie zus. Jest wolną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to twoj wybor, jest potrzeba- sex -jest deficyt-kasa jest taka mozliwosc- sex biznes i z niej korzystasz, czy faktycznie masz satysfakcje- ty wiesz sama, tylko sie nie oszukuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×